218 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Vereeniging Dorcas. Bestuur: Voorzitter R. Pitlo; Secretaris T. Wallenburg. N.V. Bouwvereeniging „Deventerweg" Zutphen. J. Kruys Voor- berge, Voorz.J. Wagenaar, Seer.Penningm Bouwvereeniging „Ons Thuis". A. Koch, Voorz.; Th. Ellen- broek, Penningm., W. Röben, Seer. Bouwvereeniging „de Woning"Voorz.; Mr. G. M. van Voorthuijsen, Seer.; J. M. Ubbens, Penningm. Koninklijke Nederlandsche Vereeniging „Onze Vloot", Afdee- ^ng „Zutphen": dr. J. van der Hoeven, Pres.; H. A. Schaafsma, mr. C. E. Stolk, mr. J. L. Sölner, Secr.-Penningm. Landstormkorps „de IJssel". Standplaats Arnhem, Willems kazerne. Commandant Luit. Kolonel Laveleye, ArnhemCom mandant der Compie. Zutphen: res.-kapt. A. W. I. Korswagen, Zutphen. Spaarkas, Paardenwal. Voorz. J. Goemans; Vice-Voorz. mr. G. M. v. Voorthuysen; Thes. E. J. Harmsen; Secr. W. J. Schille- mans. LedenS. J. Meijjes, dr. E. C. C. van Lennep, J. H. Cool- haas, D. Stolp, A. F. van der Scheer, K. F. Klaassen, J. A. Beker, N. van Vliet en J. H. Niemeijer. Zitting Zaterdagavond 89 uur. David Evekink Stichting. 227 Woningen aan den Paardenwal, den Berkelsingel, Tadamasingel, Melatensteeg en Warnsveldsche weg. Bestuursledende leden der Spaarkas. Zutphensche Broodfabriek. (N. V. opgericht 1884), Haven straat 35, Zutphen. Direct.H. J. Mulder. Comm. mr. R. P. J. Derksema, M. J. Geist, Olst en J. Schutte, Wijhe Vereeniging het Zutphensche Te Huis voor Militairen. Bestuur: F. C. Colenbrander, Voorz.E. C. U. baron Calkoen, Penningm. ds. P. M. de Jong, Secr. en F. J. J. baron v. Heemstra. Groote Sociëteit, op het Oudewand. Bestuur: Pres. H. G. J. Schillemans; Secr.-Thes. Ger. L. Maaldrink; ir. H. W. de Kruijff, A. E. van Dishoeck en M. Th. Mijnlieff, plm. 120 gew. leden. Entrée 15.contributie 30.sortie 100. Nieuwe Sociëteit, in de Beukerstraat. Bestuur: Pres., H. v. d. Worp; Vice-Pres. R. Pitlo; Thes. M. Vromen; Secr. G. Stuurop; T. Wassenaar, A. Sobel, C. J. G. Voeten. Getal leden 153. Contributie 10.Buitengew. leden 0.50 per maand, buiten-leden 4.— per jaar, entrée 3.—, sortie 25.—. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 219 Buiten Sociëteit, aan den Coehoornsingel. President mr. G. J. H. Wagener; Vice-Pres. G. v. d. Burg; Secr. J. G. Pompe; Thes. J. P. Wilh. van Elk; J. B. Gosselaar Beerta, D. H. Jordaan en G. W. Velders. Telt ruim 400 leden. Contributie: hoofden van gezinnen 12.50, alleen wonende heeren, geen hoofden van gezinnen 7.50, alleen of bij anderen inwonende dames 5. mannelijke minderjarigen van 1823 jaar 4.sortie 10. Wie tusschen 1 October en 1 April lid wordt betaalt de halve contributie. Algemeen Nederl. Verbond, afd. Zutphen. Bestuur: Voorzitter Dr. J. van der Hoeven; Secretaris Jhr. Mr. C. C. de Jonge; Pen ningm. mej. A. A. Labrijn. Spiritistische Vereeniging Harmonia, afd. Zutphen. Bestuur: Voorzitter: mr. B. J. Nöthorn; Secretaresse en Bibliothecaresse mevr. Chr. BakkerVeltman; H. Dersjant Jr., Warnsveld. Deze vereeniging stelt zich ten doel bevordering van de kennis van de spiritistische verschijnselen en verspreiding der ethische beginselen van het spiritisme. Nederlandsche Reisvereeniging, Afd. Zutphen en omstreken. BestuurW. H. Nieuwenhuys, voorz.J. Gimberg, vice-voorz. J. W. Starink Jr., Ie secr.; A. Pos, 2e secr.; mej. M. Lenderink, penningm.L. de Nood, A. W. I. Korswagen. Rotary Club Zutphen. M. Th. Mijnlieff, President; H. W. Reesink, vice-President; mr. W. F. Tromp Meesters, Penningm,; mr. B. G. Wildervanck de Blécourt, Secretaris. „Zutphen Vooruit". Vereeniging tot bevordering van het Vreemdelingenverkeer. Bestuur: Pres. H. G. J. Schillemans; Vice-Pres. G. v. d. Burg; Secr. D. H. Jordaan; Penningm. G. W. Velders; J. P. W. van Elk, J. Ruibing, C. Kamp, D. J. A. Bin nendijk en R. J. Dekker. Het doel der vereeniging is: het bezoek van vreemdelingen aan Zutphen en Omstreken en hunne vestiging aldaar zooveel mogelijk te bevorderen. Zij tracht dit doel o.m. te bereiken door: a. bevordering van den bloei van Zutphen en Omstreken, b. het verblijf aldaar zooveel mogelijk te veraangenamen voor Zutphenaar en vreemdeling. De contributie voor gewone leden bedraagt 1.'s jaars. Statuten met huishoudelijk reglement en andere gewenschte inlichtingen verschaft de secretaris der vereeniging. Selskip „Fryslan" to Sutfen. Bistjür: A. K. Klaren, Foarsit- ter; J. Klaver, Skriuwer, A. Gerritsma, Skathalder; E. Veldman, T. Wassenaar, Bysitters.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1930 | | pagina 112