196 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. dceld in 4 klassen. Voorz. directeur A. de Zeeuw, secr. B. Bennink. De lessen worden gegeven in de school van den heer de Zeeuw, Oudewand Zutphen. Hel onderwijs kost f 20 per jaar. Vereeniging Dorcas. BestuurMej. van Rhijn, Presidente, Mevr. Engelen, Thes., Mej. Tjeenk Willink, Secr. Mevr. Vel- ders—v. d. Linden, Mevr. Umbgrove—Ringeling, Mevr. Veen Mulder en Mevr. Goddard—v. d. Wijck. De Vereeniging heeft ten doel des winters werk en kleedingstukken Ie verschaffen aan een bepaald getal gehuwde vrouwen of weduwen van alle gezindten. Zij, die werk verlangen, moeten minstens drie jaar in Zutphen gewoond hebben, en zich reeds in het voorjaar aanmelden bij de Presidente. Boven dien bestaat in de Komsteeg een winkel, waar tegen den minst mogelijken prys voor het publiek gemaakte kleedingstukken te koop zijn. Vereeniging van Facultatieve Lijkverbranding, afd. Zutphen. J. Goemans, VoorzitterD. J. Bosman, Secr.-Penningm H. Evekink, Dr. P. M. Keer. Contributie voor leden f 1,50, voor buitengewone leden f 0,50 per jaar. Telegraaf- en Telefoonkantoor. Directeur M. Verschoor, Com mies tit. J. v, Dijk, Hulptelegrafisten A. B Veeneman, E M. Snoek, G. H. Lebbink, M. A. G. v. Leeuwenberg, Hulptele fonisten J. C. Koetsier, A. T. Verschoor, Th. H. Verhoeven, J. Jansen, M. Gimberg, helpster H. J. G. Oosterberg. Besteller H. v. Zeben, jongelingen M. Harmsen, L. R. J. M. Limburg, A. J. Postma, J. van Bel. Het kantoor is geopend op werkdagen van 8 ure voorm. tot 9 ure namid dag. Op Zon en feestdagen van 8 tot 9 ure voormiddags en van 1 tol 2 ure namiddags. Postkantoor. Directeur J. F. Ooms. Commies der Posterijen le klasse Ch. Visser en F. F. F. Vries. Comm. titulair C. H. Derksema. Adsistenten F. Welmers, G. A. K. Dieperink, S. Zwart, W. Grootehaer, A. Lagcher, G. de Weerd, J.H.H. Schut, H. Seegers. Kantoorknecht M. Harmsen, J. W. Hof man en C. Hulstijn. Hoofdbesteller C. L. Winkler en A. Brouwer. Bestellers: A. Castermans, G. J. Harmsen, E. Pie pers, A. J. Verkerk, H. W. Dijkman, W. Huisman, H. F. Dommerhold, J. H. C. van Duijl, E. J. v. d. Kuip, D. J. Righard, J. H. L. Hoefman, H. J. Remmelink. C. J. Buitenhek, H. Emsbroek, B. van 't Hull, J. A. Meijlink, J. B. Buenk, A. J. Kurtz, J.' L. Nooij, G. v. d. Meer, J. L. M. van Bel, A. W. A. Pieters, W. Oldemenger, A. J. Zwiers, E. v. Tongeren, J. E. Beukenhorst, J. W. Dressel, H. Bobbink, G. J. ter Haar, C. Kalthof. Het kantoor is geopend van 's morgens 7'/2 's avonds 9. Des Zondags van 'morgens 8—9 en van 11—1 's namiddags. Op werkdagen van 8,30—3,30 's nam. is het kantoor geopend voor den dienst der postwissels, der quilantiën en der Rijksverzek eringsbank. Des Zondags is het voor die diensten gesloten en worden mede geen postpakketten ter verzending aangenomen. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 197 Vrachtkarren. Vertrek. Naar Apeldoorn, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag 's namiddags 3 uur J. B. Oelman, Prins. Arnhem en tusschengelegen plaatsen, Maandag en Donderdag, 's nam. 4 uur. Prins, en Maandag en Donderdag 's avonds, Schuppers, Laar straat 177 en Lenthe by D. de Groote, Café. Ruurlo. Vrijdag 's midd. 2 uur, Lange Wagen. Brummen en Arnhem, Maandag. Woensdag, Donderdag, Zaterdag, 's nam. 4 uur, Prins. Deventer. Dinsd., Donderd. en Zaterd., 's nam. 3 uur, voerman Hensen, bij W. Bultman, Nieuwstad, v. d. Mey. Maandag en Donder dag 4 uur, Hotel Spaan. Doesburg, Dinsdag en Donderdag 's namidd. 1 uur, Prins. Dieren, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag 's namidd. 4 uur, Prins. Halle, Eerbeek en Loenen, Dinsd. en Donderd., 'snam. 1 uur, Prins. Hengelo (G.) en Vorden, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag 's midd. 12 uur, Lange Wagen. Borculo, Vrijdag 's nam. 12 uur, Prins en Lange Wagen. Lochem, uit de Lange Wagen, de vrachtwagen van Te lliet, Dinsd Donderd. en Zaterd. half 1 en de vrachtwagen van Olijslag Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, half 1 Prins. Lochem, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag bij Hotel de Klok Pelikaan straat, vertrek 2 uur, voerman Schekman. Voorst Dinsdag, Donderdag en Zaterdag, 14 Café Groote, H. Wage naar. Vorden, alle marktd., 12 uur, Lange Wagen, Wed. H. Haverkamp. Baak, Bronkhorst en Steenderen, Donderdag 2 uur, bij Kreuze in de Klok, Pelikaanstraat. Wichmond, Dinsdag, Donderdag, Zaterdag, 11 '/a UIU'. >n de Klok, Spittaalstraat. diverse plaatsen in het Noorden der Veluwe bij gelegenheid met terugkeerende visch- en kalverwagens. Boden. Naar Vorden, Maandag, Woensdag en Vrijdag, 's nam. 3,30 Gerritsen, Turfstraat. Eefde en Warnsveld, dagelijks, vertr. van Eefde naar Zutphen v.m. 8 uur, van Zutphen naar Eefde v.m. lO'/a uur' van |Kefde naar Warnsveld en Zutphen n.m. 1 uur, van Zutphen naar Warnveld en Eefde n.m. 6 uur, Lichtenvoordsche schoenwinkel, Groenm. en hotel Spaan, Nieuwstad. Eefde via Warnsveld (Winterdienst) (1 Dec.April) dagelijks 1 uur. Naar Zutphen, dagelijks 8 uur. Bestelhuis Hotel de Prins. Eefde (Zomerdienst). (April tot Dec.) dagelijk 11 uur en 7 uur'savonds; naar Zutphen 8 uur en 4'/2 uur naar zelfde Bestelhuis. Stoombooten. Zutphensche Schroefstoomboot Reeder ij. Schroefstoomboot Ze elan dia. Naar Doesburg, Nijmegen, Tiel, Zalt-Bommel, Dordrecht, Rotterdam, Schiedam en tus schengelegen plaatsen. Dinsdag 's morgens. Agent en Expediteur J. G. Glaser (Kantoor Brugstraat 6). Deventer Stoombootmaatschappij. Naar Does burg, Arnhem, Dordrecht, Rotterdam en tusschengelegen plaatsen. Dinsdag n.m. 5 uur en Vrijdag 'savonds 7 uur. De boot van Dinsdags gaat over de Waal, die van Vrijdags over

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1916 | | pagina 102