76 adresboek van zutphen. Jurriens geb. Lauckhart, wed. J., HeUenraedtpl 6 Jurnens J., metselaar, Dijkstraat 5 Jurriens j' eknt8?™?r^idfH d. gemeente, Hellenraetpl. 5 Jurnens J. W., pakhuisknecht, Hellenraetplein 5 JURRIENS M., (Fa Schut Jurriens). Aannemer. Weg naar Laren 82. K. Kaam J. J. van kantoorbediende, Praebsterkamp 17 Kaatman geb. Voskamp, wed. W. J., koopvr. Hoogestraatie 18 Kalbei-f F J Weg.,!ei'.kfr Spoor, Halvemaanstraat 7. Kalberg F. J., pakhuisknecht, Achterhoven 11 Ka berg geb. Nijhuis, wed. H. H., Achterhoven 11. Kalden F. J., smid, Gr. Ottosingel 65. Kalf H., arbeider, Bornhof. Kaljee A., letterzetter, Rijkenhage 24. Ka shoven H scheikundig ingenieur, Hazekamp 8. Aalthof C., brievenbesteller, Emmeriksehe weg 20. v ui' t \V agent van politie, Halvemaanstraat 3. Kalthof M. W., reiziger, Ke.rksteegje 7. Kamm mej. H., onderwijzeres, Deventerweg 131 Kamp A., klerk bij v. Gend Loos, Oudewand 24. Kamp C., directeur handelsschool, Coehoornsingel 82b n.amp G. v. d., landbouwer, Hoogestraatje 10 Kamp G. v. d., spoorwegarbeider, Kolenstraat 5 Kamp J. A. van der, losse arbeider. Kerkhof 24. Kamp gez J. W. en E. D. van de, Hoogestraatje 10. Laren1o6Van' Tellmgmeester CoöP- Groentenv., Weg naar Kamperman gez. B. en H., Graaf Ottosingel 121 Kamperman O., letterzetter, Kreynckstraat 5. Kamperman G., kantoorbediende, Graaf Ottosingel 57. Kamperman G., pakhuisknecht, Buitensingel 12. Pakhuisknecht, Vijfmorgenstraat 6. Kampeiman J., Graaf Ottosingel 57 Kamperman J. W., bediende, Vijfmorgenstraat 6. Kampeiman J W., boekbinder, Kanonsdijk 108. Kamphuis D., koopman, Groenmarkt 25, tel. 608. Kamphuis G., schilder, Hemonystraat 29 Kamphuis, geb. Waarlo, wed M., Baankstraat 3. Kamphuis mej. M. F., zuster, St. Elisabeth Gesticht. Abonneert u op de ZUTFHENSCHE COURANT f 2.50 per kwartaal. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN 77 Kamps H. C., kastelein Groote Sociëteit, Lombardsteeg 5. Kant H. de, stationsassistent, Stationsweg 10. Kappert D., loodgieter, Hoogestraatje 29. Kappert E., schoenmaker, Komsteeg 9. Kappert E., bakker, Dieserstraat 102. Kappetein P. W. G., bakker, Wanne 2. Kaptein mej. A., IJsbaanstraat 7. Kaptein J., arbeider, Bornhof. Kaptein J., brievenbesteller, Slindewaterstraat 24. Kaptein Jr., J., pakhuisknecht, Tadamastraat 5. Kardijk J., telegrafist spoorw., Warnsv. weg 31. Karelse C. P., verpleger, Baankstraat 1. Kargel J. K. F., sigarenmaker, Beekstraat 2a. Karsing mej. H., verpleegster, Gasthuisstraat 18. Karssen K., venter in galanteriën, Woonwagen. Karssenberg G., agent van politie, Buitensingel 172. Karssing mej. H. W., verpleegster, Gasthuisstraat 18. Kartner F. L., pakhuisknecht, Br. Kerkstraat 4. Kaspers J. W., monteur, Zerboldstraat 18. Kaspers J. W. H., monteur, Marschweg 179. Kaspers P. A., remmer Ned. spoorw., Marschweg 187. Kaspers P. W., leerl. machinist spoorw., Buitensingel 125. Kaspers Th. J. J., zeepziedersknecht, Marschweg 179. Kastermans A. J., losse arbeider, Polsbroek 94. Kastermans B. J., steenhouwer, Donkeresteeg 3. Kastermans F., metselaar, Armenhage 18. Kastei-mans G., metselaar, Marschweg 219. Kastermans G. J., arbeider, Lievenheersteeg 56. Kastermans J. J. H., Bornhof. Kastermans J. J. H., kastelein, Polsbroek 117. Kastermans Q„, smid, Walstraat 15. Kastermans W. J. R., stoelenmaker, Hagepoortplein 5a. Kat Pzn., P., Kuiperstraat 13. Kate C. G. B. ten, leeraar, Weg naar Laren 45. Kater Chr., koopman in kol. waren, Bornhovestraat 43. Kats mej. E. G., chef telefoniste, Boompjeswal 10. Kattenbeld B. L., opz. der R. C. begraafpl., Warnsv. weg 107. Keetelaar Jac. L., IJsbaanstraat 7. Keiser D. F., leeraar H. B. S., Rozenhof laan 32. Keizer F., lompenkoopman, Woonwagen. Keizer F. P., stoelenmatter, Woonwagen. Keizer gez. G. en H., Paardenwal 9. Keizer G. J., conducteur Ned. Spoorw., Slindewaterstraat 8. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1926 | | pagina 41