170 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Frankensteeg. Hagepoortplein. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paardenwal. Pelikaanstraat (Noordzijde) Rijkenhage. Schupstoel. Sprongstraat. Turfstraat (Zuidzijde). Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat. Wijk F. Lijnbaanstraat. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 171 STE M D I STR I CTE N: Voor den Gemeenteraad voor de Provinciale Staten en voor de Tweede Kaïner der Staten-Generaal. Voor de verkiezing van leden van den Raad, de Provinciale Staten en de Tweede Kamer der Staten-Generaal wordt de ge meente Zutphen verdeeld in tien stemdistricten, te weten le Stemdistrict (Gemeentehuis), hetwelk omvat het deel der gemeente begrensd door den IJssel van de uitmonding van de Helbergsche beek tot de Marschpoortstraat, den achterkant van de perceelen aan de Noordzijde van de Marschpoortstraat, den achterkant van de perceelen aan de Zuidzijde van de Groenmarkt, den achterkant van de perceelen aan de Zuid- en Westzijde van de Houtmarkt en Zaadmarkt, den achterkant van de perceelen aan de Noordzijde van de Pelikaanstraat, de Zuidzijde van den Martinetsingel tot de Hoofdgracht, de Hoofdgracht en de Hel bergsche beek. 2e Stemdistrict (school G Tadamasingel), hetwelk omvat het deel der gemeente begrensd door den IJssel, de Helbergsche beek, de Hoofdgracht, de Zuidzijde van den Martinetsingel, den achterkant van de perceelen aan de Oostzijde van de Spittaal straat, de rechte lijn van de brug tusschen de Spittaalstraat en den Emmerikschen weg naar de Noordzijde van de Mestberg- plaats en de Zuidgrens der gemeente tot den IJssel. 3e Stemdistrict (school E Polsbroek), hetwelk omvat het deel der gemeente begrensd door de rechte lijn, loopende van de Noordzijde van de Mestbergplaats naar de brug tusschen den Emmerikschen weg en de Spittaalstraat, de Oostgrens van district II, de Binnengracht, de achterzijde van de perceelen Laarstraat 2 tot en met 10, den achterkant van de perceelen aan de Oostzijde van de Polsbroek tot de Donkeresteeg, den achterkant van de perceelen aan de Zuidzijde van de Donkeresteeg, den achterkant van de perceelen aan de Westzijde van het Hoogestraatje, de achterzijde van de perceelen Groenesteeg No. 113 en 115, den achterkant van de perceelen aan de Oostzijde van het Hooge straatje, den achterkant van de perceelen aan de Zuidzijde van de Laarstraat tot aan de brug tusschen de Laarstraat en den weg naar Warnsveld en de rechte lijn tot de Noordzijde van de Mestbergplaats. 4e Stemdistrict (school E Polsbroek), hetwelk omvat het deel der gemeente begrensd door de Noordgrens van district III, de Oostgrens der gemeente; de Berkel tot aan de brug tusschen de Laarstraat en den weg naar Warnsveld en den achterkant van de perceelen aan de Noordzijde van de Laarstraat tot aan de brug tusschen Beukerstraat en Laarstraat.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1924 | | pagina 88