86 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Koster F., redacteur Zutph. Courant, Berkelsingel 80. Koster, geb. Nengerman, wed. H., Barlheze 83. Koster R., arbeider, Spiegelstraat 21. Kosters J. G., pakhuisknecht, Achterhoven 68. Kraa D. A., arbeider spoorw., Berkelsingel 34 Kraa, geb. Uiterwijk, wed. G. C., Berkelsingel 34. Kraal mevr. W. H. O., Stationsweg 11a. Kraan, geb. Kranendonk, wed. L. L., Pelikaanstraat 6a. Kraan mej. L. W. M., rijkstelephoniste, Pelikaanstraat 6a. Kraan P. van de>r, losse arbeider, Donkeresteeg 38. Kraassenberg H., arbeider, Polsbroek 70. Kraassenberg J., arbeider, Halvemaanstraat 2. Kraats C. van de, losse arbeider, Dwarsstraat 1. Kraaijenhagen mej. A. C., Rozengracht 16. Kragten mej. M., huishoudster, Tengnagelshoek 9. Kramer mej. A. B. A., Sareptastichting. Kramer Jr., H. J., Bornhof. Kramer J., remmer spoorw., Slindewaterstraat 32. Kramer, geb. Hendricks, wed. J. A. H., Tengnagelshoek 1. Kramer J. H. A., schilder, Lievenheersteeg 28. Kramer H. R. V., beeldhouwer, Tengnagelshoek 1. Kramer, geb. Castermans, wed. W., Spittaalstraat 59. Kranen J. van, houtkoopersknecht, Marschweg 175. Kranen J. W. van, handelsreiziger, Hemonystraat 10. Kranenkamp G. J., timmennan, Zevennoteboomstraat 1. Kranenburg mej. A. J., Wamsveldsche Weg 126. Kranenburg B., verpleger, Gasthuisstraat 18. Kranenburg G. J. H. timmerman, Buitensingel 44. Kranenburg J., arbeider, Polsbroek 186. Kranenburg W. B., machinist, Tadamastraat 7. Krasenberg G. W., Bornhof. Krasenberg G. W., kantoorbediende, Wamsveldsche Weg 24. Krasenberg, geb. Timan, wed. H., Wamsveldsche weg 24. Krasenberg Th., meubelmaker, Oudewand 61. Krassenberg A., kuiper, Kruisstraat 44. Krassenberg A., schoenmaker, Wambuisstraat 5. Krassenberg G., lompensorteerder, Achterhoven 62. Krassenberg W. G-, Wambuisstraat 5. Krassenberg W. J., arbeider, Achterhoven 54. Kreek A. de, lompensorteerder, Polsbroek 29. Kreek J. de, stucadoorsknecht, Polsbroek 186. Kremer C., schipper, aan boord. Kreukniet J., gepens. godsdienstonderw., Vischpoortplein 12a. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 87 Kreulen J. W., Leeuweriklaan 2. Kreunen G., krantenbezorger, Lievenheersteeg 16. Kreusen, geb. Schifferstein, wed. H., Bornhovestraat 10. Kreusen W., remmer spoorw., Groenesteeg 56. Kreijenbroek, geb. Oudenampsen, wed. C. L., Rijkenhage 5a. Kreijenbroek mej. F. G., Rijkenhage 5a. Kreijenbroek geb. van Zeben, wed. R. J., banketbakker, Groenmarkt 10, tel. 315. KREIJENBROEK Fa Wed. C. L., Turfstraat 37, Tel. 311. Banketbakkerij Kokerij. Kreijenbroek J. G., banketbakker, Spoorstraat 3. Krieger mej. A. C., Ruitershofje. Krieger, geb. Hammerman, wed. A. W., Spittaalstraat 35a. Kriek J. M. N., bakker, Melatensteeg 35. Krieken J. van, leerl. mach. Ned. spoorw., Borrostraat 14. Krikhaar mej. H. J., St. Elisabethsgesticht. Krikhaar mej. M., zuster, Geweldigershoek 39. KRIKKE G., Laarstraat 3, tel. 54. Goederenvervoer en verhuizingen. Handel In alle soorten Brandstoffen. Krikke, geb. Zwiers, wed. W., kruidenierster, Polsbroek 167. Krimp J. H., groentenhandelaar, Spittaalstraat 9. Kristal D., pakhuisknecht, Lange Hofstraat 26. Kröber J. A., lithograaf, Laarstraat 3. Kroes G., schoenmaker en winkelier in schoenen, Groenmarkt 45. Kroese J., leeraar Fransche Taal, Weg naar Laren 15. Kroesen, losse arbeider, Kreynokstraat 7. Kroeskop J., winkelier in galanterieën, Beukerstraat 18. Kroet J., betonwerker, Groenesteeg 106. Kroeze mej. J. J., teekenonderwijzeres, Praebsterkamp la. Kronenburg, geb. Rouwenhorst, wed. J., Rijkenhage 51. Kronenburg J. A. A. J., manufacturer, Beukerstraat 21. KRONENBURG Firma L. M., Beukerstraat 21. Manufacturen. Specialiteit in Luiermandsartikelen. Kroon P. A., handelsemployé, Hemonystraat 30. Kroon Gerritje, zuster, Proostdij steeg 1. Kroon H. de, handelsreiziger, Vischpoortplein 13a. Kros mej. J. Ph., modiste, Pelikaanstraat 12a. Krosse G., Markt 101. Krudde, geb. Breshamer, wed. J., St. Elisabethsgesticht. Kruit H., depothouder, Beukerstraat 67. Ki-uit J., winkelbediende, Hellenraetplein 19. Kruitbos W., fruithandelaar, Turfstraat 1. Kruitbosch G. W., rijwielhandelaar, Oudewand 28, tel. 620. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1926 | | pagina 46