22 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. BULTMAN W., Nieuwstad 36. Graanhandel. Koloniale Waren. Zuivere Natuurboter. Burbank, geb. H ;etink, wed. H P., Marschpoortstraat 14. Buren mej. J. van, St. Elisabethsgesticht. Burg A. ter, metselaar, Lieven heersteeg 25. Burg G. van der, opzichter seinwezen S S., Berkelsingel 5. Burg geb. Oonk, wed. J. M. van der, Groenesteeg 57. Burgers C., arbeider b. d. gemeenterein., Marschweg 79. Burgers E. J. F., remmer S.SMarschweg 50. Burgers G. H., kastelein Groote Sociëteit, Wegnaar Voorst 14. Burgers G. J., Kruisstraat 46. Burgers H., teekenaar bij het kadaster, Kuiperstraat 37. Burgers H schildersknecht, Kruisstraat 62. Burgers J. H bakker, Spoordijkstraat 30. Burgers J. Jhandelaar in pap. zakken, Vischpoortplein 9a. Burgers J. S. Th., arbeider, Ha'terstraat 27a. Burgers mej. M. H., St. Elisabethsgesticht. Busch, G. F., handelaar in kaas, Diezerstraat 34. Bussink E. J., letterzetter, Waterstraat 13. Bussink R., smid, Turfstraat 3. Bussink R., onderwijzer, Turfstraat 3. Bute C. J., organist der St. Walb.kerk, Beukerstraat 9. Buter mej. J. L., St. Elizabethsgesticht. Buunk A., meubelmakersknecht, Dieserstraat 37. Buuren P. A. van, opz. v. fortificatiën le kl., Geweldigershoek 6. Buurkes D., arbeider, Kruisstraat 6. Buijink Sr. B. J., Born hof. Buijink B. J., St. Elizabethsgesticht. Buijtenhuis geb. Misdorp. wed. G. J-, Rijkenhage 35a. Bijenhof J., lompensorteerder, Marschweg 71. Bijkerk A., onderwijzer L. OWarnsveldsche Weg 50. Bijkerk K. C., boek- en steendrukker, Waterstraat 27a, tel. 217. Bijl C., le geneesh. in het krankz. gesticht, Stationsplein 6. Bijl P., kantoorbediende, Hoornwerk 19. Bijvank G. J., Bornhof. C. Caarls dames A. J. M., L. M. M. en L. W., in modeartikelen, Beukerstraat 6 Calkoen Jhr Th. W. C., subst. griffier Arr. Rechtbank, Zaadmarkt 86a. Calkoen E. C. U. baron, rijksbetaalm., IJsselkade 8, tel. 178. Calkoen Jhr. F. J. A., le luit. mil. wielrijders, Deventer- weg 131, tel. 504. De Zutphensclie Courant is liet meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 23 Calot A., koopman in wild, Broederenkerkhof 9. Calot H. W. J., koopman in wild, Weg naar Vierakker 1. Calot J. J., poelier, Groenesteeg 9. Canters J., directeur der Koninkl. Zutphensche Stoomzeepf., Coehoornsingel 78, tel. 489. Capel H.. notaris, Groenmarkt 26, tel. 408. Oarras mej. A. J., R. zenhoflaan 34. Carras, geb. Nalis, wed. PI. C., Coehoornsingel 54. Caspers Cschipper, aan boord. Caspers J. J., bankwerker, Kanonsdijk 90. Castelijns mej. M. J. A., St. Elisabethsgesticht. Castermans A., brievenbesteller, Vischpoortplein 7. Castermans B., kleermaker, Spittaalstraat 65. Castermans B. J., slager, Laarstraat 87. Castermans G. A., kleermaker, Laarstraat 87a. Castermans, geb. van Rebargen, wed. G. A., Laarstraat 87a. Castermans J. H., kleermaker, Emm. Weg 40. Castermans G. W., arbeider, Berkelsingel 96. Cate D. J. ten, graveur, Turfstraat 20. Firma FREEDRICH TEN CATE, Turfstraat 20. Stempelfabriek-HandelsdrukkerQ. Cate, geb. Scholten, wed. F. ten, Turfstraat 20. Cate P. ten, Deventerweg 129, tel. 498. Catshoek, geb. de Ridder, wed. M. C. L., 's Gravenhof 16. Cazander, geb. Schifferstein, W. A., Groenesteeg 48. Christiaans A., meubelmaker, Warnsv. Weg 40. CHRISTIAANS J., Nieuwstad 18. tel. 268. Bloemen en Planten. Bloemwerken en aanleg en onderhoud van Tuinen. Cieraad A., wijnkoopersknecht, David Evekinkstraat 7. Claassen, geb. v. Engelen, wed. B. J., Groenmarkt 3a. Claassen H., zilversmidsknecht, Deventerstraat 11. Claassen S., rangeerder S. S., Dieserstraat 21. Claus L. E, bouwkundige, Coehoornsingel 102. Claverie J. W. de la, touwbaas in eene weverij, Beukerstr. 40b. Clement W. K., violist, Deventerstraat 9. Cleijndert, geb. Engelcke, wed. J., Deventerweg 6. Clerdant, geb. M. Valies, Groenesteeg 170. Cocheret de la Morinière J. D., winkelbed., Zaagmolenw. 12. Clooster G. van 't, serg.-maj. wielrijders, Graaf Ottosingel 167a. Coenders A. M., timmerman, Zaagmolenweg 3. Coenders, geb. Bolthof, wed. J., in fruit enzBarlheze 22. Coenders J., landbouwer, Weg naar Voorst 136. Coenders J. H., timmerman in dienst der gem. Groenesteeg 125. Coenders J. W., timmerman in dierfst der gem., Barlheze 22. In bet Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1918 | | pagina 16