180 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. cl. Badinrichting aan de Rozengracht. Losse kaarten verkrijg baar aan de Badinrichting. Tarieven: grootbad 1.—, kuipbaden lste, 2de en 3e klasse, resp. 0.50, 0.35 en f 0.20, sproei- baden 0.10. Vrijdagsmiddags na 12 uur en Zaterdags den gehee- len dag moet voor alle klassen voor elk bad 0.10 extra worden betaald. Abonnementen verkrijgbaar ten kantore van het Gasthuis. Stedelijk Ziekenfonds. Directie dezelfde als bij het Ziekenfonds der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. GeneesheerenDr. E. J. W. Holleman, Dr. E. Tielenus Kruythoff en J. L. Siemens. Contributie voor een huisgezin 3 cent per week. Contributie voor een op zich zelf wonend lid, man of vrouw, 2 cent per week. Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijnsen. Ie Afdeeling: Inspecteur: Jhr. A. E. von Bülow; adj. inspecteur: mr. H. Vaags, adj. commiezen: J. G. Nijhoff chef de bureau en H. G. van Bel; rijksklerken: B. J. Aalders, mej. A. Th. ten Have, G. Warmolts en J. G. Hofstedepart. klerkenJ. M. van Loo en R. H. Wille. Inspectie geopend van 872—12, van 172—5- 's Zater dags tot 12 uur. Ontvanger der Directe Belastingen tevens entreposeur: W. A. Schepers; adj.-commiezenJ. W. Mertens, kassier en I. I. Iliohan, J. E. Bootsma; rijksklerken: J. Spelhoven, W. H. Baltzer en Chr. Harders; part, klerken: G. Hietkamp en E. J. Speek. Kantoor Waterstraat 5 is geopend: voor de Dii'ecte Belastingen Dinsdags, Woensdags, Donderdags, Vrijdags v.m. 9 tot 127,, n.m. 2 tot 4 uur. Voor de accijnzen en invoerrechten alle werk dagen van 9 tot 1272 en 2 tot 4 uur. Zaterdags van 9 tot 1272 uur. Ontvanger Buitengemeenten Brummen, Gorssel en Warns- veldD. Tjalingii; rijksklerk: A. Freriks, kassier, part. klerk. J. Schnoor. Inspectie Zutphen 2e afdeeling, Stationsweg 23. Inspecteur: J. C. Bent, adj. Insp.A. C. Warnsinck"; adj.-commiezenH. Thalen, chef de bureau en W. F. v. BelkumrijksklerkenT. Bolwijn, H. v. d. Wal en mej. M. Geijt; part. klerken: J. J. de Bosson en H. Emsbroek. Grondbelasting. De kadastrale gemeenten ressorteerende onder het kantoor der hypotheken en van het kadaster te Zutphen be- hooren onder de controle Arnhem. Kantoor van de Hypotheken, het Kadaster en de Scheeps- bewijzen, Stationsweg No. 1, geopend van 9 tot 5 uur, 's Zater dags van 9 tot 1 uur. Bewaarder: M. A. Hollestelle. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 181 Ambtenaren bij de Boekhouding: Boekhouder van het Kadaster: H. F. J. van Eijsden; Beëedigd klerk: J. F. Steemers. Commies: J. A. Barmentloo; adj. commies J. H. bchu- rink; Rijksklerken: H. R. van Zuuk, H. A. Jansen en A. Wes tenbroek Technische Dienst van het Kadaster: Land meters J. H. de Wal, J. W. Hoving, D. Eefting, H. J. Brand, D. de Groot, J. F. Greve en J. H. Westerhuis. TeekenaarsE. Slui- zeman, F. L. van Hamont, F. J. H. Siebenhar, B. J. Lensen en C- Sobel. ConciergeM. J. Vredeveldt. Registratie en Domeinen. Inspecteur: M. Th. Mijnlieff, kantoor Waterstraat 5. Ontvanger: J. A. van de Velde, kantoor Water straat 5. Laatstgenoemd kantoor is open alle werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 1.30 tot 4.30. Zaterdags van 8.30 tot 12.30. Zegelrecht naar het formaat. Klein papier (voor verzoekschriften, volmachten) 0-30 Half vel gewoon papier (voor verdere onderhandsche akten) - 0.50 Gewoon papier (o.a. voor akten van notarissen) L Zegelrecht voor kwitantiën, depositobewijzen, rekening-courant, diplo ma's van lidmaatschap van- en toegangs- en abonnementsbewijzen voor sociëteiten en vereenigingen f Tot een bedrag van 10.vrij. Zegelrecht voor schuldbekentenissen, borgtochtakten, akten van belee ning en prolongatie (hiervoor kan plakzegel en formaatzegel worden gebruikt) ®-®® Zegelrecht voor polissen. Levensverzekering en invaliditeitsverzekering 1- Ziekten- en ongevallenverzekering - ®-5® Andere verzekeringen voor hoogstens 1 maand 0.005 per 1000. voor minstens 1 mnd en hoogBtens 6 maanden 0.03 per 1000. voor één jaar 0.05 per 1000.—, voor 1 2 jaar 0.10 per 1000 voor langer of voor onbepaalden tijd 0.15 per 1000, minimumzegel 0.10. Meerdere exemplaren en afschriften vast recht van f 0.25. Zegelrecht van pakhuisceelen en volgbriefjes. Deze stukken zijn onderworpen aan een vast recht van 0.50. Zegelrecht van cognossementen vrachtbrieven en vrachtlijsten en bewijzen van ontvangen van vervoerde goederen. Deze stukken zijn onderworpen aan een vast recht van 0.25.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1928 | | pagina 93