44 ADRESBOEK VAN ZÜTPHEN. Govers A., opzichter fortificatie, Berkelsingel 60. Graaf A. de, kantoorbediende, Vischpoortplein 13a. Graaf, geb. Everhard, wed. G.Weg naar Laren 168. Graaf K. de, machinezetter, Emm. Weg 63. Graaf L. de, kantoorbediende, Halterstraat 1. Graaf L. de, conducteur der posterijen, Raadhuissteeg 15. Graaf M. J. H. van de, assistent posterijen, Buitensingel 89. Graaf Ph. C. de, schrijnwerker, Weg naar Laren 168. Graaf mej. Th. de, kinderjuffrouw, Zaadmarkt 100. Graaf W. van de, bewaarder strafgevangenis, Lunettestraat 5. Graffelman Beijken, Hoogestraatje 26. Graeuwert G. H., tapper, Schoenmakerstraatje 2. Gramsma mej. C. A., Berkelkade 6. GRAVESTEIN J., Nieuwstad 17, tel. 163. Confiseur, Cuisinier. Greup H. D. A., houthandelaar, Warnsveldsche Weg 7. Greutink, geb. Beukenhorst, wed. H. H., 's-Gravenhof 7. Greven D. J., schoenmaker, Lunettestraat 46. Greven mej. F. M.St. Elisabethsgesticht. Greven G. W., arbeider, Buitensingel 46. Grieven mej. A. J. M., St. Elisabethsgesticht. Grieven mej. J. A. L., Nieuwstad 29. Groen J. A., Tuinstraat 2. Groenendijk R.bureelambtenaar rijkswaterst., Gr. Ottos. 101. Groeneveld, geb. Doornink, wed. B. J.Tadamasingel 10. Groeneveld J.letterzetter, Beukerstraat 18. Groenheim G.leeraar in muziek, Waterstraat 1. Groeve H. M.treinpoetser spoorw.Polsbroek 72. Grollers H. J., behanger, Kanonsdijk 46. Grollers Sr., H. J., behanger, Dieserstraat 68. Grommers H., Coehoornsingel 48a. Groot A. de, voerman, Achterhoven 36. Groot C. de, Kruisstraat 39. Groot D. de, landmeter, Laarstraat 7. Groot mej. F. de, ambtenaar raad van arbeid, Nieuwstad 32a. Groot H. de, commissaris van politie, Nieuwstad 32a, tel. 606. Groot mej. K. de, onderwijzeres, Nieuwstad 32a. Groot J. C. de, voerman, Achterhoven 28. Groot Th. K. A. de, boekhandelaar, Houtmarkt 46, tel. 484. Groot mej. W. D. de, commies ter gemeentesecretarie, Sta tionsweg 5a. Groot Enzerink, wed. H. W.winkelierster, Weg n. Emm. 16. GROOT Wed. W. J. C. DE., Nieuwstad 6. Likeur-, Cognac- en Wijnhandel. Binnen- en iiuitenlandseh Gedistilleerd. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 45 Groote Jr., D. de, muziekleeraar, Kuiperstraat 16. Groote G. A. de, zadelmaker spoorw., Broederenkerkstraat 5a. Groote, geb. Pot, wed. G., V ij fm or gen straat 19. Groote J. W. de, Turfstraat 35a. Groote Haer G., bakker, Buitensingel 14. Groote Haer W.ass. posterijen, Emm. Weg 46. Groote Willink G. J., arbeider, Graaf Ottosingel 183. Groot Wesseldijk M. J.boekhouder O. en N. Gasthuis, Warns veldsche Weg 212. Grotenhuis A. L., boekhouder a. d. gasfabr., Weg n. Laren 117. Gruiter firma C. de, ondern. stoomboot Jhr. Coenen. Gruijters mej. Chr. A.in dames-modeart., Turfstraat 27. Grijff H. J. de, kantoorbediende, Wambuisstraat 13. Grijff J. A. de, horlogemaker, Turfstraat 4. Grijsser J. J. H., pakhuisknecht, Melatensteeg 54. Gulik, geb. Offerhaus, wed. A. J. F. van, Sprongstraat la. Gulik mej. A. J. F. van, Sprongstraat la. Gulik D. J. W. van, rijtuigfabrikant, Spittaal straat 28. Gulik E. van, boekbinder, Kruisstraat 78. Gulik mej. H. W. R., apothekers-assistente, Sprongstraat la. Gulik P. van, rijtuigfabrikant, Spittaal straat 28. Gühnen W.kermisreiziger, Achterhoven 26. Gijmink G. J., hoofd van school F, Coehoornsingel 70. Gijsbertsen G., voerman, Dieserstraat 28. Gijssel, geb. Zending, wed. J. van, Warnsveldsche Weg 35. Gijssel J. J. van, poetser spoorw., Halvemaanstraat 62. Haaften W. van, arbeider, Reinmakershoek 5. Haagen Th. J.hötel- en caféhouder, Marschpoortstraat 17. Haaima J., kruidenier. Weg naar Warnsveld 25. Haaitsma J., dir. strafgevangenis, Lunettestraat 1. Haal C. F., manufacturier, Nieuwstad 46. Haan J. J., perroncontroleur spoorw., Berkelsingel 32. Haan J.arbeider, Zaagmolenweg 12. Haan mej. A. C. G. de, Berkelsingel 17. Haan A. W. E. J. de, onderwijzer, Vischpoortplein 12. Haan mej. F. J. de. Berkelsingel 17. Haan G. J. de, distillateur, Jac. Damsingel 20. Haan J. A. Th. de, ambt. bij de gasf. en waterl., Buitensingel 9. Haan T. J. de, schoenmaker, Spiegelstraat 20. Haan P. de, boekbinder, Weg naar Laren 68. Haan Th. de, jachtopziener, Weg naar Voorst 142. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1920 | | pagina 27