168 Verdeeling In Wijken. Achterom. Baggeroord. Beekstraat. Borrostraat. Coehoornsingel. Deventerstraat. Deventerweg. Dieserstraat. Gasthuiskamp. Gasthuisstraat. Geweldigershoek. Halterstraat. Hazekamp. Heeckerenlaan. Hellenraetplein. H em ony straat. Isendoornstraat. Jacob Damsingel. Kromme-Elleboogsteeg. Leeuweriklaan. A. Leeuwerikstraat. Lievevrouwenstraat. Louisesingel. Molenbeekstraat. Nieuwstad. Nieuwstadskerksteeg. Overweg. Overwelving. Praebsterkamp. Reinmakershoek. Rozenhoflaan. Sidneystraat. Slindewaterstraat. Tengnagelshoek. Van Tilstraat. Weg naar Laren. IJsbaanstraat. Zerboldstraat. Zeven-noteboomenstraat. Apenstert. Barlheze. Berkelkade (Benoorden de Marschpoortstraat) Broederenkerkhof. Broederenkerkplein. Broederenkerkstraat. Brugstraat. Coenensparkstraat. Groenmarkt (Noordzijde). Havenstraat. Heukestraat. Hooge Losplaats. Korte Hofstraat (Westzijde). Kreynckstraat. Marschpoortstr. (Noordz.). B. Marschweg. Noorderhaven. Oude Gasthuissteeg. Oude Wed. Parkstraat. Rosmolensteeg. Rozengracht. Schoenmakersstraatje. Spiegelstraat. Spoorstraat. Stationsplein. Stationsweg. Tuinstraat. Turfstraat (Noordzijde). IJsselkade (Benoorden de Marschpoortstraat). <5-, 'v; ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Wijk C. Badhuisstraat. Badhuisweg. Bakkerstraat. Berkelkade (Bezuiden de Marschpoortstraat). 's-Gravenhof. Groenmarkt (Zuidzijde). Hoornwerk. Houtmarkt (Westzijde). Houtwal. Kerkhof. Kerkstraatje. Kattenhavenstraat. Kolenstraat. Korenstraat. Kuiperstraat. Lange Hofstraat. Marschpoortstraat (Zuidz.). Martinetsingel. Pelikaanstraat (Zuidzijde). Proostdijsteeg. Raadhuissteeg. Ravenstraatje. Roodetorenstraat. Vischpoortplein. V ischpoortstraat. Waterstraat. IJsselkade (Bezuiden de Marschpoortstraat. Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. Wijk D I. Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Halvemaanstraat. Hoogestraatje. Laarstraat. Melatensteeg. Polsbroek. Warnsveldsche Weg. Wijk D II. Buitensingel (van den naar Emmerik tot en de Mestbergplaats). Emmeriksche Weg. Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Staringstraat. Weg met Tadamasingel. Tadamastraat. V ijfmorgenstraat. Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Vierakker. Zaagmolenweg. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Wijk E. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1924 | | pagina 87