68 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Klaasen J., landbouwer, Weg naar Voorst 100. Klaasen, geb .Harenberg, wed. J., Kromme Elleboogsteeg 1. Klaasen J. J.schoenmaker, Weg naar Voorst 8a. Klaassen J. A.landbouwer, Havenstraat 49. Klaasen W., Weg naar Laren 70. Klaasen W. J., landbouwer, Weg naar Voorst 19. Klaassen A. J., arbeider, Bornhof. Klaassen D., stadsarbeider, Lijnbaanstraat 4. Klaassen E. J.stadsarbeider, Baankstraat 33. Klaassen E. J.landbouwer, Weg naar Voorst 76. Klaassen G., tuinman, Weg naar Laren 201. Klaassen G. A., pakhuisknecht, Hoogestraatje 11. Klaassen G. J., slager, Oude Touwbaan 22, tel. 634. Klaassen H., landbouwer, Weg naar Voorst 78. Klaassen J., arbeider, Polsbroek 94. Klaassen J. G.grossier in kol. waren, L. Hofstraat 31, tel. 104. Klaassen J. J.Kanonsdijk 82. Klaassen J. J.schoenmaker, Weg naar Voorst 8a. Klaassen K. F., grossier in kol. waren, Lange Hofstraat 31. Klaassen W.pakhuisknecht, Kanonsdijk 17. Klaassen W. J., landbouwer, Weg naar Voorst 76. Klaaijsen J. B., magazijnmeester der gemeente, Kerkhof 8. Klaren A. K., hoofd van school G, Berkelsingel 3. Klaver J., leeraar handelsschool, Laarstraat 12a. Klaver niej. J. J., verpleegster, Coehoornsingel 3. Klawer mej. H. W.St. Elisabethsgesticht. Klein J.remmer spoorw.Apenstert 9. Klein, geb. Nijkamp, wed. J. C. N. de, Achterhoven 58. Kleine B. K. de, arbeider, Halterstraat 4. Kleine J.Bornhof. Kleine R.turfventer, Polsbroek 212. Kleinhout Toontje, wollennaaister, Halterstraat 7. Klein, geb. de Levie, wed. A., Oudewand 23a. Klein Bleumink B., landbouwer, le Pofferdijkdwarsstraat 17. Klein Kranenbarg G. W., spoorbeambte spoorw., Groenesteeg 16. Klein Kranenberg G. en H., landbouwers, Dijkstraat 6. Klein Kranenberg J., landbouwer, Dijkstraat 6. Kleinmann G., opperman, Donkeresteeg 23. Kleinmeijer K., bouwkundig opzichter, Graaf Ottosingel 21. Klein Nagelvoort B.timmerman, Baankstraat 4. Klein Nagelvoort G., lompensorteerder, Weg naar Voorst 66. Klein Nagelvoort, geb. Wesseldijk, wed. G. H.Weg n.Voorst 48. Klein Nagelvoort G. J., arbeider, Donkeresteeg 17. Klein Nagelvoort J. A., gruishandelaar, Kanonsdijk 42a. Adverteert in de ZUTPHENSCHE COURANT. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Klein Nagelvoort, geb. Everhard, wed., W., Kanonsdijk 38. KLEIN NULEND G., Lange Hofstraat 22. le klas Broodsoorten. Tafel- en Theebeschuit. Klein Winkel J. W.. landbouwer, le Pofferdijkdwarsstraat 3. Klem M. G., Martinetsingel 19a. Klem M. J., in manufacturen, Beukerstraat 46, tel. 493. KLERK S., Turfstraat 21, tel. 248. Banketbakker-Kok. Klerk H. de, machinist, Reinmakershoek 5. Klerk J. W. de, smid. Schoolstraat 11. Kleve B. A., leerl. monteur Zutph. Teleph. Mij., Laarstraat 7a. Kleve, geb. Wassink, wed. K. R.wollennaaister, Laarstraat 7a. Kleverwal mej. W. B., St. Elisabethsgesticht. Kleij J. M. van der, kellner, Spittaal straat 34a. Kleijn Horsman H., ambt. raad van arbeid, Broederenkerkhof 4. Kling Th. J. H., smid spoorw., Spittaal straat 93a. Klip G. A. van der, bouwkundige, Deventerweg 137. Klip H. v. d., aannemer en timmerman, Deventerweg 137. Klok F., kantoorbediende, Laarstraat 98. Klok P., bediende, Lievenheersteeg 9. Klomps B. G., kapper, Vaaltstraat 4a. Klomps Jr., H. G., metselaar, Melatensteeg 8. Klomps, geb. van Rebargen, wed. W., Vaaltstraat 4a. Klopman L., rietwerker, Turfstraat la. Kloosterman mej.. A. J. P., amb. raad v. beroep, Zaadmarkt 85. Kloosterman, geb. Uipkes, wed. R., Zaadmarkt 85, tel. 410. Kloosterman W. M. H.sigarenmaker,. Akkerstraat 5. Kloosters G., pettenmaker, Warnsveldsche Weg 37. Kluin G. A., tuinman, Kruisstraat 19. Klumpenhouwer B., wisselwachter spoorw., Weg n. Laren 154. Klumper mej. E. G., St. Elisabethsgesticht. Klumpert G. H.landbouwer, Kruisstraat 72. Klumpert H.voerman, Kruisstraat 72. Klumpert Jr. H., voerman, Weg naar Voorst 23. Klumpert J.timmerman, Bakkerstraat 1. Klumpert H. J., voerman, Weg naar Voorst 90. Klunder H. L., turfhandelaar, Dieserstraat 40. Kluter, geb. Driesen, wed. G.Geweldigershoek 2a. Kluwen M., pakhuisknecht, Barlheze 37. Kluijtenberg A. F., kleermaker, Kerkhof 13. Knapp F. H., accountant, IJselkade 13, tel. 354. Knegjens C., Emmeriksche Weg 3a. Knippenberg R. A., timmermansknecht, Tadamasingel 33. Knobbe G. J., meubelmaker, Schoolstraat 6. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1920 | | pagina 39