168 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. De alg. Secretaris is iederen Woensdag van 8—10 uur in het gebouw te spreken. Het gebouw is Woensdag en Zater dagavond van 8—10 voor leden en genoodigden geopend. Muziekafdeeling. D. J. Schoenmaker, Voorzitter, J. Hoevers, Secretaris, E. J. Evers, Penningmeester. Gymnastiekafdeeling. Vergadert Dinsdag en Donderdag 81 o—10 uur. J. Rienderhoff, Voorz., G. J. Timmers, Secr., J. H. F. L. Stieding, Penningm. Knapen-afdeeling. W. A. Rietveldt, Voorz., G. Hoevers, Secr., J. Beeks, Penningm.. Zondagscholen (2) met pl.m. 800 leerlingen. Reciteerafdeeling. G. J. Nijkamp, Voorz., Joh. v. Kaam, Secr., M. Bannink, Penningm. Afd.-Huisvlijt. DirecteurJoh. Kreijenbroek. LeidersC. Fröger en J. Fröger. Gereformeerde Jongedochters-Vereeniging onder den naam van ..Wees een Zegen". Vergadering Maandagavond in de consistorie der Geref. Kerk van 8 uur tot half 10 uur. Eere Voorzitter Ds. J. N. Lindeboom, Presidente mej. G. v. d. Brink, Vice- Pres. mej. H. G. J. v. d. Veen, Secret., mej H. Eskes, thes., mej. H. Martinus, terwijl van deze vereeniging uitgaat eene vereeniging van meisjes van 1216 jaar, onder leiding van mej. G. Koers, die Vrijdagsavonds half acht vergadert op dezelfde plaats. Jongedochters-Vereeniging. Presidente mej. E. H. Bax. De vergaderingen dezer vereeniging ten behoeve van behoeftige weduwen en weezen, worden gehouden iederen Vrijdagavond van 79 uur in de kamer der Sareptastichting, Louisasingel 2. Gereformeerde Jongelings Vereeniging Uw Koninkrijk korne"» met een 80 tal leden, begunstigers 65. Vergadering Zondag om de 14 dagen 's avonds van 810 uur en Dinsdag om de 14 dagen van 8i/2—10 uur in de consistoriekamer van de Ger. kerk. Voorz. W. H. Baarschers, Secr. J. A. van Dijk, Spit taalstraat 38. Bovengenoemde Vereeniging behoort tot den Ned. Bond van Jongel. Vereenigingen op geref. grondslag en stelt zich ten doelelkander te vormen op elk gebied des christelijken en maatschappelijken levens. Christelijke Jongelings-Vereeniging „Ouderzoek de Schriften", Joh. 5 vers 39a afd. Ned. Jong. Verbond. Bestuur: A. H. Nijveld, Pres., H. Schuppers, Secr., A. Molijn, Penningm. Zij houdt hare vergaderingen des Maandagsavonds van Silo10 uur in het lokaal grenzende aan de Baptistekerk. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 169 Aan deze vereeniging is verbonden eene Knapenvereeniging, die Maandagavond te 71/2uur vergadert, benevens een zangafd. die hare oefeningen houdt des Donderdags van 8—9 uui. Jonqedochters Vereeniging ..Maranatha", ten doel hebbende het maken van kleederen voor de arme kinderen der Zondag scholen. Bestuur: mej. Nijveld-Zeevalk, Presidente Car. van Zeben, Secretaresse en M. Harmsen. Penningmeesteresse. Zij houdt hare vergaderingen iederen Woensdag van b J /2 uur in het lokaal grenzende aan de Baptiste kerk. Aan deze ver eeniging is ook nog eene kleine meisjes vereeniging verbon den, die Dinsdags vergadert, 's avonds van 7i/2—9 uur. Alqemeene Protestanten Vereeniging, afd. Zutphen. Bestuur Ds. R. H. Drijber, VoorzJ. Kreukniet, Secr., H. Kuiper, Penningm., M. J. Pennekamp, J. Gimberg. Oude en Nieuwe Gasthuis. Inrichting tot verpleging van her stelbare zieken en Geneeskundig Gesticht voor krankzinnigen. Provisoren: Mr. J. L. A. Stolk, Voorzitter, Mr. M. Rom Colt- hoff, Secretaris, C. C. Brünings, C. G. Lagerwei], W. C. Staring en B. A. Albers. Rentmeester A. J. M. Spruit. Geneeskundige Dienst. Ziekenhuis en Lazareth: de Gemeente- artsen Dr. A J. van Rhijn. Dr. E. J. W. Holleman en J. L Siemens, Arts belast met den heel- en verloskundigen dienst Dr J. v. d. Hoeven. Directrice mej. D. Soheltens. Geneeskundig Krankzinnigen gesticht: Eerste Geneesheer, C. Bijl, Arts. Tweede Geneesheer, Dr. N. J. A. Franeken. Derde Geneesheer, J. C. L. Godefroy, Arts. Geneeskundig Gesticht voor Krankzinnigen Het Groot Graffel, te Warnsveld. Ie Geneesheer, A. J. M. Ie Nobel, arts, 2e Ge neesheer, A. Q. v. Braam Houckgeest, arts, 3e Geneesheer Badinrichtinq op de Rozegracht. Abonnementskaarten alleen verkrijgbaar op het kantoor van den Rentmeester van het O. en N. Gasthuis. Burqer-Weeshuis. Provisoren: G. J. Garsen, voorz. G. Lijsen, L Albers en W. J. Schillemans, secr. Weezenvader tevens rentmeester, G. J. Kobus. Heelmeester, J. L. Siemens. Eene semeenteinstelling van weldadigheid, waarin, zoolang hei getal verpleegden niet tot vijftien is geklommen, worden opgenomen en ver pleegd weezen van Grootburgers van Zutphen of daarmee gelyk geste den d. i. die ingevolge raadsbesluit van 12 Mei 1S37 t Grootburger schapsrecht hebben aangekocht, indien zij den ouderdom van vier jaren hebben bereikt en hun 15e jaar nog niet zijn id get reid®n- Op voordracht van het bestuur kan telkens bij raadsbesluit voor éen

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 87