106 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Rondeel J. Th., bediende O. en N. Gasthuis, Tadamastraat T. Ronk J., meubelmaker, Laarstraat 109. Röntgen, geb. van Wijngaard, wed. C. A.Bornhovestraat 43a. Röntgen'C. E. J., fabrikant, Roodetorenstraat 2, tel. 543. Röntgen dames C. C. J., F. A.L. B. en L. A. C., Bornhovestraat 43a. Roo, geb. Brethouwer, vrouw N. de, Walstraat 15. Rood H. J., metselaar, Polsbroek 231. Rood R., ambtenaar G.-O. Zuivelbond, Spittaalstraat 18. Rood W.metselaar, Polsbroek 231. Rookhuijzen, geb. v. d. Plas, wed. H. v., Bornhovestraat 10. Roon, geb. Cornelissen, wed. G. J. de, Groenesteeg 71. Roos A. J. de, bakker, Tadamasingel 18. Roos J., scharenslijper. Polsbroek 162. Roos J., lompenkoopman, Groenesteeg 90. Roos Sina, Polsbroek 186. Roos W., mandenmaker, Groenesteeg 76. Roos mej. W., verpleegster, Coehoornsingel 3. Roosen A.houtdraaier, Lievevrouwenstraat 14. Roosen, geb. Kaptein, wed. G. H. W., Zevennoteboomenstr. 4a. Roosma K., klerk registratie, Buitensingel 35. Rooij Chr. G. J. de, handelsreiziger, Nieuwstad 57. Rooij,G. J. A. de, handelsreiziger, Nieuwstad 57. Rooij, geb. Jansen, wed. H. de, Kuiperstraat 26. Rooij H. A. de, Bornhof. Rooij H. J. de, schoenmaker, Ruitershofje. Rooij H. J. de, schilder, Dieserstraat 17. Rooij J. de, behanger, Weg naar Warnsveld 10. Rooij mej. M. A. van, St. Llisabethsgesticht. Rooij N. J. H. de, handelsagent, Weg naar Laren 135. Rooij W. F. de, kantoorbediende, Weg naar Warnsveld 10. Rooze M., schoenmaker, Hoogestraatje 38. Rooze S., venter in galanteriën, Hoogestraatje 70. Roozendaal A., onderwijzer, Weg naar Laren 133. Ropers, geb. Reeken van, wed. C. F., woonwagen. Rossel, geb. Naberhuis, wed. G. J., Groenesteeg 118. Rossel J. W., schilder, Emmeriksche Weg 35. Rossel G. J., timmerman, Hoogestraatje 14. Rossum, geb. van der Meer, wed., St. Elisabethsgesticht. Rossij, geb. Takken, wed. N., Bornhof. Rot C. aan het, mandenmaker, Armenhage 18. Roth, geb. Winterink, wed. C. M., Donkeresteeg 6Ï. Rotman H.arbeider, Groenmarkt 3a. Rouwenhorst A., bediende melkinrichting, Achterhoven 2. Adverteert in de ZUTPHENSCHE COURANT. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 107 Rouwenhorst, geb. Piepers, wed. B. G., Achterhoven 2. Rouwenhorst G. J., Bornhof. Rouwenhorst J., nachtstoker spoorw.Weg naar Voorst 112. Rouwenhorst, geb. Hassink, wed. Th., Marschweg 84. Rouwenhorst A. J., smid, Barlheze 36. Rovekamp F. J., ambtenaar technischen dienst rijkstelegraaf, lste Pofferdijkdwarsstraat 37. Rozendal M.koopman in meubelen, Weg naar Laren 37. Rubens, geb. Zadoks, wed. J. M.Apenstert 14. Rubingh G., leeraar ambachtsschool, Emmeriksche Weg 17. Ruding mej. A. A. M.St. Elisabethsgesticht. Ruempol Hamer mej. J. M., muziekonderw.es, Berkelsingel 64. Ruesink D., rijksambtenaar, Oudewand 6. Ruesink B., landbouwer, Baankstraat 22. Ruesink, geb. van Grol, wed. H. J., landbouwster, Akkerstr. 2. Rühle, geb. Rijnaard, wed. M. A., Tadamastraat 21. Ruibing J.gemeentesecretaris, Coehoornsingel 58. Ruiter G. de, meubelteekenaar, Vijfmorgenstraat 19. Ruiter H. de, telegrafist spoorw., Zaagmolenweg 9. Ruiter, geb. Dorgelo, wed. P., Spiegelstraat 9. Ruiter P. J. de, pianostemmer. Laarstraat 100a. Ruiven A. van, vader in het Gebr. Bakker's Weeshuis, Kuiperstraat 11. Rulof H. Th. B., hoofdagent levensverzekering, Waterstraat 22. Rumpt J., winkelbediende, Marschpoortstraat 18. Russer E.smidsknecht, Warnsveldsche Weg 46. Rus&er H.verversknecht, Hoogestraatje 98. Rutgers, geb. Rutgers, wed. G., Dieserstraat 32. Rutgers R. G.kruidenier, Dieserstraat 32. Rutgers, geb. Reesink, wed. J., Laarstraat 75a. Rutgers, geb. Ruempol Hamer, wed. W., Berkelsingel 64. Rutjes J. A., arbeider, Tadamasingel 39. Rutten H. F., stratenmaker, Buitensingel 65. Ruumpol, geb. Schotman, wed. H.Ruitershofje. Ruijer P. A., arbeider, Halvemaanstraat 24. Ruijsink A. H.metselaar, Weg naar Warnsveld 29. Ruijsink E. M.bakker, Rijkenhage 37. RUIJSINK G. H., Laarstraat 54, Telephoon 516. Timmerman, Metselaar en Aannemer. Agent der Haariemscke Brandverzekering Maatschappij te Haarlem. Solide Verzekering. Billijke Conditiën. Ruijsink G. H.Rijkenhage 12. Ruijsink J.kantoorbediende, Laarstraat 117. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1920 | | pagina 58