160 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Schoolgeldper 6 maanden f 20. Schooluren: Maand.. Dinsd., Donderd. en Vrijdag, 's voorm. van 9—12, 's nam. van 2—4, Woensdag en Zaterdag alleen 's voorm. van 9—12 uur. Openbare School B C bij de Nieuwstad. (De drie laagste klassen voor jongens en meisjes, de hoogere klassen alleen voor jongens). Hoofd J. Lindeboom. Onderwijzers, G. J. Tobi, W. Meijer, R. Schouten, H. A. Sauter en W. Schrijer. Onderwijzeressen, mej. C. E. Baerents, J. M Vrugtman en W. E. F. Scholte. Schoolgeld voor de drie laagste klassen per 6 maanden f 10,—, in de hoogere klassen f 16, per 6 maanden. Schooluren Klasse 1 tot 5 Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 912 uur en 2—4 uur. Woensdag en Zaterdag van 9—12 uur. Klasse 6. M. D. D. en V. van 8—11 en van 2—4. W. Z 8—11 uur. Klasse 7 en 8 M. D. D. en V. van 812 en van 24 uur. W. Z. 812 uur. Openbare School D (voor jongens en meisjes) op den Tada- masingel. Hoofd A. Weisfelt. Onderwijzers, A. Meilink, J. W. Mensink, T. Nijenhuis, C. G. van Munster, A. van Otterlo, J. K. van Toledo, S. Gorter, J. Klaver, W. Boers, A. Roozendaal en A. v. Broekhuizen. Onderwijzeressen, mej. A. Nijland, H. A. M. Roosendaal en Th. Wolsak. Gewoon lager onderwijs en onderwijs in Fransch, Hoogduitsch, Engelsch, Algem. Geschiedenis en Wiskunde. Toel. 1 Sept. Schoolgeldenvoor de laagste 3 klassen per 3 maand f 2,—, voor de hoogere klassen per 3 maand f 3, SchoolurenMaandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag 's voorm. van 8'/2—12 uur en 'snam. van 2—4. Woensdag en Zaterdags, 's voorm. van 8'/ï—12 uur. Openbare School E (voor jongens en meisjes) in de Pols broek. Hoofd C. L Fahro. Onderwijzers, A. Bijkerk en F. C. Haalebos. Onderwijzeressen, mej. J. G. H. Harbach, G.M. Brinkman en J. Bilderbeek. Getal leerlingen gemiddeld 170. SchoolgeldenMorgen en namiddaguren per maand f 0,25 voor een leerling. De overige kinderen uit hetzelfde gezin betalen de helft. Schooluren Alle werkdagen 's morg. van 9—ll'/o uur, 's nam. van 2_4 uur, behalve Zaterdag namiddag. Avondherhalingsschool in school E (voor jongens). Hoofd A. Bijkerk. (Van October—April). Schoolgeldf 0,25 per maand. Schooluren - Eiken avond, behalve Zaterdag, van 57 uur. Openbare School F in de Hoven. Hoofd G. J. Gijmink. Onder wijzers P. F. Zuuring, P. Hendriks, J. W. Kruisselbrink en W. Hoekstra. Onderwijzeressen mej. A. Walda en mej. P. H. Th. M. Borrenvoor handwerken, H. A. MeilinkSalemink. Tijdelijk mej. M. B. van Bruggen en de heer J. v. Dolderen. Getal leerlingen 265. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 161 Schoolgelden: Voor ieder kind per maand f 0,25, on-en minvermogenden gratis. Schooluren Alle werkdagen, behalve Zaterdag namiddag, 's voorm. van 9ll'/o, 'snam. van 24 uur. Openbare School G (voor jongens en meisjes). Waterstraat. Hoofd H. Woudstra. Onderwijzers, G. J. A. Nijenhuijs en W. van der Woude. Onderwijzeressen, mej. J. R. Roelof- sen, Joha. Thomas en M. H. K. Lenderink. Getal leerlingen ongeveer 120. Schoolgeldf 0,25 per maand. Schooluren dagelijks van 9ll'/o en van 24 uur, behalve Zaterdag nam. Openbare School H (voor jongens en meisjes) bij de Berkel- bogen. Hoofd C. van der Vlies. Onderwijzers E. J. Wassink, A. Selle, R. Zoetbrood. Onderwijzeressen mej. S. Revelman, E. G. Schneijder, B. J. Bender en M. Patmos. Tijd. Ond.essen mevr. v. SantenKumpe en mej. J. Wellman. Getal leerlingen ongeveer 800. Gewoon lager onderwijs. Schoolgeld per maand f 0,40 voor 1 kindvoor meer kinderen uit één gezin f 0,20 ieder. Schooluren: Alle werkdagen, 's morgens van 9ll'/ï uur> 's namiddags van 24 uur, behalve Zaterdags 's nam. Avondherhalingsschool in school H (voor meisjes) van 1 October1 April. Hoofd W. Meijer. Schoolgeld f 0,25 per maand. Schooluren Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 57 uur. Openbare School I (voor jongens en meisjes) in de David Evekinkstraat. Hoofd A. K. Klaren. Onderwijzers: A. W. Surink, J. Schurink, M. Jansen, A. W. E. J. de Haan, F. L. Fahro, J. W. Kreulen, R. van der Kley, G. van der Sleen en E. J. Weterman. Onderwijzeressenmej. H. 0. J. Wolsak, A. Jansen, J. A. A. Dijkland en tijd. mej.G.Leunk. Getal leerlingen gemiddeld 450. Gewoon lager onderwijs, kosteloos. Schooluren: Alle werkdagen van 's voorm. 9111 /2, 'snam. van 24 uur, behalve Zaterdag 's nam. Bijzondere School voor R. K. jongens, Tengnagelshoek 7. Hoofd J. G. Suring. Onderwijzers(essenj C. G. Knol, P. J. Mourits, J. G. A. Bornewasser, H. Bolscher, mej. B. Wamelink ■en mej. J. G. Smit. Gewoon uitgebreid lager onderwijs, voor on-, min- en meervermogenden. Schooluren: Alle werkdagen van 'smorgens 9113//„ 'snam. van 2—4 uur, behalve Woensdag en Zaterdag 's namiddags. AvondschoolFransch, Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag van 41/4-5'/ o. 1916 11

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1916 | | pagina 84