168 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Vereeniging tot verzorging van minderjarigen. Th. A. Goddard, voorz., raej. A. A. Henny, secret., mej. I. J. Ver Loren van Themaat te Warnsveld, penningm., L. D. Staal, C. A. Reesink, mevrouw L. van Roekei—Reesinck, Mr. Dr. L. H. N. Bosch Ridder van Rosenthal, Dr. E. C. C. van Lennep, mej. M. A. Molenaar (Warnsveld), H. D. Zelders, O. J. Harmsen, Dr. J. C. L. Godefroy, L. van Koningsbruggen. De vereeniging treedt op als voogdes over minderjarigen, die aan het gezag hunner ouders onttrokken zijn. Notariaat. NotarissenP. J. van Vollenhoven, Th. A. God. dard, Mr. G. M. van Voorthuijsen en H. Capel. Militie en Landweer. Militie-Commissaris Luitenant Kolonel D. J. van Bosveld Heinsius. District-Commandant der Landweer: Majoor H. J. Bleeker (Lochem). Garnizoen. Garnizoens-CommandantLuit. Kol. J. M. Ben- teijn. Plaatselijk Adjudant2e Luit. P. H. Kamerling. Geneeskundige Dienst. Chef: Dr. W. G. A. Bruinier, officier van gezondheid le klasse. Genie. Opzichter van Fortificatiën le klasse P. A. van Buuren. 4e Regiment Huzaren, le en 2e Eskadron. Luit. Kol. J. M. Benteijn. Ritmeesters: C. J. Nierstrasz en L. H. Eberson; le LuitenantsF. J. J. baron van Heemstra, A. P. H Boel- laard, Jhr. F. Beelaerts van Blokland2e LuitenantsJ. S. Boom, Jhr. W. C. Boreel, G. C. Blaauw Paardenarts le klasse W. Folmer. le Luitenant-KwartiermeesterG. B. O. Kuijk. 2e Compagnie Wielrijders. Kapt. G. N. Hilwig; le Luitnts. P. R. F. C. de Bruijn, Jhr. F. J. A. Calkoen. Postduivenstation. Vereeniging ter beoefening der Krijgswetenschap. Corresp. voor Zutphen Ritm. L. H. Eberson. Nationale Vereeniging tot Steun aan Miliciens. Afdeeling Zutphen. B. E. Onderwater v. Brandwijk, Voorz., D. J. v. Bosveld Heinsius, Secret.,Mr. C. E. Stolk en J. J. A. Nieuwkamp. Spaarkas Paardewal. Voorz. J. G. Klaassen. Vice Voorz. L. G. Maaldrink. Thesaur. J. Wilh. Vergeer. Secr. E. J. Volkersz. Leden: D. Lijsen, H. Evekink Jr., W. J. Schillemans, J. Goemans, S. T. Heeringa, A. Weisfeit, II. Niemeijer, Mr. G. M. v. Voorthuijsen en S. J. Meijjes. Zitting Zaterdagavond 89 uur. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 169 David Evekink's Stichting. 181 Woningen aan den Paardenwal, den Berkelsitigel, Tadamasingel, Melatensteeg en Warnsveld- sche Weg. Bestuursledende leden der Spaarkas. Huurprijs der woningen f 1,50, f 1,75 en f 2,per week Bestuurder Protest. Vereeniging van Spijsuitdeeling aan behoef- tigen. F. H. Heukelman, Pres,; A. Velders, Secr.; W. II. Schukking, Thes.G. J. M. Oudenarapsen Jr., J. C. Goldenberg, Dr. E. J. W. Holleman en F. A. J. Pippinghegen. Deze inrichting deelt gedurende de maanden November, December, Januari, Februari en Maart op werkdagen %'au 11 '/21'2uur 's middags aan minvermogenden soep en vaste spijzen uit: aan de gaarkeuken (ingang Spiegelstraat). De kaartjes kunnen bij den Thesaurier verkregen worden door inschryvingsbiljetten voor een zeker aantal op vaste dagen: ook kan men personen aanwijzen die gedurende bovengenoemde maanden voor rekening van den gever eten ontvangen. Zutphensche Gaarkeuken. Kreynckstraat. BestuurF. H. Heukelman, Pres.; A. Velders, Secr.; J. C. Goldenberg, Thes.; G. J. M Oudenampsen Jr., W. H. Schukking, Dr. E. J. W. Holleman en F. A. J. Pippenghegen. Zutphensche Broodfabriek. (N. V. opgericht 1884) Havenstraat 25 Zutphen. Directeur, A. B. Dull. Commissarissen, Mr. J. B. Sölner, J. Roeters van Lennep, den Haag en L. Portheine. Zutphensche Melkinrichting in de Kattenhavenstraat, Direc teur, W. H. Haverkorn van Rijsewijk, Commissarissen: B. E. Onderwater van Brandwijk en Mr. Rom Colthoff. Deze inrichting heeft ten doel verkoop van alle zuivelproducten, ijs en melk in blik voor export en hetgeen verder in het belang van de inrichting moge blijken. Zutphensche Winkel vereeniging- Bestuur: J. Groeneveld, voorz., W. Eenink, secr., J. de Beus, penningm., N. Dorant en D. Wakkermans, leden van inkoop. CommissarissenF. van Haaren, R. M. Meijlink en D. van der Meer. Het doel der Vereeniging is om op Coöperatieve grondslag goede en degelijke kruidenierswaren enz. te verstrekken. Nederl. Coöp. Eierenverkoop Vereeniging. Bestuur: H. J. Tjoonk, Vorden, Voorz.; J. Niehuis, Vorden, Secr.; B. J. Berendsen Ambt-Doetinchem W. Breukink H.Jzn., Steenderen en J. de Graaft, Wichmond. Directeur: W. C. H. Albrecht. Commissarissen, E. Boschloo, Almen, H. E, Koerselman, Steenderen, F. Harmsen J.W.zn., Almen, J. G. W. Bras, Steenderen. Geldersch Overijselsche Bond van Coöperatieve Zuivelfabrieken, opgericht 1896,"doel het bevorderen van de belangen van de

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1916 | | pagina 88