208 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Conferentie van den H. Vincentius van Paulo. Pres. J. H. H. Tacke, Vice-Pres. N. A. Meeuwsen, Secr. L. L. Dullaerfc, Pen ningm. B. J. A. Brandt. LedenJ. M. A. Hendriks, M. J. Mul ders, A. Koch, B. Bokern, J. Heitling, D. Wiegerinck, Th. Ellen broek, P. Dullaert en L. P. M. Berends. Commissie voor de Spijskokerij der Vereeniging van den H. Vincentius van Paulo. L. P. M. Berends, Adm., B. J. A. Brandt, en J. M. A. Hendriks. Vereeniging „Liefdewerk voor Kinderbescherming". Onderafd. der H. Vine. Vereen. Bestuur: J. M. A. Hendriks, Voorz., J. H. H. Tacke, Vice-Voorz., L. L. Dullaert, Secr., N. A. Meeuwsen, D. Wiegerinck, B. J. A. Brandt, Penningm. en M. J. Mulders. Ned. R. K. Huisvestings-comité te 's-Hertogenbosch. Kring- Bestuur. Zutphen. Hoog Eerw. Heer Deken Oh. v. Elmpt, Eere-VoorzitterA. H. W. Koch, Voorzitter; Freule E. M. C. C. Storm van 's Gravesande, Marschpoortstraat 7, Secretaresse; Mej. H. Petersen, Penningmeesteresse. Leden: J. Bieshaar, Mevr. Bieshaar, Mevr. Dusch, Mej. D. Huisman. Israëlitische Gemeente. J. L. Spier, Eere-voorz., A. Vromen, Voorz., L. J. Spier, Vice-Voorz., M. S. Weijl, Penningm. Kerke- raad: N. Vomberg, Ph. Weijel, S. de Winter, S. S. Koppel, S. Nijburg, S. Levison, J. Cohen, Secr. Godsdienstleeraar: J. Cohen. Koster. B. de Metz. Armbestuur: M. Spier, Voorz., S. Nijburg, Vice-Voorz., I. Spier, Penningm., J. Cohen, Secr. Schoolcommissie: S. Hamburger, Voorz., J. Philips, Vice-Voorz., J. Meijer, Secr. Begrafenisvereeniging (Cemiloes Chasodiem) I. K. Hamburg, Voorz., D. E. Knoek, Vice-Voorz., M. Menk, Penningm., J. Weijel en A. E. v. Gelder, leden. J. Cohen, Leeraar-Secretaris. Ousekiem-Vereeniging1. K. Hamburg, A. Vromen. Weezenzorg: M. S. Weijl, Voorz., H. Krukziener, Secr., S. Levison, Penningm. Maatschappij tot nut der Israëlieten in Nederland afd. Zutphen met onderafd. Hulpkas voor minverm. Israëlieten: L. J. Spier, Voorz., M. Spier, Penningm., J. Cohen, Secr., S. Nijburg, G. Groenheim, Iz. Philips, H. Levison. Algem. Isr. Verbond: L. J. Spier, Voorz., M. Elzas Jzn., Thes. en S. Levison, Secr. Centraal Isr. Weeshuis te Utrecht: J. L. Spier, lid der comm. van toezicht, Sub. com.Pres. J. L. Spier, Thes. M. Elzas Jz., S. Levison. Vereeniging ,,Het Joodsche Kind"L. J. Spier, Voorz., S. Levison, Penningm., Mevr. B. KoppelEnglander, Mevr. H. CohenBachrach. Gebouw voor Chr. Belangen. G. W. Ormel, Voorzitter; H. v. Zeben Dzn., Secretaris; H. Koerselman, Penningmeester. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 209 Chr. Jongemannenver. 1 Tim. 6 :12a te Zutphen, opgericht 21 October 1861, goedget. bij. Kon. Besl. Eigen gebouw Paarden- wal 39. Afdeeling van het Ned. Jongel. Verbond en van den We- reldbond van Jongemannen. H. van Zeben Dzn., Eere-Voorz.; ds. C. J. van Paassen, Dir.; H. Koerselman, Voorz.G. A. van Keule, 2e Voorz.J. Wind, le Secr.J. Schnoor, 2e Secr.P. Werther, Penningm.H. Hove' streydt, 2e Penningm. A. van Engelen en J. W. de Klerk, Biblio thecarissen. Aantal leden plm. 50. Vergadering eiken Vrijdagavond 8 uur. Iedere jongeman van minstens 18 jaar kan lid worden. Begunstigers betalen minstens 1.— per jaar. Jongelieden-afdeeling onder leiding van G. A. van Keule en J. Oostenrijk. Aantal leden plm. 25. Vergadering eiken Zondag avond 61/,7l/2 uur. De Knapenafdeeling staat onder leiding van J. J. van Kaam. Vergadering eiken Zondagmiddag van 12—1 uur. Aantal leden plm. 50. Volksbibliotheek pl. 750 nummers, geopend gedurende de maanden October tot en met Maart, eiken Zaterdagavond van 7V28V2 uur. Op Zaterdag- en Zondagavond is het gebouw geopend voor on derling gezellig verkeer. Gereformeerde Jongedochters-Vereeniging onder den naam van „Wees een Zegen". Vergadering Maandagavond in de bovenzaal No. III der Gereform. Kerk van 8 uur tot kwart voor tien. Presi dente: mej. H. J. G. van der Veen; Vice-Pres.mej. C. Martinus; Secr.mej. R. van HeerThes.mej. D. Schut. Jongelings-Vereeniging op gereformeerden grondslag, „Uw Koninkrijk kome" met 43 leden, begunstigers 80. De vereeniging vergadert in 2 afdeelingen nl. afd. A Zondagsavonds 73/, uur; afd. B Dinsdagsavonds 8 uur in een der lokalen der Geref. Kerk.' Voorz. R. Eelhart, Secr. G. Wissink Jr. Bovenbedoelde Vereeniging behoort tot den Ned. Bond van Jongel. Vereenigingen op geref. grondslag en stelt zich ten doel: elkander te vormen op elk gebied des christelijken en maatschap- pelijken levens. Algemeene Protestanten Vereeniging, afd. Zutphen, Bestuur: Ds. R. H. Drijber, Voorz.; J. Kreukniet, Secr.; H. Kuiper, Pen ningm.; J. L. Bakker, Q. B. Willemsen. Bijbelgenootschap. Afdeeling Zutphen. Voorz.Dr. W. v. d. Beke Callenfels; Secr.-Biblioth.J. F. Langenberg; Penningm. J. WensinckDs. C. J. van Paassen, Ds. R. H. Drijber en Ds. 1926 14

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1926 | | pagina 107