96 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Meerstadt G. J., Coehoornsingel 18. Meerstadt G. J., kantoorbediende, Waterstraat 43a. Meerstadt J., Oudewand 2. Meerstadt J., klerk Ned. spoorw., Oudewand 6. Meerstadt, geb. Tragter, wed. M., Rijkenhage 8. MEERSTADT fa ARN., Frankensteeg 7, Tel. 240. Varkensslagerij. Handel In Fijne Versche en Gerookte Vleeschwaren. Meerten H. C. van, winkelbediende, Dieserstraat 58. Mees mr. H. L., rechter in d. Arr.-Rechtbank, J. Damsingel 14. Mees, geb. Snethlage, wed. O., Jacob Damsingel 14. Meeuwenberg J., Warnsveldsche weg 32. Meeuwsen N. A., kruidenier, Houtmarkt 71. Mei H. van der, amanuensis-concierge rijkslandbouwwinter- school, Rozengracht 8a. Meinders mej. G., St. Elisabethsgesticht. Meindersma mr. E., subst. off. Arr.-Rechtb., Nieuwstad 20. Meindersma Pzn., mr. E., rechter arrondissements-rechtbank, Jacob Damsingel 13, tel. 579. Meinesz mej. M., IJsselkade 8. Meinsma dr. K. O., conrector a. h. Gymnasium, Halterstraat 20. Mekeren B. van, kleermaker, Kolenstraat 24. Mekking mej. H. J. F., leerares vakschool voor meisjes, Praebsterkamp la. Mekkring mej. H., verpleegster, Gasthuisstraat 18. Melis A. F. C. L., winkelbediende, Nieuwstad 2a. Mellet H. C., leeraar in h. Fransch a. h. gymn., Turfstraat 21. Meilink A., onderwijzer, Beukerstraat 93a. Meilink mej. A. J., Groenmarkt 33. Meilink A. L., boek- en kunsthandel, Korte Hofstraat 10. MELLINK fa W. C., Hofleverancier, Korte Hofstraat 10, Tel. 67. Oudst bekend adres voor Lederwerk. Alleen verkoop van de „Onoto" zelfvullende vulpenhouder. Kantoor-, schrijf- en bureaubehoeften. Speciaal adres voor alle mogelijke bouwkundige teekenbehoeften. Meilink mej. J. C., costuumnaaister, Nieuwstad 91. Meilink, geb. van der Worp, wed. J. G., in mode-artikelen, Groenmarkt 8. Memelink G. J., koster der Groote Kerk, Kerkhof 9. Memelink H., landbouwer, Graaf Ottosingel 181. Memelink H. J., onderwijzer, Berkelsingel 40. Memelink Jr., geb. Polder, wed. J., landbouwster, Berkelsingel 40. Menger F. A., stationschef tram Z.-E., Buitensingel 188. Abonneert u op de ZUTPHENSCHE COURANT f 2.50 per kwartaal. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 97 Menger H., bloemist, Donkeresteeg 38. Menger, geb. Hiddink, wed. M., Warnsveldsche weg 12. Menk M. A., slager, Laarstraat 85, tel. 332. Menkhorst H.boekbinder, Spoordijkstraat 4. Mensink A. L., soldaat mil. politie, Kerksteegje 11. Mensink G. J., pakhuisknecht, Warnsveldsche weg 146. Mensink G. J., opzichter gem. plantsoenen, Hoornwerk 36a. Mensink Sr., G. J., Hoornwerk 36a. Mensink H. A., gemeentearbeider, Achterhoven 58. Mensink J., letterzetter, Emmeriksche weg 35. Mensink J. W., onderwijzer, Graaf Ottosingel 73. Mensink R., losse arbeider, Baankstraat 25. Mentink A. B. W. A., leerares vaksch. v. meisjes, Overwelving 8. Mentink B. J., Overwelving 8. Meppelink E., arbeider Ned. spoorw., Donkeresteeg 65 Meppelink E., arbeider, Akkerstraat 13. Meppelink H., rangeerder Ned. Spoorw., Tadamastraat 2. Meppelink H. H., arbeider gem. reiniging, Akkerstraat 15. Mer C. J. van, koetsier, Kolenstraat 4b. Mertens J. W. geagreëerd klerk bij de rijksbel., Laarstraat 90. Mertz J., verpleger, Gasthuisstraat 18. Meulen D. G. van der, koopman, Beekstraat 16. Meulen E. van der, bouwk. opzichter, Coenensparkstraat 24. Meulen F. van der, sergeant mil. politie, Polsbroek 134. Meu enbroek, geb Knijper, mej. A. C., Staringstraat 5. Meulenbroek J. H., sigarenmaker, Laarstraat 109. Meulenbroek J. W. J., arbeider, Rijkenhage 59. Meuris G. J., magazijnknecht spoorw., Kanonsdijk 46. Meuris J., winkelbediende, Dieserstraat 22. Meuns Jr., J. A., procuratiehouder, Berkedsingel 72a Meuris J. A., stroohoedenfabrikant, Graaf Ottosingel 101 Meurs D. van, bakker, Broederenkerkhof 15. Mexsenaar J. H., metselaar, Berkelsingel 8. Meij A. van der, landbouwer, Lunettestraat 6 Meij, geb. Albers, wed. D. van der, Zaadmarkt 84a. Meij H. van der, landbouwer, Lunettestraat 26. Meijberg, geb. Schuppers, wed. J. W., Groenesteeg 118. Meij boom Sr., A. J., arbeider, Polsbroek 128. Meijer A., kruidenier, Buitensingel 1. Meijer mej. E. Chr., Geweldigershoek 2. leijer A., veehandelaar, Zevennooteboomstraat 2a. Meijer, geb. van Bragt, wed. A., Emmerkische weg 21. Meijer A. D. J. F., kleermaker, Weg naar Laren 101. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe. 1924 7

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1924 | | pagina 51