4 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Arentsen A. B. J., handelsreiziger, Weg naar Laren 105. Arentsen H.; kantoorbediende, Raadhuissteeg 7. Arentsen J., boekbinder, Waterstraat 32. Arentsen mej. J. H., costuumnaaister, Raadhuissteeg 7. Arentsen L. J., vischatslager, Halvemaanstraat 36b. Arentzen, B. J. J., machinist S. S., Roodetorenstraat 21. Arentzen H. O., ambtenaar S. S., Vischpoortstraat Ba. Arentzen W. L., timmerman, Spittaalstraat 103a. Arfman G., voerman, Vijfmorgenstraat 15. Arnoldus J., pakhuisknecht, Wambuisstraat 33. Arnoldus J. H., arb. pettenfabriek, Bakkerstraat 12a. Arnoldus, geb. Meckkevelt, wed. Th., Beekstraat 12. Arts G. D., lijnwachter bij de Rijkstelegr., Tadamasingel 35a. Asjé C., schoenmaker, Hagepoortplein 2. Asperen H. van, schipper, aan boord. Asperen, geb. de Jonge, wed. H. van, aan boord. Asperen, geb. Hoogeveen, wed. M., aan boord. Assendorp H. v., koopm. in groenten, Beekstraat 35. Assie A. G., schoenmaker, Polsbroek 27. Assié A. J., boekbinder, Warnsv. Weg 60. Assie Jr., J., behanger, Paardenwal 21. Assink W. J., wagenmakersknecht, Wanne 16. Assurantie-Maatschappij tegen Brandschade en op het Leven „DE NEDERLANDEN" van 1845. Kantoor IJsselkade 3, tel. 112. „AU BON MARCHÉ" (Sal. Nyburg), Turfstraat 2, hoek Korte Hofstraat, telephoon 274. Specialiteit Echt Fransche Corsetten, Lingeries, Hand schoenen, Kousen, etc. Costuums, Costuumrokken, Jupons. Steeds groote verscheidenheid in Blouses en Lady's shirts. Corsetten op maat binnen 8 dagen. Auéé, geb. Christiaans, wed. J. L., Weg naar Voorst 56. Aumann E., mandenmaker, Rijkenhage 10. Aussen H., koperslager, Emm. Weg 31. Auzon B. H d\ Evang. Luth. predikant, Deventerweg 123. Auzon, geb. Arnoldi, wed. H. J. d', Deventerweg 123. AZINK G., Kiosk Rozengracht en Lange Hofstraat 28. Sigarenhandel. B. Baal mej. A. M. van, St. Elisabethsgesticht. Baaien J. K. van, Zaadmarkt 94. Baanders A. R., boekhouder, Laarstraat 42. De Zutphensche Courant is liet meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 5 Baanders E. A., spoorbeambte S. S., Kolenstraat 14a. Baanders G. J, leerl. machinist S. S., Weg n. Laren 151a. Baanders H. H., Vischpoortstraat 2a. Baanders mej. J. J., Laarstraat 42. Baanders mej. M GVischpoortstraat 2a. Baars H. J., machinist S. S., Buitensingel 72. Baarschers, geb. Boersbroek, wed. J., Beukerstraat 91. Baaijens J., tabakskerver, Kolenstraat 8. Bachman P., wever in de strafgevangenis, Zaagmolen weg 1. Baerents mej. C. E., onderwijzeres, Coehoornsingel 10. Baerents H., Coehoornsingel 10. Bakkenes L., arbeider, Nieuwstad 45a. Bakkenhoven mej. J. M., St. Elisabethsgesticht. Bakker A. F. C., bloemist, Polsbroek 45, tel. 164. Bakker, geb. Willemsen, wed. E., Geweldigershoek 15. Bakker E,, Dieserstraat 92. Bakker, geb. Nykamp. wed. H., costuunm., Boompjeswal 4. Bakker H. A., rangeerder stoomtram, Emm. Weg 55. Bakker J., kantoorbediende, Buitensingel 122. Bakker J. H., bloemist, Korte Hofstraat 2a. Bakker, geb. van der Wart, wed. J. H., Born hof. Bakker J.Hzn., J. H., bloemist, Korte Hofstraat 2, tel. 101. Bakker J. L., meubelmaker, Nieuwstad 20. Bakker J. W., kruidenier, Barlheze 51. Bakker dames Th. M. J., M. E. en L. S. H., Boompjeswal 14. Bakker mej. W. P. M. de, St. Elisabethsgesticht. Bakker, geb. van Dijk, wed. J. P. den, Buitensingel 2. Bakker R. den, sigarensorteerder, Tadamasingel 32. Bakkery „DE SAMENWERKING", onder controle van het met steun der Regeering opgerichte Station te Wageningen. Lieve Vrouwenstraat 12. Tel. 488. Balk F. J., sigarenmaker, Warnsv. Weg 84. Balk, geb. Nijman, wed. J.. Kreynckstraat 17. Balland mej. J. M. J., leerares i/d Fransche Taal, Beukerstr. 62a. Balland, geb. Gautier, wed. dr. J., Beukerstr. 62a. Baltzer C. Th., Walstraat 7. Baltzer, geb. v. d. Hoek, mej. C. Th., costuumn. Walstr. 7. Bandell J. A., lompensorteerder, Hoogestraatje 78. Baneman II. G., wijnkoopersknecht, Weg naar Voorst 96. Baneman M., arbeider, Baankstraat 15. Baneman mej. W. A., Laarstraat 48. Bannink A. J., stadsarbeider, Marschweg 53. Bannink Chr. G., Bornhof. Bannink Chr. J., zeepziedersknecht, Marschweg 36. in het oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1918 | | pagina 7