180 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Schoolgelden: Morgen en namiddaguren per maand 0.25 voor een leerling. De overige kinderen uit hetzelfde gezin betalen de helft. Schooluren: Alle werkdagen 's morgens van 912 uur, 's namiddags van 24 uur, behalve Zaterdag namiddag. Cursus voor Vervolgonderwijs in school E (voor jongens). Hoofd A. Bijkerk. (Van OctoberApril). Schoolgeld: 0.25 per maand. Schooluren: Eiken avond, behalve Zaterdag, van 57 uur. Openbare School F in de Hoven. Hoofd G. J. Gijmink. Onder wijzers: A. G. M. v. Keulen, F. Hoevers, P. Hendriks enOnderwijzeressen: mej. M. Koning en H. A. van der Veen; voor handwerken: II. A. MeilinkSalemink. Getal leerlingen 212. Schoolgelden: Voor ieder kind per maand 0.25, minvermogenden f 0.121/,, onvermogenden gratis. Schooluren: Alle werkdagen, behalve Woensdag en Zaterdag namiddag, 's voorm. van 912, 's nam. van 24 uur. Openbare School G (voor jongens en meisjes) op den Tada^ masingel. HoofdA. K. Klaren. OnderwijzersW. van der Woude, J. Dijkstra, W. O. Eskes, A. Meilink, G. J. A. Nijen- huis en M. J. Schut. Onderwijzeressenmej. H. E. Kamm, J. G. Kuiper, M. H. C. Lenderink, H. J. Madiol, A Schuurman en A. H. Wagner; voor handwerken Th. M. J. Wolsak. Gewoon lager onderwijs en onderwijs in Fransch. Zes leer jaren. Toelating 1 Sept. Getal leerlingen 422. Schoolgeld: f 2.per 3 maanden. Schooluren: Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag, 's voorm. van 9—12 uur, 's nam. van 24 uur. Woensdag en Zaterdags alleen 's voorm. van 9—12 uur. Openbare School H (voor jongens en meisjes) bij de Berkel- bogen. Hoofd R. Schouten. Onderwijzers: C. G. Ster- kenburg. D. J. E. Timmers, A. Slagman. Onderwijzeressen: mej. S. Revelman, B. J. Bender, T. M. Tijhof en J. H. C. Hof man. Vakonderwijzeressen voor nuttige handwerken: J. A. A. van SantenKumpe en F. C. Reynst. Getal leerlingen ongeveer 270. Gewoon lager onderwijs. Schoolgeld: per maand 0.40 voor 1 kind; voor meer kinderen uit één ge zin f 0.20 ieder. Schooluren: Alle werkdagen, 's morgens van 9—12 uur, 's namiddags van 24 uur, behalve Zaterdags 's namiddags. Avondherhalingsschool in school H (voor meisjes) van 1 Octo ber1 April. Hoofd W. Meijer. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 181 Schoolgeld: 0.25 per maand. Schooluren: Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 5—7 uur. Openbare School I (voor jongens en meisjes) in de David Evek ink straat. Hoofd P. F. Zuuring. OnderwijzersJ. Dijkstra, F. L. Fahro, A. W. E. J. de Haan, M. Jansen, J. W. Kreulen, K. R. J. P Nieuwenhuis, J Schurink. Onderwijzeressen: mej. J. J. Priester, mej. J. A. A. Dijkland, mej. A. C. Wiebenga, G. Thon, W. Uiterwijk. Vakonderwijzeres voor handwerken: mej. H. K. Uiterwijk. Getal leerlingen bijna 350. Schoolgeld: 0.25 per maand of f 0.12'/a, voor sommige leerl. kosteloos. Schooluren: Alle werkdagen van 's voorm. 912 uur, 's nam. van 24 uur, behalve Woensdag en Zaterdag 's namiddag. Bijzondere School voor R.-K. jongens, Tengnagelshoek 7. Hoofd J. J. Th. van Lunenburg. Onderwijzeres(essen) F. J. Dickmann, P. Fluitsma, mej. B. Wamelink, mej. M. A. v. d. Poort en mej. C. A. Knol. Lager onderwijs (ai, 1. m. p.). Schooluren: Alle werkdagen van 's morgens 9ll'/a, 's nam. van 25 uur, behalve Woensdag en Zaterdag 's namiddags. Duitscho les voor do 7e en 8 klasse Woensdag en Zaterdag van ll'/a12'/a. Herhalingsschool van 1 Oct.31 Maart, Maandag-, Dinsdag-, Donderdag- en Vrijdagavond van 6V28J/2 uur- R.-K. Bijzondere Meisjesschool. Hoofd mej. A. M. Sterk. Onderwijzeressen: mej. H. M. Schoemaker, mej. W. P. M. de Bakker, mej. P. E. M. Steverding ,mej. N. Huisman, mej. A. R.uding en mej. G. Tacke. Rijks Normaallessen, gehouden in de lokalen der Openbare School D in de Waterstraat. DirecteurA. Weisfelt. Onder wijzers: C. Bijl, C. L. Fahro, J. Heskes, A. K. Klaren, J. Klar- ver, J. K. van Toledo, E. E. J. Kerkmeijer, P. F. Zuuring, C. G. van Munster en F. G. Engelsma. Onderwijzeressen: mej. J. M. Vrugtman en mej. A. Nijland (handwerken). Begin van den cursus en aanneming van nieuwe kweekelin- gen 1 Mei. De les in de Gezondheidsleer (4e kl.) wordt gegeven in één der lokalen van school B/C. Gemeentelijke Handelsschool gevestigd Lombardsteeg, hoek Oudewand met 3-jarigen cursus en voorbereidende klasse. Directeur: C. Kamp. Leeraren A. Broekhuizen, A. Janssen, J. Klaver, J. Kroeze, J. C. Lindeman, W. A. Montfoort, J. M. L. Saunders, mej. J. M. Vrugtman, G. A. ter Weer, M. N. H. Leys, A. Barto, mej. Ir. P. W. Ouwehand.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1922 | | pagina 94