190 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. De administratie van elke nieuwe koe of kalf kost f 0,25, het taxeeren en het opbranden geschiedt kosteloos. De gecontribueerde gelden worden alle maanden in de Spaarbank belegd. „Geitonfokvereeniging Zutphen", te Zutphen, goedgekeurd bii Kon. besluit van 21 Sept. 1910. Bestuur: Voorz.; J. Hasper, Secr.W. Ch. Barendsen Penningm. Gemeentelijke Gasfabriek en Gemeentelijke Waterleiding. Direc teur: J. H. A. Albrecht. HoofdopzichturC. A. M. Wolters. Boekhouder: A. L. Grotenhuis. Het kantoor is geopend alle werkdagen van des voormiddags 9 tot des namiddags 6 ure. Vereeniging van IJsgebruikers. Bestuur: D. M. de Wolff, Voorz., A. E. Heerstadt, Secr D. J. A. Binnendijk, Penningm., S. Klerk en J. W. Bichelmeyer, bestuursleden. De vereeniging stelt zich ten doel haren leden op de meest goedkoope wyze ijs te verschaffen voor het bedrijf. Eischen toetreding: f 10 entrée- geld en f 1 contributie per jaar. Secretariaat: Schupsloel 7. Nederlandscha Heide-Maatschappij. Afdeeling Zutphen. Voorz.: S. A. K. baron Van Nagell, Secr.-Penningm.Mr. M. Rom Colthoff; S. J. Meyjes en H. Capel. Waterschap van de Berkel. Watergraaf Jhr. Mr. Dr. J P. Hooit GraaflandSecr.-Penningin. A. Staring. Afd. Beneden-Berkel. G. J. Kok, E. Franken en E. C. K. Völcker, Hoofdgeërfden. J. G. ten Zeldam, Secr.-Penningm. Tramweg-Maatschappij Eefde—Zutphen. Dir. H. Evekink. Comm. J. Canters en Mr. J. B. Sölner. Tramweg-Maatschappij Zutphen—Emmerik. F. M. Loep, Direct.; C. W. Vrijland, Hoog-Keppel, Voorz.; Comm., H. Beker, Steen deren; M. R. F. Bloemers, Doetinchem J. B. Helmich, Baak; Max Ostermaijer, Emmerik; Dr. H. Langen, Emmerik; Mr M. Rom Colthoff, Zutphen. Tram weg Maatschappij „de Graafschap" Zutphen. Directeur: P. v. d. Velde. Commissarissen B. J. Haitsma Muiier, Zutphen. Voorz.: S. A. K. Baron v. Nagell, Warnsveld, P. G. Gallée, Vorden, D. Ouweleen, Hengelo (G.), Mr A. P. R. C. baron v. d. Borch van Verwolde, Verwolde, B. F. W. baron van Wes- terholt van Hackfort, Vorden, J. M. Koning, Hengelo (G.). Mederiandsch Mettray. Afd. Zutphen. Pres. C. Storm Buysing, Secr. en Thes. Mr W. J. L. Umbgrove. Leden E. C. baron Calkoen Contributie f 5 voor een lid, f 3,65 voor een begunstiger. Getal leden 25 en 1 begunstiger. Sub-ComiTiissie voor de Kweekschool voor de Zeevaart te Leiden. Pres. en Thes. C. C. Brünings; Secr. Mr M. Rom Colthoff. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 191 Staatsspoorwegen Zutphen. Dienst der Exploitatie. Stations chef J. A. Vermaas. Adj.-Stationschef S. D. Feenstra en M. C. Weijsters. Stationsassistenten, E. K. Ebbenhout, H. de Kant, W. Mulder. Chef-Commies, C v. Ingen. Adj. Commies K. Breu- ker en L. Altena. Goederenklerken, C. D. A. Wernas, C. Rolaff. Goederenklerk-Stationsassistent W. Veniet. Goederenklerk, A. P. de Geus. Klerken-telegrafist. W. J. W. Steemers, G. J. Heljink, S. P. v. d. Ploeg Polak. Surnumerairs, Douwes, E. H. Wensink. Telegrafisten, P. Flens, J. A. Dammer, A. J. Koen- derink, J. Kardijk, H. de Ruiter. Ladingme. sters, G. J. Olden- hof, J. Timmermans, J. Renes, J. H. Stapel, H. W. Stoelhorst, A. J. Aalpoel, A. Koeslag, R. Brummelman, H. Groot Huize. Perroncontroleurs, P. M. Jeukens, A. de Waard, G. A. Teeuw- sen, J. J. Haan, H. H. de Blécourt, H. Dekker. Dienst van Tractie en Materieel. Hoofdopzichter E Welsink, Werkmeester J. J. Staleman. Opzichter-machinist S. H. Blan kerts Boekhouder, H. G. Arentzen. Klerk, E. Kurtz. Schrijver, J. Weenink. Wagenmeester, A. R. Bronkhorst, Th. Eifing, J. Zuizewind. Ie wagenmeester, G. v. Eijkel. Dienst van Weg en Werken. Sectie-Ingenieur B. J. Haitsma Muiier. Chef de Bureau A. A. van Broekhuijzen Bouwkundige J. de Priester. Opzichters J. A. Paap en J. Verkerk. Com miezen H. J. v. Braambeek en Th. J. Schoot. Klerk H. A. A. v. d. Aa. Schrijvers W. Romijn, G. Baas Becking, F. Tiernagan, G. W. ten Pas en C. J. H. Conzen. Districts-Ingenieur Jhr. W. A. C-. de Jonge; IngenieurU. J. F. Groenier; Chef de Bureau H. H. L PröpperOpzichter G. v. d. Burg; Teekenaars M. W. de Vries èn W. F. v. Houten; Klerken R. L. A. Luchtenberg en F. U. Bentfort v. Valkenburg; Schrijvers J. W. Beunk, J. L. Hoolboom, A. D. F. Huismans en R. C. Engelberts; adjunct-commies J. Dekker. Holl. Spoorw. te Zutphen. Ooster- en Ned. Westf. Spoorweg. J. P. Jeltes, Insp. voor het vervoer te ApeldoornE. Huizinga, Insp. van den weg te Apeldoorn; P. H. V Bongaerts, Insp. van den weg te Winterswijk; C. v. d. Zweep, Opz. van den weg te Winterswijk; W. F. van Otterloo, Inspecteur van het Vervoer te Winterswijk. M. Peters, Agent H. IJ. S. M.Comm. vrachtg. bureau, J. C. v. Straten, J. V. de Ridder, F. H. Diermanse, W. v. d. Meent, K. A. W. H. Ribbers, A. G. de Ridder; Ladingmees- ters, A. M. Zweverink en D. Smit; Bestellers, J. A. Sleyster en R. Douma; Schaalknecht, J. v. WesselArbeiders, W. Onstein, W. Donderwinkel, J. Helmsing, W. Pothoven en J. Palsenberg. BestelhuizenJ. Ensink, NieuwstadG. Frederiks, Korte Hofstraat, en J. Bongers, hoek Beuker- en Sprongstraat.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1918 | | pagina 100