Alphabetische Naamlijst Ingezetenen der Gemeente Zutphen. De Amsterdamsche Bank Bijkantoor ZUTPHEN verleent hare' bemiddeling voor den aan- en verkoor van effectenF incasseert wissels op binnen- en buitenland; disconteert wissels en ander handelspapier; koopt en verkoopt wissels op de voornaamste plaatsen der geheele wereld; koopt en verkoopt vreemde banknoten en munt- speciën bezorgt telegrafische uitbetalingen; opent documentaire en rembours credieten verschaft reiscredietbrieven plaatst gelden op prolongatie voor derden onder hare aansprakelijkheid sluit beleeningen op courante effecten administreert vermogens in open bewaargeving; verzilvert coupons ontvangt gelden a deposito en in rekening met rente-vergoeding opent chèque en giro-rekeningen. Onze cheques worden op bijkans alle plaatsen in Nederland kosteloos uitbetaald. VAN DE A. Aa II. A. A. van der, ambtenaar spoorw., Tadamastraat 23. Aa W. J. van der, slagersknecht, Rijkenhage 38. Aalbers D. G. J., bediende melkinrichting, Warnsv. Weg 21. Aalbers H.arbeider bij de gem.-reiniging, Lievenheersteeg 47. Aalbers H., boekbinder, Martinetsingel 3. Aalderink C., behanger, Warnsveldsche Weg 180. Aalders, geb. Voskamp, wed. B. A., Lievenheersteeg 3. •j Aalders, geb. Sleijster, wed. B. J.werkvr.Polsbroek 106. Aalders P. J., letterzetter, Polsbroek 106. Aalders, geb. ter Schegget, wed. T.Nieuwstad 47. Aalders J., schildersknecht, Rijkenhage 4a. Aalders W. H. A., agent van politie, Rijkenhage 4a. Aalders W. H., slager, Laarstraat 81, tel. 568. Aalpol, geb. Berenschot, wed. G. J., 1ste Pofferdijkdwarsstr. 1. j Aalpol, geb. Kiezel, wed. IL, werkvr., Dieserstraat 22. Aalst J. D. van, stoelenmaker, Donkeresteeg 20. Aalst Jr., J. D., stoelenmaker, Donkeresteeg 20. Aalst H. van, in fruit, Korte Hofstraat 5. Aanholt D. J. van, schoenmaker, Marschweg 74. Aanholt H. J. van, lompensorteerder, Marschweg 73. Aanholt J. W. van, arbeider, Wanne 13. Aanholt, geb. Keizer, wed. W. van, Marschweg 73. Aanholt W. van, paardenslachter, Gasthuisstraat 10. Aanstoot, geb. Möser, wed. G., tapster, Broederenkerkstraat 4. Aanstoot Jr., G., slijter en tapper, Laarstraat 26. Aaijtink H. J., arbeider, Akkerstraat 1. Abbink C., voerman, Berkelsingel 4. Abonneert u op de ZUTPHENSCHE COURANT, 2.25 per kwartaal.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1920 | | pagina 5