182 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Mr. C. Veen, Mr. C E. Stolk te Zutphen, J. Willink te Winters wijk, L. Albers en H. W. Reesink te Zutphen. Commissie van aanslag voor de Inkomstenbelasting. Jhr. W. K. von Weiier, Voorzitter. Leden: L. Albers, H. W. Reesink te Zut phen, Mr. W. H. E. baron v. d. Borch van Verwolde te Gorssel en L. H. F. M. baron van Voorst tot Voorst te Twello. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Salland, omvattende de gemeenten Apeldoorn, Bathmen, Brummen, Deventer, Diepen veen, Epe, Gorssel, Hengelo (G.), Holten, Laren, Lochem, Olst, Raalte, Ruurlo, Steenderen, Voorst, Vorden, Warnsveld, Wijhe en Zutphen. Voorzitter: P. H. van Groningen te Lochem; Vice- Voorzitters: M. Th. Bello te Lochem en J. H. Steghgers H.Jzn. te Apeldoorn. Secretaris: Mr. H. W. Jordens te Deventer. Het Bureau is gevestigd: Brinkpoortstraat 32, Deventer, tel. 941. Scheidsgerecht voor Gemeentewerklieden. Voorzitter: Mr. G. M. van Voorthuijsen, plaatsverv.A. K. Klaren. Leden: H. W. Reesink, W. J. Schillemans, J. A. Paap en A. Stijntjes. Plaats vervangende leden: G. Dwars, F. J. M. M. Deurvorst, A. J. van Schoten en I. de Priester. Secretaris: Mr. B. G. Wildervanck de Blécourt. Vrijheidsbond (Afd. Zutphen). Voorl. comité: Ds. J. Henzei, Voorzitter; Mr. G. J. H. Wagener, Secr.J. M. Ubbens, Penning meester; J. Groeneveld, W. H. Haverkorn van Rijsewijk, H. W. de Kruijff, Mevr. E. LijsenPos. Vrijzinnig-Democratische Vereeniging, aangesloten bij den Vrijzinnig-Democr. Eond. Bestuur: M. N. H. Leijs, Voorzitter; Mevr. C. E. JonkerNierstrasz, Secretaris; Mej. C. E. Heinsius, Penningm.; Mej. G. A. Heeringa, Mej. E. Tidema, H. J. Wijgman. Minimum contributie 1. Antirevolutionnaire Kiesvereeniging „Nederland en Oranje". Bestuur: J. van Dijk, Eerebestuurslid; J. Boks, Voorzitter; Mr. Th. Dijstra, W. E. Janson, Ds. P. M. de Jong, J. G. Kohier, G. J. H. Kranenburg, A. H. D. Surink. Getal leden 100. Contributie minstens 0.25 per jaar. Chr. Hist. Kiesvereeniging „Gezag en Vrijheid". Bestuur: Ds. C. J. van Paassen, Voorzitter; H. P. B. Stemerding, Secretaris; G. Starink, Penningm.; H. Koerselman, H. van Zeben Dzn., D. J. Schoenmaker, A. Hanekamp, J. ter Wel en H. J. ten Elze. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 183 Sociaal-Democratische Arbeiderspartij. Joh. A. Paap, Voorz.; F. Klok, Secretaris; Mevr. C. Weersmavan Duin, 2e Secr.; H. Hollinga, Penningm.; F. C. Gies, A. J. van Schoten, Ds. J. L. Faber, 2e Voorz. Staatsloterij. J. M. E. de Bouvé, Collectrice. Geneeskunde. Gezondheidsraad te 's-Gravenhage. Voorzitter: Dr. N. M. Josephus Jitta. Dienst handhaving wetten besmette lijke ziekten: Insp. voor Geld. en Overijssel, Dr. R. Piekema, Velp. Artsenijkunst, warenwet en zaken rakende hygiene van bodem, water en lucht: Hoofdinsp. voor 't gebied Nijmegen, Arnhem, Zutphen, Zwolle en Enschede, Dr. W. H. Bloemendal, Arnhem. VleeschkeuringswetInsp. v. Geld., Dr. G. S. Swart, Hilversum en E. J. A. A. Quaedvlieg, 's-Hertogenbosch Dienst kinderhygieneInsp. G. Oosterbaan, 's-Gravenhage. Dienst tuberculose: Insp. R. N. M. Eykel, Nijmegen. Dienst volks huisvesting Insp. A. M. Kuysten, Arnhem. Gezondheidscom missie Pres. D. Molenaar; Secr. J. C. Goldenberg. LedenDr. J. Oudenampsen, J. L. Siemens, C. Bijl, jhr. A. G. Beelaerts van Blokland, N. van Vliet, mr. J. H. C. M. van der Kun, dr. I. M. de Haas en mr. G. M. van Voorthuijsen. Gemeente-genees- heeren: Dr. E. J. W. Holleman, E. Tielenius Kruijthoff en J. L. Siemens. Gemeente-heel- en vroedmeestersDr. J. van der Hoeven en Dr. H. Jonker. Gemeentevroedvrouwen: mej. D. Bloemendaal en mej. A. Lier. Nederl. Maatsch. tot Bevord. der Geneesk., afd. Zutphen. Pres. C. BijlSecr. J. C. Blok. Algemeen Afdeelings Ziekenfonds Zutphen en Omstreken der Ned. Mij. tot Bevordering der Geneeskunst: A. Meinders, Hengelo (G.), Voorzitter, E. Tielenius Kruijthoff, Dr. E. C. C. van Lennep, H. J. Smith, F. Posthuma Jr., H. W. A. Behrens, Secretaris. Aantal leden ruim 2600. Contributie 20 cent per week; voor kinderen beneden 16 jaar 6 cent per week. Gemeente-Veearts: S. Heimans, tevens keurmeester van vleesch en visch. ZuivelconsulentA. Hylkema. Gemeente-reiniging: Dir. W. C. v. d. Staaij. OntsmettingsdienstDir. W. C. v. d. Staaij, Lange Hofstraat 3. Open van 912 en van ll/25, tel. 451. Overige uren en Zondags tel. 149.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1924 | | pagina 94