I—MÉMf In I jTifci 212 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Zutphensche Voetbal- en Athletiek Ver. ,,A. Z. C.'\ Voorz. A. Piepers; secr.W. J. Hogenkamp; penningm. H. W. J. v. d. Berg; W. J. Huisman, 2e voorz.; II. Schinkel, 2e secr.; H. Mulder 2e penn.; commissarissen: B. A. van Laarhoven, K. Weideman, Joh. Jansen. Voetbal-Vereeniging ,,De Hoven". Voorz. H. J. Lammers; secr. J. de Groot; penningm.A. Mugsies. Zutphensche Korfbalvereeniging „Rapiditas". Voorz.: A. Th. Bilderbeek; 2e voorz.A. Hoevers: secr.osse M. Brands; 2e secr.esse D. Volkers; penn.J. Hoevers; 2e penn.Ga. Hesselink; alg. secundus: J. H. Ilarbach. Zutphensche Korfbalclub ,,Z. K. C." Voorz. Chr. J. Penne- kamp; vice voorz.G. F. v. Deursen; le secr.esse mej. R. Smit; 2e secr.esse mej. M. Bos; penningm. W. Meenderink; commissa rissen Th. van Langen en G. de Ruiter. Zwem- en Poloclub ,,De Jonge Kampioen". Eerevoorz.mr. J. Dijckmeester; voorz.J. V. de Ridder; secr.H. J. Mulder (Laar straat 68); penn. H Nijhuis; 2e voorz. K. Boon; 2e secr.J. H. Jansen; 2e penn.: J. F. v. d. Klaauw; comm.: mevr. M. Rubé Lysen. Zutphensche Zwem- en Poloclub ,,Neptunus". Voorz.H. J. v. d. Vegte; secr.H. Blokzijl (Wilgenstraat 22); penn.mevr. HartmanLooman; mevr. Blokzijl, B. J. Stoetman, A. Caster mans, E. H. Kamperman. Kynologische Club ,,Zutphen e.o.". Voorzitter: L. Kievit, secr. penningm.W. H. Struyck Jr.; J. Altena, D. Bessem, B. J. Timmers, J. Breukink. Bond van Plaatselijke Sportvereenigingen. Voorz. mr. W. F. Tromp Meesters; vice voorz. N. J. H. de Rooy; le secr. Chr. J. Pennekamp; le penn. H. W. J. v. d. Berg; 2e secr. J. A. R. Prinsen; alg. secundus H. J. v. d. Vegte; commissaris H. van Bel. Maatschappij tot bevordering der Toonkunst. Afd. Zutphen, 140 leden. Contributieleden 5.50, donateurs ten minste 2.50 daar boven. Zangvereeniging f 4.50 extra. Bestuur: J. J. A. Nieuw- kamp, voorz.; mevr. C. KorswagenLugthart, biblioth.; D. J. A. Binnendijk, penningm.; B. H. d'Auzon, secr.; mevr. C. J. Trijs- senaarStruyck, mej. v. d. Velde. Directeur: C. van Beinum. Do afdeoling heeit een zangvereeniging van pl.m. 90 werkende leden. Werkende leden der zangvereeniging betalen 10.—. Zij, die behooren tot een huisgezin, waarvan een lid 5.50 betaalt, kunnen werkend lid worden ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 213 voor 3.50 Begunstigers der zangvereeniging kunnen worden alleenwonende personen voor G-.50. Entree voor allen 1.25. In den regel 2 uitvoeringen per jaar. Leden hebben toegang tot do uitvoe ringen van alle afdeelingen. Tot die van do afdeeling Zutphen hebben behalve dezen, toegang de begunstigers der zangvereeniging. Elk lid ont vangt een introductiekaart. Koninklijke Vereeniging „Zutphen's Mannenkoor", opgericht 13 October 1896. Th. A. G. Steemers, voorz.H. Dekker, le secr. G. Stuurop, 2e Secr.; M. Banning, Penningm.; A. H. Paats, P. Dankers, J. Lenderink; directeur: W. van Bruggen. De ver eeniging telt plm. 70 werkende leden, plm. 110 donateurs. De jaarlijksche contributie bedraagt voor' werkende leden 9. voor donateurs minstens 3.—. Repetitie Vrijdagsavonds 8 uur in de Nieuwe Sociëteit, Beukerstraat. Vereeniging tot Bevordering van Zangonderwijs. Koninklijk goedgekeurd Maart 1919. De Ver. heeft eene 3 of 4 klassige Zang school onder deskundige leiding voor kinderen van 9—15 jaar oud. Schoolgeld 10.per jaar voor de 3 eerste klassen, 15.per jaar voor de 4e (Solfège) klasse. De lessen worden gegeven op Woensdagmiddag. Bestuur: M. A. Hollestelle, voorz.; mevr. A. PlantengaBeekhuis, secr.; mej. J. L. Fahro, penningm.; mej. R. G. Visscher, mej. W. J. S. van Alphen, mevr. Crommelin Doorman, Brummen. Raad van Toezicht: Mevr. Dijckmeester geb. van der Lek de Clercq, Mevr. de JongeServatius en mr. J. H. C. M. v. d. Kun. Directrice: (tijd.) mej. G. J. J. Hazewinkel. Doel: bevorderen van den zang in den roimsten zin des woords. Volkszangschool. Bestuur: Pres. Mr. J. Sölner; secr. mevr. J. Kamp—Bek; penningm. J. M. Ubbens. Ledenmevr. C. Dekker— Kagenaar en dr. E. Tielenius Kruythoff. Onderwijzer: D. A. v. Arragon. Eene inrichting van wege de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen mot eene subsidie van gemeentewege. Zij wordt bezocht door ongeveer 100 leerlingen. Vereeniging ,,Zanglust", opgericht 22 October 1876. Directeur de heer P. Hendriks. Bestaat uit een gemengde-, Mannen- en Vrouwenzangvereeniging. Ongeveer 60 werkende leden. Ruim 100 Donateurs (trices). De contributie bedraagt 20 ct. per week. Donateurs betalen minstens 2.—. Bestuur: P. van Zeben, voorz.; J. H. Stoelhorst, secr.; F. A. Menger, Warnsveld, penn.; A. M. WitmerBekers, alg. secundus; mej. G. Stoelhorst— Meijer, biblioth.; mej. C. P. C. Buitenhek, eerelid.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1930 | | pagina 109