w. 14b ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Vries A. de, hoofdgeleider Ned. Spoorw., Barlheze 25. Vries A. de, Barlheze 68a, tel. 486. Vries mej. C. de, Graaf Ottosingel 75. Vries C. W. de, wagenmaker, Buitensingel 26. VRIES E. J. DE, Beukerstraat 8. Fijn Lederwerk. Zadelmaker, Koffer- en Rijtuigbekleeder en Reparatie-inrichting. Vries G. de, wagenmaker, Kromme Elleboogsteeg 7a. Vries mej. G. en H. de, Broederenkerkhof 13. Vries H. de, in galanterieën, Woonwagen. Vries J. de, Houtmarkt 61a. Vries J. A. de, bankwerker, Marschweg 83. Vries mej. J. C., Stationsweg 25. Vries L. de, koopman in lompen, Woonwagen. Vries M. W. de, teekenaar spoorw., Bornhovestraat 23a. Vries N. de, bleeker, Halterstraat 8. Vries P. de, veekoopman, Coehoornsingel 82c. VRIES P. DE, Broederenkerkhof 13, Tel. 32. Lood- en Zink werker. Aanleg van Gas- en Waterleiding en Electrische Schellen en Magazijn van Huishoudelijke Artikelen, Sanitaire Artikelen. Electr. Installaties voor Licht en Kracht. Vries, geb. de Vries, wed. S. de, Houtmarkt 61a. Vries S. de, pachter van het buffet van de Buitensocieteit, Coehoornsingel 1. Vries S. de, onderwijzer, Praebsterkamp 8. Vries W. F. de, losse arbeider, Kolenstraat 6a. Vromen A., koopman in huiden, Boompjeswal 6. Vromen E., koopman in papier, Deventerweg 57, tel. 505. Vromen G., koopman in huiden, Laarstraat 21, tel. 362. Vromen M., koopman in papier, Deventerweg 81, tel. 664. Vroom mej. A.Laarstraat 70. Vroom A. J., winkelbediende, IJsselkade 7. Vroom, geb. LTnk, wed. E., Spittaalstraat 116a. Vroom Everdina, Bornhovestraat 7. Vrossink, geb. Zwern, wed. B., Polsbroek 154. Vrossink J. D., stoelenmaker, Melatensteeg 40. Vrugte mej. J. G., St. Elisabethsgesticht. Vrugtman mej. A., 's-Gravenhof 22. VRUGTMAN E., Spiegelstraat 15. Telephoon No. 76. Chef-Aanspreker der Zutphensche Begrafenisvereeniging. Vrugtman mej. H. J., I-Jsselkade 15a. Vrugtman J.Bzn.geb. Robbers, wed. J. A.IJsselkade 15a. Vrugtman mej. J. M., leerares, IJsselkade 15a. Vrijman mej. M. G. C., St. Elisabethsgesticht. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 149 Vijver G. van de, beltbaas b. d. gem.-reiniging, Appelstraat 3. Vijver mej. G. L. van de, costuumnaaister, Hagepoortplein 2. Vijver mej. H. M. van de, Hagepoortplein 2. Waals C. van der, leeraar Chr. Lyceum, Weg naar Laren 11. Waanders A., sigarenmaker, Lievenheersteeg 105. Waanders A., landbouwer, Groenesteeg 18. Waanders C., opperman, Graaf Ottosingel 175. Waanders G. J., klerk ter Gem. Secretarie, Marschpoortstr. 6. Waanders Jr., H., Bornhof. Waanders J., fruithandelaar, Rozengi-acht 16. Waanders Johanna B., Graaf Ottosingel 175. Waanders N. H., boekbinder, Graaf Ottosingel 83. Waard A. de, Tadamasingel 26. Waard B. van der, Bornhof. Waaijenberg, geb. Hetebrij, wed. J., Beekstraat 11. Wachter G., turfhandelaar, Spiegelstraat 2a. Waesberghe mej. C., verpleegster, Martinetsingel 1. Wagenaar J., correspondent, Heeckerenlaan 2. Wagenaar, geb. Westerling, wed. S. A., Buitensingel 104. Wagener mr. G. J. H., Deventerweg 93, tel. 662. Wagenvoord J. G. J., spoorbeambte, Marschweg 9. Wagenvoort mej. A. G., Gasthuisstraat 18. Wagenvoort B. J., letterzetter, Schoolstraat 10. Wagenvoort D. G. J, Bornhof. Wagenvoort, geb. Memelink, wed. G. J., Achterhoven 42. Wagenvoort G. J., sigarenmaker, Vijfmorgenstraat 23. Wagenvoort H., rangeerder Spoorw., Weg naar Laren 156. Wagenvoort H., boekbinder, Vijfmorgenstraat 23. Wagenvoort J., sigarenmaker, Schoolstraat 10. Wagenvoort Jr., J., boekbinder, Schoolstraat 10. Wagenvoort J. W., arbeider, Achterhoven 42. Wakkermans A. J. H., kantoorbediende, Wilgestraat 1. Wal J. H. de, landmeter, Deventerweg 58. Wal A. van der, Vijfmorgenstraat 7a. Wal B. van der, arbeider, Melatensteeg 3. Wal B. van der, letterzetter, Melatensteeg 3. Wal E. W. van der, pachter der Nieuwe Sociëteit, Beukerstr. 13. Wal H. van der, Ambtenaar Dir. Bel., Tadamasingel 47a. Wal H. T. van der, smid, Spittaalstraat 112a. Wal J. van der, machinist, Coehoornsingel 4. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1928 | | pagina 77