208 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Arbeiders Jeugd Centrale, afd. Zutphen. Voorz. H. Jansen; seer. M. Altena, Marschweg 111; penningm. H. Welle; H. Nij- land, F. J. ter Huurne, H. Verdoold, D. Memelink, L. A. Bul gers. Ned. Maatschappij voor Nijverheid en Handel, Departement Zutphen. W. J. Schillemans, voorz.F. Lawerman, secr.H. v. Woudenberg Hamstra, penningm.H. W. Reesink, D. J. Wöhr- man, L. Vergeer, D. H. Jordaan en Ir. C. Wol terbeek Handelsvereeniging, gev. te Zutphen. Kon. goedgek. Opgericht 27 Nov. 1896. BestuurG. J. Looman, voorz. J. L. Bakker, secr. I. Mozes, penningm., G. van Nek, H. A. Heyhoff, H. Th. J. van den Berge, L. Kieviet. Commissie tot voorbereiding van een eventueel te houden Winkelweek. G. Stuur op, voorz.L. Overbosch, secr.R. Dek ker, penningm. J. Nijkamp, I. Mozes, I. Windmuller, E. Wüste- feld, J. Ph. Makkink. Nat. Bond v. Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius", afd. Zutphen. W. H. Neeleman, voorzitter; J. B. Silvold, secretaris, Barlheze 34; J. van Dijk J.zn., penningm. Aantal leden circa 50. Afd Kantoor Nieuwstad 55a. Ned. R. K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden ,,St. Franciscus van Assisië", afd. Zutphen. Bestuur: A. B. Jas pers Focks, Eefde, voorz. W. A. M. Norp, Bronsbergen D 20, (gem. Warns veld), secr.Th. A. J. Tiedink, Buitensingel 131, penningmeester. Ned. R. K. Ver. van Handelsreizigers, St. Christoffel. Afd. St. Jan, Zutphen. Bestuur: B. J. Wigman, voorz.; W. A. J. Smit, Praebsterkamp 27, secr.J. Oomens, Berkelsingel 76a, penningm. Slagersvereeniging voor Zutphen en Omstreken. Goedgekeurd bi] Kon. besluit van 15 Juni 1918 No. 34. A. E. Meerstadt, Voorz. H. Koppel, penningm.; A. Hamburg, secr.; D. Jaspers Focks, J. H. Steijsel. Schoenmakers Patroons en Winkeliers Vereeniging Zutphen en Omstreken". Het Bestuur: Voorz. G. Kroes; Secr. F. W. SeverinPenningm. B. KuijkVice-voorzitter Albs. HagensAlg. Adjunkt. H. Hesseling. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 209 Geldersche Bond van Veehandelaren. Voorz. E. Meijer; Secr. K. van Gelder; Penningm. Jo. Philips; vice-voorz. J. van Gelder, Eibergen M. Pagrach, DinxperloJ. Menko, Winterswijk S. Meijer, Borculo; W. van Hoff, Nijkerk; N. de Vries, Lochem J. Walraven, Vuren; J. Berendsen, Meteren. Geldersch-Overijselsche Bond van Coöperatieve Zuivelfabrieken opgericht 1896, doel het bevorderen van de belangen van de leden (thans 104 Coöp. Zuivelfabrieken. Voorzitter: W. v. d. Hengel, Achterveld; secr. ir. R. C. Jonkman. Controleurs: H. Zondervan en R. Rood. Leeraar-technicusA. Faber. Geldersch-Overijselsche Coöp. Zuivelverk. Vereeniging G.O.C.Z. te Zutphen. Kantoor Stationsweg 27. Dir. T. Wassenaar. Coöp. Fruit-, Groenten- en Bloemenveiling voor Zutphen en omstreken. Bestuurvoorz. J. C. Duburg, Eefdesecr. H. J. ter Maat, Ned. Mettra,v: penningm. B. W. Roelofs; B. A. van Dijk, Brummen; J. W. Nijenhuis, Warnsveld: J. D. C. Visser; J. W. Willemsen, Eefde. Raad van toezichtvoorz. G. J. Massink, Steenderensecr. mej. A. D. J. Ver Loren van Themaat, -Warnsveld; H. M. Klokman, Laag Koppel: J. Takkenkamp, Hengelo (G.); J. Wassink, Brum men; M. Schaap te Voorst; G Wagenvoort, Brummen; A. Schuttevaer, rijkstuinb. consulent, adviseerend lid. Directeur veilingmeester, G. van Kampen. Afd. Zutphen-Brummen Mij. van Tuinbouw en Plantkunde. Bestuur: A. Schuttevaer, voorz.; A. F. Tjassens Keizer (Eefde), 2e voorz.F. van de Bovenkamp (Eefde) secr.G. J. Mensink, penningm.B. A. Dijk, J. Wiechers (Eefde). Geldersch-Overijselsche Maatschappij van Landbouw. Voorz. Mr. A. G. A. Ridder van Rappard te Tiel. Onder-Voorz. G. Bcschloo te Almen. Algemeen Secr. M. van Doorninck te Olst. Algem Penningm. W. J. Klein Lankhorst te Apeldoorn, H. A. v. Beuningen, Kerk-Avezaath, Th. Derksen te Angerlo, J. H. Memelink te Harscamp. Afd. Zutphe n—W arnsveld: Voorz. Jhr. Mr. P. A. G. de Milly van Heiden Reinestein te Warnsveld; Onder-Voorz. J. Boschloo te Leesten; Secr. H. D. Zólders; PenningmLeden: E. J. Tjoonk te Vierakker, D. Wunderink, Baronsbergen en H. Garsen te Warken. Pluim veecommissie H. Zelders, J. H. Hietink, J. W. Veenhuis. Rijks-Zuivelconsulent voor Gelderland. Ir. A. Hylkema, Bureau en Laboratorium, Rozengracht 8, tel. 392, aan huis tel. 548. Spreekuur Vrijdags van 24 uur. 1928 14

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1928 | | pagina 107