m 18 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Bouwens F. J., kleermaker, Graaf Ottosingel 123. Bouwhuis G. J., kruidenier, Nieuwstad 8. Bouwman A., houthandelaarsknecht. Achterhoven 27. Bouwman A. J., magazijnknecht, Halvemaanstraat 26. Bouwman A. J., gemeentearbeider, Achterhoven 29. Bouwman Jr., A. J., arbeider, Baankstraat 12. Bouwman E. G., wegwerker Ned. Spoor, Groenesteeg 59. Bouwman H. J., arbeider, Vliegendijk 1. Bouwman H. J., remmer Ned. Spoor, Polsbroek 77. Bouwman M., arbeider gem. reiniging, Schoolstraat 19. Bouwman M. J., kantoorbediende, Tadamastraat 18a. Bouwmeester J. H.arbeider, Polsbroek 56. Bouwmeester J. H.behanger, Halvemaanstraat 51a. Bouwmeester, geb. Haarman, wed. M., Walstraat 1. Boven G. van, kruideniersbediende, Weg naar Laren 151. Boven G. J. van, letterzetter, Havenstraat 28a. Boven N. van, boekbinder, Bornhovestraat 3. Bovendorp, geb. Romijn, wed. A., winkelierster, Overwelv. 10. Bovendorp A., winkelier, Overwelving 10. Bovenkerk H., timmerman, Akkerstraat 8. Braak A. te, Hoogestraatje 9. Braak ten, geb. Brands, wed. J. W., S. Elisabeth-gesticht. Braakman, geb. ten Braak, wed. J. B.bakkerij, Barlheze 6. Braakman J. W., opperman, Halterstraat 9. Braam, geb. Pelgrom, A., Lie venheer steeg 4a. Braam A., stoelenmaker, Wamv. Weg 210. Braam Jr., A., stoelenmaker, Polsbroek 131. Braam J., stoelenmaker, Lievenheersteeg 58. Braam J. H., arbeider spoorw., Lievenheersteeg 4a. Braam N., stoelenmaker, Halvemaanstraat 29. Braam P., stoelenmaker, Polsbroek 139. Bramer F. J.timmerman, Geweldigershoek 4. Brand D., arbeider, Polsbroek 26. Brand, mej. J. H., verpleegster, Gasthuisstraat 18. Brand van den, mej. A. C. A., kantoorbediende, Beukerstr. 65. Brandenbarg G. J., Buitensingel 116. Brandenbarg J. A., landbouwer, Wambuisstraat 2d. Brandenbarg H. Th., landbouwer, Weg naar Emm. 125. Brandenbarg J. H.machinist, Warnsveldsche Weg 190. Brandenbarg J. J., leerling-machinist Ned. Spoor, Laarstraat 56. Brandenbarg J. W., agent van politie, Wambuisstraat 8. Brandenbarg W. A.landbouwer, Polsbroek 63. Brands, geb. Walvoort, wed. A., Hoogestraatje 75. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. \q Brands Jr., A., Kuiperstraat 2. Brands A. E., hoofdconducteur spoorw., Spoordijkstraat 12. Brands B.behanger, Warnsv. Weg 42. Brands C. D. G.zaadhandelaar, Tuinstraat 4. Brands G., arbeider, Hoogestraatje 73. Brands G. J.tuinman, Bornhof. Brands G. J. B., fabrieksarbeider, Emm. Weg 77. Brands, geb. Woestenenk, wed. J. W., Bornhof. BRANDS Firma L. C., Nieuwstad 33. Opgericht Ao. 1848. Uitsluitend handel in Tuin-, Bloem- en Landbouwzaden. Brands L. C., zaadhandelaar, Nieuwstad 33. Brands L., stoker, Lievenheersteeg 113. t Brands Jr., N. H., machinist spoorw., Marschweg 67. Brands N. H., Marschweg 77. Brandsma, mej. A., verpleegster, Gasthuisstraat 18. BRANDT B. J. A., Sprongstraat 8. Magazijn van Mantels en Manufacturen. Brandt G. J., Hoogestraatje 19. Brandt J. C., kantoorbediende, Broederenkerkhof 15. Bransz mej. Chr. H., Nieuwstad 48. Brantenaar R., koopman, Rijkenhage 19. Brasz H., confectie-werker, Weg n. Laren 159. Braskamp G., bakker, Weg naar Laren 150. Bredeveld D., timmerman, Warnsv. Weg 27. Bredeveld H. A. J., kantoorbediende, Tadamasingel 51. Bredeveld P., tapper, Kanonsdijk 58. Bredeveld W. G., schilder, Weg naar Voorst 9. Breebaart mej. M.Marschpoortstraat 1. Breemen, G. van. verpleger, Tuinstraat 2. Breemen J. van den, arbeider, Dieserstraat 60. Breemen W., van den, leerl. mach. Ned. Spoor, Dieserstraat 60. Breeschooten J. H. van, timmerman, Spoordijk straat 2. Breeschooten J. K. van, barbier, Spoordijkstraat 2. Breetvelt mej. T. F., onderwijzeres, Spittaalstraat 1. Brekveld, geb. Lammers, wed. D. J., Bornhof. Brekveld D. J., opperman, Vijfmorgenstraat 25. Bremer A. F., timmermansknecht, David Evekinkstraat 17. Bremmer, geb. Heilbron, wed. A. J., Dieserstraat 29. Bremmer D. J., pakhuisknecht, Weg naar Voorst 1. Brester, geb. Everts, wed. A. J., Graaf Ottosingel 171. Brester E. G., procuratiehouder, Groenmarkt 36. Brester, geb. Bakker, wed. J. N., Boompjeswal 10. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1922 | | pagina 13