ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Wijk C. Badhuisstraat. Badhuisweg. Bakkerstraat. Berkelkade (Bezuiden de Marschpoortstraat). 's-Gravenhof. Groenmarkt (Zuidzijde). Hoornwerk. Houtmarkt (Westzijde). Houtwal. Kerkhof. Kerkstraat je. Kerksteegje. Kattenhavenstraat. Kolenstraat. Korenstraat. Kuiperstraat. Lange Hofstraat. Marschpoortstraat (Zuidz.). Martinetsingel. Pelikaanstraat (Zuidzijde). Proostdijsteeg. Raadhuissteeg. Ravenstraatje. Roodetorenstraat. V ischpoortplein. Vischpoortstraat. Waterstraat. IJsselkade (Bezuiden de Marschpoortstraat. Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. Wijk D I. Appelstraat. Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Halvemaanstraat. Hoogestraatje. Laarstraat. Linie van Hooff. Melatensteeg. Peppelstraat. Polsbroek. Roggestraat. Warnsveldsche Weg. Wilgestraat. Wijk D II. Buitensingel (van den Weg naar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Emmeriksche Weg. Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Staringstraat. Tadamasingel. Tadamastraat. V ij f m orgenstraat. Walstraat. W ambuisstraat. Wanne. Weg naar Vierakker. Zaagmolenweg. Wijk E. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Frankensteeg. Hagepoortplein. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paardenwal. Pelikaanstraat (Noordzijde) Rijkenhage. Schupstoel. Sprongstraat. Turfstraat (Zuidzijde). Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). Wijk F. Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat. Lijnbaanstraat. Molenweg. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1928 | | pagina 87