148 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. P roostd ij steeg. Ravenstraat-je. Roodetorenstraat. Vischpoortplein. Vischpoortstraat. Waterstraat. Wijk Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. tj Wi*k Buitensingel (van den Weg ^aar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Tadamasingel. Tadamastraat. 1 Raadhuissteeg. IJselkade (bezuiden de I Marschpoortstraat). I Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. D I. Halvemaan straat. I Hoogestraatje. Laarstraat. Melatensteeg. Polsbroek. Weg naar Warnsveld. D II. Vijf morgenstraat. Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. I Weg naar Emmerik, j Weg naar Vierakker. Wijk E. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boompjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortplein. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paardenwal. Pelikaanstraat (Noordzijde). Bijkenhage. Schupstoel. Turfstraat (Zuidzijde). Sprongstraat. V aaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). Wijk F. Achterhoven. Akkerstraat. B aan k straat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat. Lijnbaanstraat. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vligendijk. Weg naar Voorst. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 149 STER! DISTRICTEN: Voor den Gemeenteraad voor de Provinciale Staten en voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Voor de verkiezing van leden van den Raad, de Provinciale Staten en de Tweede Kamer der Staten-Generaal wordt de ge meente Zutphen verdeeld in tien stemdistricten, te weten le Stemdistrict (Gemeentehuis), hetwelk omvat het deel der gemeente liggende tusschen de as van de Berkel, de as van de Marschpoortstraat, Groenmarkt, Houtmarkt, Zaadmarkt, Peli kaanstraat, Bornhovestraat, de as van den Martinetsingel tot Tadamasingel, vandaar in Zuidelijke richting langs de as van de Hoofdgracht tot het midden van de brug over de Helberg- sche beek, de as van de Helbergsche beek, de as van de Zuider haven en de as van den IJssel tot aan den Berkelmond 2e Stemdistrict (school G Tadamasingel), hetwelk omvat het deel der gemeente liggende tusschen de as van den Martinet singel, Binnengracht, Groenesteeg, dwars over den Graaf Otto singel in rechten lijn over de landerijen langs de Noord Oost zijde van de Mestbergplaats tot aan de grens der gemeente en tusschen de as van de Hoofdgracht tot aan het midden van de brug over de Helbergsche beek, de as van de Helbergsche beek, de as van de Zuiderhaven, de as van den IJssel en verder tot aan de grens der gemeente; 3e Stemdistrict (school E Polsbroek), hetwelk omvat het deel der gemeente liggende tusschen de as van de Berkel, het mid den van de brug aan den Louisesingel, de as van de David Evekinkstraat, de Paardenwal, Binnengracht, Groenesteeg, dwars over den Graaf Ottosingel in rechten lijn over de lande rijen langs de Noordzijde van de Mestbergplaats en verder tot aan de grens der gemeente; 4e Stemdistrict (school H Louisesingel), hetwelk omvat het deel der gemeente liggende tusschen de as van het Rijkenhage, het Hagepoortplein, het midden van de brug over den Louise singel. de as van de Berkel tot aan de duikersluis uitkomende in de gracht achter het Ziekenhuis, de as van de gracht tot aan het midden van de Deventerbrug, de as van den Deventerweg en de Nieuwstad; 5e Stemdistrict (Buitensocieteit), hetwelk omvat het deel der gemeente liggende tusschen de as van de Berkel tot aan de dui kersluis uitkomende in de gracht achter het Ziekenhuis, de as van de gracht tot aan het midden van de Deventerbrug, de as van den Deventerweg, de as van den Overweg en ten' Zuid- Oosten van den spoorweg van Zutphen naar Deventer, tot aan de grens der gemeente

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1920 | | pagina 79