166 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. rang, H. Zijlstra, J. Spijker, G. Havesman, G. J. Lentz, G. Haze veld, J. Bruins, G. Bargpeter, Bewaarders 2e rang; mej. J. v. Teiwisga, Bewaarster 2e rang. J. C. H. van der Linden, Kok. mej. M~ v. Veen, Res. bewaarster, A. Berenpas, Bediende bij den arbeid. Huis van Bewaring. Directeur: P. J. A. D. Dirkmaat Bewaarders: J. Been en H. Verbeek; Bewaarster: L. G. Har- mens; Onderwijzer: F. Perdok Hzn. Voogdijraad. Voorz. Mr. F. L. J. G. Dikema, F. A. v. Eekelen (Winterswijk), Mej. A. A. Henny, P. M. de Jong, A. K. E. Horst (Lochem), J. Bussemaker Jzn. (Deventer), P. W. van Rossem (Hoenderloo), Mr. H. T. T. Walter (Apeldoorn), L. F. J. M. baron van Voorst tot Voorst (Twello) en R. J. G. Muller (Deventer). Seer. Mr. C. E. Stolk (Zaadmarkt 99, te spreken dagelijks van 121 uur). Genootschap tot zedelijke verbetering der gevangenen. Afdeeling Zutphen. President Mr. Dr. W. ridder van Rappard, le Secr. Mr. B. G. Wildervanck de Blecourt, Thes. E. C. U. baron Calkoen, Mr. J. C. Immink, Mr. Ch. M. 's Jacob, J. Baron, Mr. P. Wildervanck de Blecourt. Dames-comité: Pres.-Secr. Mevr. v. Hanswijk Pennink—v. Haersma Buma, Thes. Mej. J. E. Wensinck, Mevr. Ypey— Hooft, Mej. G. J. Gerritsen, Mevr. de Wed. C. v. Iddekinge— Königsfeldt, Mevr. H. J. Velders—v. d. Linden, Mej. M. L. C. Gefken. Vereeniging tot verzorging van minderjarigen. Th. A. Goddard, voorz., mej. A. A. Henny, secret., mej. I. J. Ver Loren van Themaat te Warnsveld, penningm., L. D. Staal, H. D. Zelders, W. ten Bokkel, F. Deurvorst, G. J. Harm sen. mej. A. A. J. Steenhuijzen, Warnsveld, J. L. van Tricht, mej. T. de Wiljes. De vereeniging treedt op als voogdes over minderjarigen, die aan het gezag hunner ouders onttrokken zijn. Notariaat. Notarissen: P. J. van Vollenhoven, Th. A. God dard, Mr. G. M. van Voorthuijsen en H. Capel. Militie en Landweer. Militie-Commissaris; Luitenant-Kolonel D. J. van Bosveld Heinsius. District-Commandant der Landweer: Majoor H. J. Bleeker (Lochem). Landstormkorps „de IJssei". Commandant Luit.-Kolonel D. J. van Bosveld Heinsius; Commandant der Sectie Zutphen le Luitenant Mr. J. L. Sölner. Nationale Vereeniging tot Steun aan Miliciens. Afdeeling Zutphen. B E. Onderwater v. Brandwijk, Voorz., Brandsma (Eefde), Secret.; F. A. J. Pippenhegen, Penningm.; Mr. C. E. Stolk en J. J. A. Nieuwkamp. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 167 Spaarkas Paardewal. Voorz. J. G. Klaassen. Vice Voorz. L. G. Maaldrink. Thesaur. J. Wilh. Vergeer. Secr. E J. Volkersz. Leden:H. Evekink Jr., W. J. Schillemans, J. Goemans, S. T. Heeringa, A. Weisfeit, II. Niemeijer, Mr. G. M. v. Voorthuijsen en S. J. Meijjes. Zitting Zaterdagavond 8—9 uur. David Evekink's Stichting. 181 Woningen aan den Paardenwal, den Berkelsingel, Tadamasingel, Melatensteeg en Warnsveld- sche Weg. Bestuursleden: de leden der Spaarkas. Huurprijs der woningen f 1.50. f 1,75 en f 2,per week. Bestuur der Protest. Vereeniging van Spijsuitdeeling aan behoeftigen. W. H. Schukking, Pres.; A. Velders, Secr.; F. A. J. Pip- pinghegen, Thes.; G. J. M. Oudenampsen Jr., J. C. Golden- berg, Dr. E. J. W. Holleman en H. G. J. Schillemans. Deze inrichting deelt gedurende de maanden November, December, Januari, Februari en Maart op werkdagen van 11'/»—12'/s uur s middags aan minvermogenden soep en vaste spijzen uit aan de gaarkeuken (ingang Spiegelstraat). De kaartjes kunnen bij den Thesaurier verkregen worden door inschrijvingsbiljetten voor een zeker aantal op vaste dagen; ook kan men personen aanwijzen die gedurende bovengenoemde maanden voor rekening van den gever eten ontvangen. Zutphensche Gaarkeuken. Kreynckstraat,. Bestuur; W. H. Schukking, Pres.; A. Velders, Secr.; J. C. Goldenberg, Thes.; G. J. M. Oudenampsen Jr., Dr. E. J. W. Holleman, F. A. J. Pippenghegen en H. G. J. Schillemans. Zutphensche Broodfabriek. (N. V. opgericht 1884) Havenstraat 25 Zutphen. Directeur A. B. Dull. Commissarissen Mr. J. B. Sölner, J. Roeters van Lennep, den Haag, en L. Portheine. Coöperatieve Bakkerij, Consumptie- en Brandstoffenhandel „De Voorzorg", Beukerstraat 98. Kon. goedgek. 14 Sept. 1917. B. J. Tiedink, Voorz.P. M. JeukeDS, Secr.J. Albrecht, Penningm. Zutphensche Melkinrichting in de Kattenhavenstiaat, Direc teur W. H. Haverkorn van Rij se wijkCommissaris Mr. J. B. Sölner. Deze inrichting heeft ten doel verkoop van alle zuivelproducten, ijs en melk in blik voor export, melkpoeder, en hetgeen verder in het belang van de inrichting moge blijken. Zutphensche Winkelvereeniging. Bestuur: J. Groeneveld, voorz. W. Eenink, secr.J. de Beus, penningm.N. Dorant en D. "Wakkermans, leden van inkoop. CommissarissenF. van Haaren, R. M. Meylink en D. van der Meer. Het doel der Vereeniging is om op coöperatieve grondslag goede en degelijke kruidenierswaren enz. te verstrekken.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1918 | | pagina 88