214 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. J. van der Sloot; algem. secundus N. J. d. Rooy; J. H. Jansen, E. Enzerink, G. van Altena, Ir. H. W. Dohna, Ir. F. B. van Ravenswaay, J. Kortenoever, L. Ph. Wöhrmann Telt 650 leden. Contributie 2.—. Entree 1. Afd. Zutphen v. d. Ned. Bond voor Lichamelijke Opvoeding. PresSecr.Dr. E. C. C. van LennepPenningmeester A. Meilink. Leden: Mr. J. L. Sölner, Jhr. Mr. Dr. J. P. Hooft Graafland, W. H. Haverkorn van Rijsewijk, J. Klaver, W. van der Woude. Zutphensche Roei- en Zeilvereeniging „Isala" te Zutphen. Bestuur: W. H. Haverkorn v. Rijsewijk, Voorz.mr. Meindersma, Secr. mr. C. D M. Hupkens van der Eist, Penningm.dr. Fühxi Snethlage, S. Manger Cats, Commissarissen. Do Vereeniging stolt zich ten doel het beoefenen en bevorderen van de roei- en zeilsport. Olympia. Vereeniging ter bevordering der praktische gymna stiek. Opgericht 1 Januari 1875. F. Reesinck, Pres.J. A. R. Prinsen, le Secr.J. Theewes, 2e Secr.J. R. Dekker, Penningm. A. G. Wunderink en P. L. Feberwee, Comm. v. Orde; G. Kel- liolt, Algemeen Secundus. DirecteurC. Hage, Leeraar M. O. en Mej. M. Lij sen, Leerares M. O. De Vereeniging telt 48 wer kende leden, contribtuie 10.— 's jaars, oefeningsavonden Woens dag en Zaterdag 810 uur; 17 adspirant-werkende leden, leeftijd 1720 jaar, contributie 8.'s jaars, oefenings-avonden als boven; 46 damesleden, leeftijd 1520 jaar, contributie 8.— 's jaars, oefeningsavond Woensdag 8—10 uur; 26 junioresleden, leeftijd 1317 jaar, contributie 5.'s jaars, oefeningsavond Vrijdag 78 uur, 125 begunstigers, contributie minstens 3.50 's jaars. Gymn., Til- en Worstelvereeniging ,,Sandow". Opgericht 17 Augustus 1907. Bestuur: voorz. G. J. van Bel; secr.-penningm. W. J. Huisman; 2e Secr. J. van Bel; Comm. J. Nengerman; Alg. Bestuurslid A. L. Kooreman. Oefeningslokalen v. d. afd. gymn. Gem. Gymnastieklokaal; v. d. afd. krachtsport: zaal Arb. Ver. Rijkenhage. Oefeningsavonden, afd. Gymnastiek HeerenDins dag- en Vrijdagavond van 810 uur; voor dames Zaterdagavond 810 uur. Afd. Krachtsport: Dinsdag en Vrijdagavond van 810 uur. 50 werkende leden30 dames-leden70 adspiranten. Contributie afd. Gymn. 10.40 per jaar; afd. Krachtsport 13. per jaar; dames 7.80 p. jaar; adspir. 5.20 p. jaar. Donateurs minstens 1.50 per jaar. Secretariaat: Hoornwei'k 36. Chr. Gymnastiekver. ,,Wilhelmina". Voorz. G. Bokhorst; vice-voorz. W. de Jonge; secr. J. W. de Roo, Warnsveld; pen- ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 215 ningmeester H. Klumpenhouwermej. J. W. ten Elze, mej. C. Terbeek, mej A. Wanningen en Q. Kasterman. Zutphensche Schaakclub. Bestuur: Dr. E. J. W. Holleman, Voorz.; J. W. Hoving, Secr.; M. Ubbens, Penningm. Vergadering alle Vrijdagen 7.30 nam. in de Coöp. Keuken. Schaakvereeniging ,,Caïssa". Opgericht 6 Juni 1923. Bestuur: voorz. J. H. Kolber; secretaris: W. Hanekamppenningm. A. Wassink; vice-voorz. K. Singer; comm. A. J. Withuis. Speel avond Woensdag van 772—11 uur in één der bovenzalen v. h. Volkshuis. A. N. W. B. Toeristenbond voor Nederland. Consul voor Zut phen, Corssel en Warnsveld A. W. I. Korswagen, Oude Wand 25. K. N. M. V. Motorrijdersbond voor Nederland. Distr. Vert. voor Zutphen en OmstrekenJ. Schoonman, Markt 5. Zutphensche Voetbal-Vereeniging „Be Quick". Bestuur: N. J. H. de Rooij, 1ste voorz.; J. C. Muijderman, 2de voorz.; W. A. M. Norp, (correspondentieadres Postbus 30), secretaris; C. L. Versteeg, penningmeester; E. J. Hartman, Th. J. Kurtz en H. W. R. Wesselink, commissarissen. De jaarlijksche contributie voor werkende leden bedraagt 7.a0 voor seniores (17 jaar en ouder) en 5.— voor juniores (beneden 17 jaar) en bui ten-leden. Voor donatours(trices) bedraagt de jaarlijksche donatie minstens 5.— voor dames, huisgenooben van leden en donateurs minstens 3.50. Begunstigende leden hebben vrijen toegang tot de tribune. Het vereenigingsjaar loopt van Augustus tot Augustus. Het wedstrijdterrein is gelegen aan den Marschweg, 5 minuten gaans voorbij de gasfabriek. Zutphensche Voetbal- en Athletiek Ver. „A. Z. C.". Voorz. Joh. Jansen; secr. W. J. Hogenkamp; penningm. H. W. J. v. d. Berg; commissarissen W. J. Huisman, J. G. Tesink, A. Bercnd- sen» H. Schinkel, A. W. Lensen, B. A. v. Laarhoven, D. J. Wan- sink, J v. Veen. Voetbal-Vereeniging „De Hoven". Voorz. Br. J. Lammers; secr. J Kloostermanpenningm. A. Mussies. Zutphensche Korfbalvereeniging „Rapiditas". Voorz. J. Hoe vers; 2e voorz. N. Bakker; secr. A. Th. Bilderbeek; 2e secr. H. Hoevers; penningm. mej. R. Dirks; 2e penningm. mej. M. IJ kelen; alg. secundus P. Kloostei'man. Zutphensche Korfbalclub „Z. K. C." Voorz. Chr. J. Penne- kamp vice-voorz. Th. van Langen; secretaresse mej. H. M. Bos;

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1928 | | pagina 110