196 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Getouw voor Chr. Belangen. G. W. Ormel, Voorzitter; H. v. Zeben Dzn., Secr.; J. de Jong, Penningm. Chr. Jongemannenver. 1 Tim. 6 12a te Zutphen, opgericht 21 October 1861, goedgek. bij. Kon. Besl. Eigen gebouw Paarden- wal 89. Afdeeling van bet Ned. Jongel. Verbond en van den We- reldbond van Jongemannen. T Zeben Dzn., eere-voorz.; H. Koerselman, eere-voorz - J, ™orz'i H' Schuppers, seer,; H. Binnendijk, penningm.; \r Br' conclerSe- Aantal leden plm. 50. Vergadering eiken Vrijdagavond 8 uur. Iedere jongeman van minstens 18 jaar kan lid worden. Begunstigers betalen minstens 1.— per jaar. Jongelieden-afdeeling onder leiding van J. Oostenrijk en H Binnendijk. Aantal leden plm. 20. Vergadering eiken Zondag avond 6'/.—V1/, uur. De Knapenafdeeüng staat onder leiding van J. J. van Kaam Vergadering eiken Zondagmiddag van 12—1 uur in drie afdeelin- gen. Aantal leden plm. 50. Sportafd. 8.K.V. (Sport Kweekt Vriendschap), ter beoef van zwemmen en wandelen in den zomer en voetballen in den winter. Mondaccordeonclub „Jonge Kracht". Repetitiën Zaterdag- middag 5 uur. Ned.. Christ. Jonge Vrouwenbond afd. Zutphen. Bestuur- Mevr van Paassen, pres.; mej. R. Beeks, secr., Bornhovestr. 23; mej. C. J. Kuyk penn.; mej. J. v. d. Velde, alg. bestuurslid. Bondsavond lederen 2en Maandag v. d. maand 's avonds 8 uur in het gebouw v. de Chr. Jongelingsvereen, (boven) Paardewal. Huisvlijtclub Zaterdags van 79 uur. Bibliotheek voor jongens (300 boeken) van 5—6 uur. Volksbibliotheek plm. 650 nummers, geopend gedurende de maanden October tot en met Maart, eiken Zaterdagavond van 7 /29 uur. Reciteerafdeeling Maandagavond 8 uur. Op Zaterdag- en Zondagavond is het gebouw geopend voor on- derling gezellig verkeer. Gereformeerde Jongedochters-Vereeniging onder den naam van „Wees een Zegen Vergadering Maandagavond in de bovenzaal No. III der Gereform. Kerk van 8 uur tot kwart voor tien. Presi dente. mej. H. .1 G. van der Veen; Vice-Pres. mej. C. Martinus; meJ- D- Peterkamp; Thes.mej. A. Meijerink. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 197 Jongelings-Vereeniging op gereformeerden grondslag, „Uw Koninkrijk kome" met 36 leden, begunstigers 85. De vereeniging vergadert Zondagsavonds 8 uur in een der lokalen der Geref. Kerk. Voorz.G. Wissink Jr.; Secr.: C. van Niekerken. Bovenbedoelde Vereeniging behoort tot den Ned. Bond van Jongel. Vereenigingen op geref. grondslag en stelt zich ten doel: elkander te vormen op elk gebied des christelijken en maatschap- pelijken levens. Afd. Zutphen van de Nederl. Ver. ter behartiging van de be langen der jonge meisjes. Nederlandsche afd. van „Union inter nationale des amies de la jeune fille". Bestuur: mevr. Van RappardViruly, Deventerweg, pres.; mevr. de Jongde Jong, IJsselkade 18, penningmeesteresse; mevr. Spreyde Planque, Jacob Damsingel, secretaresse; jkvr. S. Baronesse v. d. Borch van Verwolde, Rozenhoflaan 12 wnd. secretaresse; mevr. Henzel- Coops, Groenmarkt 23. Algemeene Protestanten Vereeniging, afd. Zutphen, Bestuur: Dr. R. H. Drijber, Voorz. en Secr.; H. Kuiper, Penningmeester; J. L. Bakker. Bijbelgenootschap. Afdeeling Zutphen. Voorz.Ds. C. J. van Paassen; Secr.-Biblioth.J. F. Langenberg; Penningm. J. Wen- sinck; ds. R. H. Drijber en ds. P. M. de Jong. Onderafdeelingen te Almen, Gorssel, Lochem, Laren, Vorden, Warnsveld en Wichmond. Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden te Zutphen. Afdeeling Zutphen. Goedgekeurd bij Kon. besluit van 6 Oct. 1913 No. 54 (Staatsblad 6 Nov. 1913 No. 260). Voorz. Ds. J. L. Faber; Secr. F. W. Horsting; Penningm. Mevr. Hollemanvan' Iterson. Comité Zutphen voor Vrijzinniggodsdienstige openluchtsamen komsten. Bestuur: R. Renssen, Voorz.; Mevr. L. Kruijs Voor- berge, Penningm.; B. H. d' Auzon, Secr. Vereeniging Christelijk Hulpbetoon. Afdeeling Zutphen. Pres. Ds. J. Henzei; Secr. en Penningm. Ds. R. H. Drijber. Leden S. J. Meijjes, W. Kerkmeijer G.Jzn., J. M. Ubbens. Contributie 1. Vereeniging voor Evangelisatie te Zutphen. Voorz. G. W. OrmelVice Voorzitter H. Koerselmanle Secretaris H. van Zeben Dzn., -2e Secertaris J. W. ten Broekele Penningm. J. de Jong; 2e Penningm. J. F. Langenberg. Overige bestuursleden: J. v. d. Linde, B. W. Roelofs, dr. K. Sprey, J. D. C. Visser,

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1930 | | pagina 101