4 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Arentsen A. B. J., handelsreiziger, Waterstraat 6. Arentsen G. J., brandwacht der gemeente, Halvemaanstraat 50. Arentsen J., boekbinder, Waterstraat 32. Arentsen L. J., vischafslager, Halvemaanstraat 50. Arentsen Jr., L. J., brievenbesteller, Halvemaanstraat 50. Arentzen B. J. J., machinist spoorw., Roodetorenstraat 3a. Arentzen W. L., timmerman, Marschweg 133. Aifman G., Bornhof. Arnoldus J., korporaal Mil. Politie, Wambuisstraat 33. Arnoldus J. H., losse arbeider, Lievenheersteeg 9. Arnoldus, geb. Meckkevelt, wed. Th., Beekstraat 12. Arts G. D., lijnwachter bij de Rijkstelegr., Tadamasingel 35a. Asche D., stucadoor, Barlheze 48. Askes H., kommies Dir. Belastingen, Buitensingel 35. Asperen H. van, schipper, aan boord. Assendorp D. J., asp. lijnwachter Rijkstelegr., Beukerstraat 62a, Assie A. G., schoenmaker, Polsbroek 27. Assie J., behanger, Polsbroek 27. Assie Jr., J. behanger, Markt 101. Assink W. J., wagenmakersknecht, Lievenheersteeg 5. Asten mej. F. P. van, St. Elisabethsgesticht. Assurantie-Maatschappij „DE NEDERLANDEN" van 1845. Kantoor IJsselkade 3, tel. 112. Assurantie Maatschappij „HOLLAND" Brand-, Inbraak- en Bedrijfsverzekering, IJsselkade 8, tel. 278. „AU BON MARCHÉ", (Sal. Nijburg), Turfstraat 2, hoek Korte Hofstraat, te'ephoon 274. Specialiteit Echt Fransche Corsetten, Lingeries, Hand schoenen, Kousen, etc. Costuums, Costuumroliken, Jupons. Steeds groote verscheidenheid in Blouses en Lady's shirts. Corsetten op maat alsook reparatie aan alle Corsetten. Auéé, geb. Christiaans, wed. J. L., Weg naar Voorst 56. Auéé J., arbeider, Weg naar Voorst 56. Aussen I. J., slager, Hagepoortplein 3. Autrijve A. L. van, jongleur, Woonwagen. Auzon B. H. d', Evang. Luth. predikant, Deventerweg 123. AZINK G., Kiosk Rozengracht en Lange Hofstraat 28. Sigarenhandel. B. Baaien J. K. van, Zaadmarkt 94. Baanders A. R., Laarstraat 42. Baanders G. J., leerl. machinist spoorw., Weg n. Laren 151a. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Boanders mej. J. J., Laarstraat 42. Baanders mej. M. G., Buitensingel 192. Baar de, A. A., onderwijzer L. O., Buitensingel 194. Baars H. J., machinist spoorw., Buitensingel 72. Baarschers, geb. Boersbroek, wed. J., Beukerstraat 91. Baas Becking, geb. Laar van, wed. G., Marschweg 99. Baaijens J., tabakskerver, Kolenstraat 8. Bachman P., wever in de strafgevangenis, Zaagmolenweg Baerents mej. C. E., onderwijzeres, Coehoornsingel 10. Baerents H., Coehoornsingel 10. Baetens A., koopman in touw, Barlheze 64a. Bakhuis G. H., machinist spoorw., Buitensingel 120. Bakkenhoven mej. J. M., St. Elisabethsgesticht. Bakker A., carousselhouder, Woonwagen. Bakker, geb. Beusekamp, Wed. C., Beukerstraat 62. Bakker mej. B., naaister, Spiegelstraat 6a. Bakker B. J., bloemist, Beukerstraat 14, tel. 644. Bakker C., mandenmaker, Polsbroek 186. Bakker, geb. Schots, wed. A., Komsteeg 6. Bakker, geb. Willemsen, wed. E., Spiegelstraat 6a. Bakker E., Dieserstraat 92. Bakker, geb. Nijkamp, wed. H., Zaadmarkt 89. Bakker H. A., rangeerder stoomtram, Emm. Weg. 83. Bakker J., kantoorbediende, Buitensingel 122. Bakker mej. J., verpleegster, Gasthuisstraat 18. Bakker J. H., bloemist, Korte Hofstraat 2. Bakker, geb. van der Wart, wed. J. H., Bornhof. Bakker J.Hzn., J. H., bloemist, Korte Hofstraat 2, tel. 101. Bakker J. L., meubelmaker, Nieuwstad 20, tel. 12. Bakker J. W., kruidenier, Barlheze 51. Bakker mej. M., z. b., Zaadmarkt 107. Bakker P., kantoorbediende, Buitensingel 184. Bakkér dames Th. M. J.M. E. en L. S. H., Boompjeswal 1 Bakker mej. W. P. M. de, St. Elisabethsgesticht. Bakker W., losse arbeider, Ravenstraatje 5. Bakker, geb. van Dijk, wed. J. P. den, Buitensingel 2. Bakker J. den, zilversmid, Buitensingel 2. Bakker R. den, sigarensorteerder, Tadamasingel 32. Balk F. J., sigarenmaker, Warnsveldsche weg 84. Balk, geb. Nijman, wed. J., Kreynckstraat 17. Ba Hand, geb. Cautier, wed. dr. J., Stationsweg 25. Balster P. A., kelner, Marschpoortstraat 17. Baltzer C. Th., Walstraat 7. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1924 | | pagina 5