188 ADRESBOEK VAK ZUTPHEN. J. Ensing, L. van Veen, A. Lammere, J. H. L. v. Gessel, J. H. Hazewindus, G. L. Morren, A. Gastelaars, bew. 3e rang; J. C. H. van der Linden, kok; mej. W. Brijker, bewaarster; A. Be renpas, meesterknecht, H. J. van Bruggen, opzichter bij den arbeid. Huis van Bewaring. Directeur: H. J. Endendijk; bewaarders: J. Been, H. Verbeek. Hulpbewaarders: G. N. Wamsteker, M. Hetebrij, F. J. Ch. Hartgerink en A. J. Kiesebrinkbewaarster: L. G. Harmens en G. J. Piepers; Onderwijzer: tijd. onderw. W. G. de Widt. Voogdijraad. Voorz. Mr. F. L. J. G. Dikema, F. A. v. Eekelen (Winterswijk), mej. A. A. Henny, P. M. de Jong, J. Busse- maker Jzn. (Deventer), P. W. van Rossem (Hoenderloo), mevr. M. J. C. v. d. Lee—Hart j ens (Apeldoorn), A. J. van Driel (Wijhe). R. J. P. Muller (Deventer), C. F. Kruisinga, (Apel doorn), G. D. Goedhuis (Epe). Seer. Mr. C. E. Stolk (Zaad- markt 99, te spreken dagel. van 121 uur). Genootschap tot zedelijke verbetering der gevangenen. Afdee- ling Zutphen. President le seer. Mr. B. G. Wilder- vanck de Blécourt; 2e seer. A. J. H. Reesink Czn.Thes. E. C. U. baron Calkoen; C. Veen, Mr. J. van der Kun en J. Baron. Dames-comitéPres.Mevr. Dijckmeesterv. d. Lek de ClercqSecr.: Mej. M. L. C. Gefken; Thes.: Mej. J. E. Wen- sinckMej. G. J. Gerritsen, Mevr. BaronHartevelt, Mevr. van Paassenvan der Schoot. Vereeniging tot verzorging van minderjarigen. J. L. Faber, voorz.Mej. A. A. Henny, secret.Mej. G. A. Heeringa, pen- ningm.; Th. A. Goddard, F. Deurvorst, Mej. A. A. J. Steen- huijzen, Warnsveld, Mej. T. de Wiljes, H. v. Woudenberg Hamstra, Dr. H. T. de Graaf, Mej. J. C. Heinsius, Mej. A. A. Labrijn, P. van Bork. De vereeniging treedt op als voogdes over minderjarigen, die aan het gezag hunner ouders onttrokken zijn. Huurcommissie te Zutphen. Bestuur: Mr. J. B. Sölner, voorz., Mr. B. G. Wildervanck de Blécourt, secr. Notariaat. Notarissen: Th. A. Goddard, Mr. G. M. van Voorthuijsen, H. Capel en J. A. Beker. Militie en Landweer. Districts-Commandant der Landweer: Majoor Jhr. R. H. S. G. Six. Koninklijke Nederlandsche Vereeniging „Onze Vloot", Afdee- ling „Zutphen": Dr. J. van der Hoeven, President; H. A. Schaafsma, Mr. C. E. Stolk, Mr. I. L. Sölner, Secr.-Penningm. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 189 Landstormkorps „de IJssel". Commandant Majoor N. J. Lavelye; adjudant 2e luit. A. J. de Ladhouder; Commandant der Compie. Zutphen le luit. Mr. J. L. Sölner. Spaarkas Paardenwal. Voorz. J. G. Klaassen. Vice-Voorz. Mr. G. M. v. Voorthuysen. Thesaur. E. J. Harmsen. Secr. J. W. N. Blaauw. Leden: E. J. Volkersz, W. J. Schillemans, J. Goemans, A. Weisfeit, H. Niemeijer, S. J. Meijjes Dr. E. C. C. v. Lennep, J. H. Coolhaas en D. Stolp. Zitting Zaterdagavond 89 uur. David Evekink's Stichting. 181 Woningen aan den Paarden wal, den Berkelsingel, Tadamasingel, Melatensteeg en Warns- veldsche Weg. Bestuursleden: de leden der Spaarkas. Bestuur der Protest. Vereeniging van Spijsuitdeeling aan be- hoeftigen. W. H. Schukking, Pres.; A. Velders, Secr.; F. A. J. Pippinghegen, Thes.; G. J. M. Oudenampsen Jr., J. C. Golden- berg, Dr. E. J. W. Holleman, H. G. J. Schillemans en H. Roelofsz. Zutphensche Broodfabriek. (N. V. opgericht 1884) Haven straat 35 Zutphen. Directeur: A. B. Dull. Commissarissen: Mr. J. B. Sölner, J. H. Roeters van Lennep, Voorburg en L. Por- theine, Zutphen. Zutphensche Melkinrichting en Ijsfabriek in de Kattenhaven- straat. Directeur W. H. Haverkorn van Rijsewijk; Commissaris Mr. J. B. Sölner. Deze inrichting heeft ten doel verkoop van alle zuivelproducten en ijs. Melk in blik voor export. Geldersch-Overijselsche Bond van Coöperatieve Zuivelfabrie ken, opgericht 1896, doel het bevorderen van de belangen van de leden (thans 106 Coöp. Zuivelfabrieken). Voorzitter J. Obbink te Aalten tot 1 Jan. 1922; Secretaris R -C. Jonkman; Contro leur-Penningmeester H. Zondervan; Controleur R. Rood; Leeraar-technicus A. Faber. Coöp. Zuivelverkoop Vereeniging „Gelderland Overijssel" C. Z. G. O. te Zutphen. Kantoor Stationsweg 27. Koelhuis Ha- venstraat, tel. 433. Dir. T. Wassenaar. Te Huis voor Militairen. Bestuur: Jhr. Mr. J. H. J. C. Mar tens van Sevenhoven, Voorz.; E. C. U. baron Calkoen, Pen- ningm.Ds. P. M. de Jong, Secr.F. C. Colenbrander, D. O. Norel en F. J. J. baron van Heemstra. Huisvader: J. Dijstra.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1922 | | pagina 98