164 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Gemeente-Secretarie Afdeeling „Algemeene Zaken"W. B. Hemminga, hoofd commies, chef der afdeeling, Mej. W. D. de Groot, commies, vacature,-adj.-commies 2e kl., mej. H. J. Heijhoff, adj-commies 2e klas. Ie Afdeeling. Einanciën, Onderwijs en BelastingenL. Baptist, hoofdcommies, chef der afdeeling, G. N. Hagenaar, commies, H. N. B. van Santen, controleur. Mej. G- M. Cool- haas, adj.-commies 2e klasse en J. Lok, klerk. He Afdeeling. Militaire Zaken, J. B. Gosselaar Beerta, commies, chef der afdeeling, P. J. Frank. adj.-oommies 2e kl. IHe Afdeeling. A. Burgerlijke Stand, Hinderwet, Ar beidswet, Nederlanderschap: G. J. Flameling, commies, chef der afdeeling, G. J. Waanders, klerk. IHe Afdeeling. B. Bevolking enz.J. Gimberg, algemeen wijkmeester, J. A. Nijenhuis, adjunct-commies 2e kl. Concierge bode: G. A. Martinus. Bode: G. Stam. De Secretarie is geopend alle werkdagen van 9 tot des nam. 2 uur. Bureau Militaire Zaken, Onderwijs, Bevolking enz. ingang Lange Hofstraat. Bureau Burgerlijke Stand, Financiën, Drank wet. enz., ingang 's-Gravenhof. Woensdag en Vrijdag nam. half twee kostelooze huwelijksvoltrekking, op andere uren van die dagen 5.op andere dagen 20. Gemeente-Ontvanger: Jhr. H. A. Coenen. Het kantoor van den Gemeente Ontvanger is geopend alle werkdagen, met uitzondering van Zaterdag, des morgens van 91 uur, ingang Lange Hofstraat no. 2. Controle Gemeentebelastingen. (Lange Hofstraat 3). Contro leur H. N. B. van Santen, klerk J. Lok. Verdere gemeentelijke ambtenaren en bedienden. Directeur Gemeentewerken, Bouw- en Woningtoezicht, Plant soenen en Algem. Begraafplaats: Ir. H. W. Dohna c.-i.hoofd opzichter: J. A. Zwolsman; le opzichters: T. Wallenburg en P. Hendrikse; 2e opzichters: E. de Jager en W. Annema; 2e op zichter, over de plantsoenen: H. Mensinktijdelijk opzichter- teekenaar: G. F. Zuuring; beambte van de administratie: J. H. Kolber; klerk: H. Hartink. Directeur van den Gemeentelijken Reinigings- en Ontsmettings- dienst: W. C. van der Staay; opzichter: J. M. Harmsen; belt- opzichter: G. van de Vijver; ambtenaar: J. Wakkermans. Hoofdopzichter der GemeentelanderijenD. A. Bos; opzich ter: E. Enzerink. Kade- en Havenmeester: S. van der Zee; le waagmeester: J. M. Thien: 2e waagmeester: N. Schaap; vischafslagerL. J. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 165 Arendsen; omroeper en aanplakker: H. van Assendorp; klokke nist: Ferd. Engelsma; avondklokluiderJ. Nieuwburg; ge meente-veearts, tevens keurmeester van vleesch en visch: S. Heimans; directeur van den keuringsdienst van waren in het gebied van Zutphen: H. W. de Kruijff; hoofdkeurmeester: J. van der Meer; keurmeester le kl.D. L. Kits; analyst le kl. B. J. L. Hooft van Iddekinge; marktmeester: S. van der Zee. Israëlitische Begraafplaats buiten de voorm. Spittaalpoort. Opzichter en doodgraver S. de Jong. Algemeene Begraafplaats, verdeeld in 4 klassen en een afz. R. K. begraafplaats. Opzichter en doodgraver W. Hartemink voor de Algem. en B. L. Kattenbeld voor de R. K. begraafplaats. Op verzoek van eigenaren neemt de gemeente ledige graven terug tegen betaling van de helft van de som, die daarvoor bij uitgifte aan de gemeente is betaald. Voor het tp.nignp.mpn van ledige graven indertijd aan particulieren toebedeeld wordt be taald, voor graven in de le klasse een som van 25.—, voor die in de 2e klasse 10. Voor de verkrijging van het uitsluitend recht om voor den tijd van 20 jaren lijken in een bepaald graf te doen begraven, is verschuldigd: a. een recht van 40.voor een graf in de le klasse en een recht van 25.voor een graf in de 2e klasse, waarin minder dan 4 lijken kunnen worden begraven; b. een recht van 60.voor een graf in de le klasse en een recht van 37.50 voor een graf in de 2e klasse, waarin 4 of meer lijken kunnen worden begraven. Voor de verkrijging van het uitsluitend recht om voor onbe- p aal den tijd lijken in een bepaald graf te doen begraven, is verschuldigd a. een recht van 75.voor een graf in de le klasse en een recht van 50.— voor een graf in de 2e klasse, waarin minder dan 4 lijken kunnen worden begraven; b. een recht van 100.voor een graf in de le klasse en een recht van 75.— voor een graf in de 2e klasse, waarin 4 of meer lijken kunnen worden begraven. Voor de overboeking van bovenbedoelde rechten wordt, tenzij in het geval de nieuwe eigenaar den overledene in de rechte linie bestaat, 3.betaald. Voor het recht om een lijk te begraven in een graf waarop niet een der bovengenoemde rechten is verkregen, is verschul digd in de le klasse een recht van 15.—, in de 2e klasse een recht van 8. Het overige begrafenisrecht bedraagt voor een lijk van een volwassen persoon, met inbegrip van het openen en sluiten van

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1922 | | pagina 86