ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. TAMINÏAU L. C. W., Fa J. II. Weevers, K. Hofstr. 16. Tel. 44. In Drogerijen, Chemicaliën en Verb and stoffen. Tap C., arbeider, Polsbroek 179. Tappers A. A. L., loodgieter. Laarstraat 83, tel. 266. Taekema mej. W.officier Leger des Heils, Hagepoortplein 4a. Teegelrnan J. G. A., handelsagent, Oudewed 3. Teerink D. J., zadelmaker, Halvemaan straat 44. Teerink E. J., landbouwer, Baankstraat 37. Teerink, geb. van der Meij. wed. H., Bornhof. Teerink H., kantoorbediende. Buitensingel 81. Teerink W., graankoopman, Laarstraat 62. Teerink Jr., W.. kruidenier, Laarstraat 64. Teeuwe J.arbeider, Donkeresteeg 8. Teeuwen C. J. H. W., kantoorbediende, Tadamastraat. 21. Teeuwen J.opperman, Groenesteeg 52. Teeuwsen G. A., perroncontroleur spoorw.Buitensingel 15. Telling mej. J. J., huishoudster. Buitensingel 91. Temmink mej. G. M., St. Elisabethsgesticht. Tempelman G. J.. arbeider. Kruisstraat 53. Tent H., scheepstimmerman, Hoornwerk 8. Tent W., scheepstimmerman. Houtmarkt 56a. Tentman G., poelier. Rijkenhage 19. Terbeek G. P., wijnkoopersknecht, Vijfmorgenstraat 8. Terink A., brandewiinstokersknecht, Emmeriksche Weg 25. Terink A., arbeider. Polsbroek 210. Terink D. J.tabakskerver. Polsbroek 50. Terink G. H., arbeider. Weg naar Voorst 84. Terink G. J.arbeider, Lievenheersteeg 95. Terink G. H., machinist-stoker aan de gasfabr., Polsbroek 57. Terink G. W., lampenist spoorw.. Wambuisstraat 12. Terink H. J., landbouwer, Kanonsdijk 19. Terink J., voermansknecht. Halvemaan,straat 37. Terink J.bootwerker, Wambuisstraat 2b. Terink J. M.. lompensorteerder. Donkeresteeg 21. Terink P.. arbeider spoorw.. Buitensingel 42. Teriet J. W.koopman. Brugstraat 1. Termaat, geb. Schutte, wed. J. A., Laarstraat 25. Termaaten A. G. W., ambt. raad v. arbeid, Waterstraat 45. Terpstra A. A.. handelaar in galanteriën, woonwagen. Terpstra mej. B., St. Elisabethsgesticht. Tersteeg mej. Th. J.. St. Elisabethsgesticht. Terwei. geb. Haarman, wed. H., Hoogestraatje 110. Terwei Jan, landbouwer, Groenesteeg 126. Terwei Johan, landbouwer, Groenesteeg 103. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 123 Terwei, geb. Lammers, wed. J., Ruitershofje. Terwei Joost, Bornhof. Terwei L.bediende, Warnsv. Weg 39. Terwel W., landbouwer, Polsbroek 52. Terwisga mej. J. van, bewaarster strafgevangenis, Lunettestr. 1. Terwogt, geb. Olthof, wed. A., Vijfmorgenstraat 2. Terwogt D., wisselwachter spoonv., Ie Pofferdijkdwarsstraat 1. Terwogt D., ondermachinist spoorw., Schupstoel 6. TESINK B., Steenhouwerij, Spittaalstraat 8. Magazijn van Hardsteen, Marmeren Grafwerlten en Sehoorsteenmanteli'abriek. Tesink Jr., B., steenhouwer, Spittaal straat 8. Tesink B.koperslager. Laarstraat 10. Tesink Bzn., B.. koperslager, Waterstraat 47. Tesink Hzn., B., koperslager, Korte Beukerstraat 14. Tesink Jr., geb. Derksen, wed. B.Bornhof. Tesink H.Jzn., B.. koperslager, Spittaalstraat 47. Tesink Chr., koperslager, Geweidigershoek 11. Tesink G., rijwielhandelaar, Geweldigershoek 31. Tesink G. J.arbeider, Armenhage 30. Tesink H., letterzetter, Berkelsingel 26. Tesink Jr.. H., letterzetter, Warnsv. Weg 28. Tesink, geb. van Vorden, wed. H. J., Spittaal straat 47, tel. 105. Tesink J. G., boekbinder. Lunettestraat 20. Tesink J., portier in het Bornhof. Tesink, geb. Grevink, wed. J., Tadamasingel 36. Tesink, geb. Naves, wed. J.. Hagepoortplein 7. Tesink, geb. Nijland. wed. J. W.. Groenesteeg 174. Tesink P., kuiper, Bornhovestraat 49. Tesink J. W., steenhouwer, Bakkerstraat 18. Teunissen F. W., landbouwer, Lijnbaanstraat 22. Teunissen H. B.. Baankstraat 27. Theewis P. F. H. A., kleermaker, Spittaal straat 57. Thiel F. C. F., kleermaker, St. Elisabethsgesticht, Thiel J. B., kleermaker, Broederenkerkstraat 2a. Thiel Th. J. A., kleermaker, Nieuwstadskerksteeg 13a. THIEME Cie., Firma W. J., Uitgevers, Electr. drukkerij, Groenmarkt 55—21. Tel. 138. Uitg. Zutphensche Courant. Plaatsing van Advertentiën in alle Binnen- en Buitenland- sche Couranten. Boekbinderij. Thien E., Bornhof. Thien mej. H. M. en L. G., Kuiperstraat 4. Thien J. M.waagmeester, Kuiperstraat 4. Thien, geb. Wijers, wed. W., Waterstraat 28a. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1920 | | pagina 66