188 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Voorz., Jhr. H. A. Coenen, Thesaurier en waarn. Secretaris. Lid v. h. Bestuur:Contributie f 2,60. Instituut voor Doofstommen te Groningen. Afdeelingsbestuur Mr. J. B. Sölner,Thesaurier en Secretaris. Inrichting voor Doofstommenonderwijs te Rotterdam. Correspon denten S. J. Dekker en Dr. J. v. d Hoeven, Eefde. Nationale Christen-Geheel Onthouders Vereeniging. Afdeeling Zutphen. Bestuur: Dr. T. F. Westrik, Eere-Voorz., H. Buiten huis, Eere-BestuurderVoorzitter, H. Mulderije, Vice- Voorz., H. Kiesebrink Secr., L. Fröger, Vice-Secr., G. Veldboom, Penningm., G. J. B. Brands, Vice-Penningm. Deze vereeniging stelt zich ten doel de bestrijding der drinkgewoonten door de geheelonthouding van alle alcoholische dranken. Zij onderscheidt leden, buitengew. leden en aangeslotenen. Hun aantal bedraagt ruim 230. Nederfandsche Onderwijzers Propaganda-Club voor Drankbe strijding. Afdeeling Zutphen en O" Bestuur: A K. Klaren, Voorz., Mej. J. M. Vrugtman, Secr., R. Schouten, Penningm. Nederl. Vereeniging tot afschaffing van Alcoholh. Dranken. Afd. Zutphen. BestuurJ. Veenstra, Voorz., R. K. van Mame ren, Secr., J. Paap Penningm., A. K. Klaren, K. Warmolts, Ds Faber en J. Sloof. Zutphensch Comité voor Drankbestrijding. Bestuur: H. Mul derije, Voorz., A. K. Klaren, Secr., J. M. A. Hendriks Jr., Penningm. Zutphensche Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose. Be stuur: Dr. W. Mulder Voorzitter, Mr. Th. Dijstra Secret., Mej. B. Cuperus Penningmesse, Algemeen Bestuur: Mevrouw v. Hanswijk Pennink v. Haersma Buraa, D. Molenaar, J. Groeneveld en Ds. P. Veen. Commissie van Bijstand Dr. E. J. W. Holleman, Dr. A. J. van Rhijn, Dr. J. L. Siemens, HuisbezoeksterMej. G. A. E. Oort. Consulteerend Genees heer D. E. C. C. van Lennep. Consultatie Bureau Proostdij- steeg No. 1. Idiotenstichting 's Heerenlo te Ermelo. Correspond.G. Frederiks. Leden betalen f 5.—: begunstigers bepalen hunne jaarl. bijdrage naar goedvinden. Geldersch-Overijselsche Maatschappij van Landbouw. Voorz., Mr. A. G. A. Ridder van Rappard te Tiel. Onder-Voorz. W. A. R. de Bruijn te Bemmel. Algemeen. Secr. M. van Doorninck te Olst. Algem. Penningm.. Jhr. W. Prins te Velp. Afd. Zutphen Warnsveld, Voorz., S. A. K. Baron van ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 189 Nagel 1 te Warnsveld. Onder-Voorz., J. M. E. Duvelaer van Campen te Warnsveld. Secr., G. J. Holtslag Wichmond. Penningm., G. Schieven te Leesten. Leden J. W. Beijers te Zutphen, H. Aalderink te Leesten en J.) Schoenaker te Vierakker. Prov Zuivelconsulent voor Gelderland. A. Hijlkema, Bureau en Laboratorium Rozengracht. G. Surink assistent. Onderling Landbouwers Paardenfonds. Opgericht 1 Jan. 1908. BestuurD. J. Scholten, Pres., E. Bannink, Secr., G. J. Scholten, H. J. Wichers, P. Lammers, Commissarissen, G. Jebbink, buitengewoon bestuurslid. Bovengenoemd Fonds stelt zich ten doel. bij eventueele sterfte of onge lukken, als beenbreuk, coliek enz. (doodslaan door hemelvuur is uitge sloten) elkander onderling te verzekeren. Landbouwersvereeniging. Voorz., G. Jebbink, Secr., M. J. Scholten Jr., Penningm., A. v. Engelen. De Land en Tuinbouwvereeniging de Hoven." opgericht 1 Dec. 1910. Aantal leden 46, donateurs 6. Bestuur: E. J. Teerink le Voorz., J. Ruesink 2e Voorz., M. Riethorst le Secr. H. E. J. Teerink Hzn. 2e Secr., P. H. Lammers le Penningm., G. J. Klaassen Hzn. 2e Penningm., J. Franken, H. Klaassen Gz. J. van 't Zandt, Commissarissen. Pluimveevereeniging. Zutphen en Omstreken. BestuurG. A. de Monyé, Voorz., J. Garvelink, Secr., J. J. van Beest, Penningm. De Vereeniging telt 90 leden. Contrib. f 1.25. Doel der VereenigiDg is: De pluimvee- en konijnenteelt te bevorderen. De leden voorzien elkander op de goedkoopste wijze van broedeieren en kuikens, van goede rassen. Het onderling houden van foktoomen en broedmachines- liet houden van dekstations voor verschillende konijnenrassen. Vereeniging Proeftuin voor Zutphen e. o. te Zutphen. Raad van Toezicht. S. A. K. Baron v. Nagell te Warnsveld, Voorz., A G Biemond, Secr., Mej. A. D. J. Verloren van Themaat te Warnsveld, H. Swaving te Warnsveld, 0. Storm Buysing. Bestuur B. Wigman, Voorz., M. G. A. Lijsen, H. Maklnnk Bzn., J. W. Willemsen te Eefde en J. W. Lammers Hoven, J. H. Hietink, Secr.-Penningm. Zonder in eenig opzicht handelsonderneming te zijn uitsluitend het bevorderen van den tuinbouw en wel door le. het vervroegen van groenten en vruchten onder glas. 2e. het telen van gewassen voor deze streken en grondsoorten geschikt. 3e. het nemen van bemesttingsproeven.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 97