218 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Stoombootdienst Amsterdam, Deventer, Zutphen. S t a o m- booten: Jhr. H. A. D. Coenen, Maasbode, Daventria, Mep- pel I. Geregelde dienst tusschen Zutphen, Amsterdam en de Zaanstreek, langs Deventer. Olst, Veessen, Wijhe,, Kampen, Vertrek van Zutphen iedereen dag 10 uur v.m. vertrek van Amsterdam iederen dag 5 uur n.m. Vertrek vap Zaandam, Wormerveer enz Agent te Zutphen H. Pereboom, IJselkade 23, Tel. 207. Stoombootdienst Rotterdam Zutphen Deventer. Stoom- booten: Stad Zutphen, Nederlanden, Noord-Brabant en Sail and II. Naar Doesburg, Arnhem, Wageningen, Rhenen, Schiedam. Delft, s-Hage en tusschengelegen plaatsen. Vertrek van hier Maandags, Woensdags en Vrijdags des morgens vroeg. Vertrek van Delft en den Haag van Rotterdam van Schiedam Agent te Zutphen, H. Pereboom, IJselkade, Tel. 207 en 213. Stoomboot „IJssel" van Zutphen naar Zwolle, eiken Dinsdag en van Zutphen naar Nijmegen en tusschengelegen plaatsen elke Vrijdag. Kantoor. IJselkade 23, Tel. 207 en 213. Stoomboot Stad Zutphen I. Kapt. Weissenbach. Vertrek van Sneek Dinsdagmiddag via Lemmer, Zwolle en Kampen naar Deventer en Zutphen. Vertrek van Zutphen Vrijdagsmorgens vroeg. Agentschap: Fa. Spieker Elferink, Brugstraat 6, Tel. 144. Deventer Stoomboot-Mij. Naar Doesburg, Arnhem en Rotter dam. Woensdag- en Vrijdagmorgen, vroeg. Goederen te bezor gen den dag van te voren. Naar Doesburg, Nijmegen, plaat sen aan de Waal, Den Bosch, Dordrecht en Rotterdam. Maan dagmorgen vroeg. Goederen Zaterdags bezorgen. Den Haag en Delft, vertrek Dinsdagmiddag 2 uur. Zwolle en Utrecht, vertrek Woensdagmorgen 10 uur. Rondvaartdienst op Haar lem, Donderdagmiddag. Dienst van Zwolle op Nijmegen en tusschengelegen plaatsen, Dieren, Doesburg en Arnhem. Vertrek van Zutphen, Vrijdagmorgen, goederen te bezorgen den dag te voren. Vertrek van Zutphen naar Zwolle, Dinsdagmiddag; van al deze diensten is agent Fa. J. C. Muvderman. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 219 Veerschepen. Van Zutphen varende motorschepen. Naar Deventer, Zwolle en Meppel Woensdag en Vrijdags s morgens 7 uur. Agent-Expediteur H. Th. J. v. d. Berge, Kantoor Tuinstraat 1. Van Zutphen varende motorschepen. Naar Deventer, Zwolle, Meppel en tusschengelegen plaatsen in directe correspondentie met GroningenFrieslandUtrecht, Maandag en Donderdag. Naar Deventer, Olst, Wijhe, Kampen, Amsterdam, Zaandam. Wormerveer en tusschengelegen plaat sen, Zaterdagsmorgens 7 uur. Agent-Expediteur H. Th. J. v. d. Berge, Kantoor Tuinstraat 1. telephoon 123.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1922 | | pagina 113