150 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. en Mr. H. C. van Hanswijk Pennink. Plaatsvervangers: R. Kloosterman. H. L. Ketjen en L. Albers. Tiendcommissie in het Ie tienddistrict. Standplaats Zutphen. Lid en Voorzitter. Mr. H. C. van Hanswijk PenninkLeden: Jhr. Mr. Dr. J. P. Hooft Graafland te Warns veld, J. B. Hei mlich te Baak, Mr. J. F. Neeb te Harderwijk. Plaatsverv. Leden: Mr. J. Acquoy te Deventer, Jhr. A. H. P. C. van Suchtelen van de Haare te Delden. Seer. Mr. Th. Dijstra. Kamer van Koophandel. Leden: C. L. Rambonnet, Voorz.; H. W. Reesink, Ondervoorz.J. M. Ubbens, Thes.; J. Canters, W H Haverkorn v. Rijsewijk, D. M. de Wolff, P. Broekhui zen, H. J. Koers, J. F. Hartman en H. G. Binnendijk secr. Vergadering 2e Dinsdag in elke maand. Kamer van Arbeid voor de Bouwbedrijven, H. Koordeman, G. J. Douwes Jr., A. G. Kerkmeijer, P. Broekhuizen, J. C. ten Braak, allen patroons en allen te Zutphen. M. Olden te Warnsveld, H. Wormgoor, J. W. Born, A. Jj. Bremer en G. W. Lebbink, werklieden, allen te Zutphen. Voorzitter van het le halfjaar is de werkman M. Olden id. voor het 2e halfjaar is H. Koordeman, patroon. K. M. Houtaar, Secretaris. Allen treden af in 1914. Scheidsgerecht voor Gemeentewerklieden; Voorzitter; plaatsv., A. K. Klaren. Leden Jhr. Mr. B. de Jonge, W. J. Schillemans, H. J. van Braambeek, F. Perdok, pi. v. L. Albers, F. Ypey, E. Kurtz en J. A. Paap. Liberale Kiesvereeniging. (Politieke). D. Molenaar Voorz., L. J. Spier Secr., W. J. Schillemans Penningm., H. Evekink Jr., E. J. Volkersz, J. Groeneveld, J. de Beus en J. Gimberg. Contributie minimum f 0,25. Getal leden 150. Vrijzinniq Democratische Vereeniging. aangesloten bij den Vrij- zinnig-Democr. Bond. Bestuur: Mr. G. M. v. Voorthuysen, Voorz. Mr. Max Moltzer, Onder-Voorz., C. L. Fahro, le Secr., M. de Vroome, 2e SecrDr. P. M. Keer, Penningm., G. H. Dieperink, H. de Kant, H. W. Kwant en D Wakkermans. Getal leden 100. Minim, contr. f 0,25. Antirevolutionaire Kiesvereeniging Nederland en Oranje. BestuurG. W. Ormel, Voorz., J. v. Dijk, Eerebestuurslid, J Boks, Secr., Mr. H. B. Ver Loren van Themaat, Vice Voorz., G. Frederiks, H. J. Koers, G. J. H. Kranenburg en P. Wind, Penningm. Getal leden 100. Contributie minstens f 0,25 per jaar. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 151 Chr. Hist. Kiesvereeniging Gezag en Vrijheid. Bestuur: R. M. Kloosterman, Voorzitter, H. v. Zeben, Vice Voorzitter, J. G. Kreijenbroek, Secretaris, G. Starink, Penningmeester. W. F. E. Baron v. d. Borch v. Vorden, S. H. Weijenberg. Sociaal-Democratische Arbeiderspartij. F. C. Gies, Voorzitter, R. v. d. Weerdt, 2e Voorz., G. W. v. Laar, Secretaris, Mevr. M. v. BraambeekKopper, 2e Secr., W. G. F. Trinking en P. Th. van Hoof, Bestuursleden. Vereeniging voor Vrouwenkiesrecht. Bestuur: mej. R. G. Vis- scher, pres., mej. S. C. Kisslig, le Secretaresse, mej. L. Mal- linckrodt, 2e Secretaresse, mej. C. Vos, Penningmeesteresse, mevr. de KantRuitenschild, mej. J. van Beusekom en mej. C. Vermeer, Brum men. Staatsloterij. N. J. M. E. de Bouvé. IJker der Botervaten. L. J. Arentsen, Halvemaanstr. 86b, 's Woensdags van 1 tot 4 uur. Geneeskunde Staatstoezicht op de Volksgezondheid voor Noord-Brabant, Gelderland en Limburg. Hoofdinspecteur Dr. P. M. J. M. E. Woltering. Inspecteurs, R. C. H. Schiingel, Dr. J. C. I. van der Hagen, J. M. A. Zoetmulder, Dr. G. Romijn. Gezondheidscommissie Pres. D. Molenaar, Secr. J. C. Golden- berg. Leden L. G. Maaldrink, Dr. R. G. Rijkens, Jhr. Mr. B. de Jonge, Dr. J. Oudenampsen, C. Bijl, J. L. Siemens, J. W. Meuter enStadsgeneesheerenDr. E. J. W. Holleman, Dr. A. J. van Rhijn en J. L. Siemens. Stads heel- en vroedmeesterDr. j. van der Hoeven. Vroed vrouwenmej. Haster en mej. Bloemendaal. Nederl. Maatsch. tot bevord. der geneesk. afd. Zutphen. Pres. J. H. ten Bosch, Secret. Dr. E. J. W. Holleman. Gemeente Veearts: S. Heimans, tevens keurmeester van vleesch en visch. ZuivelconsulentA. K. Hylkema. Directeur der gemeente-reiniging: G. A. de Monyé. EEREDIENST. Hervormde Gemeente. Twee kerken, de Groote of St. Walburgskerk en de Broederenkerk. Classikaal Bestuur: Pres. Ds. P. Veen, pred. te Zutphen. Scriba: Ds. J. Henri Ledeboer, pred. te Bredevoort. Predikanten: Dr. H. W. Ph. E. van den Bergh van Eysinga (wijk E), Ds. R. H. Drijber (wijk C), Ds. J. L. Faber (wijk A), Ds.' P. Veen (wijk D) en Ds. J. C. A. Fetter (wijk B en F). OuderlingenDr. A. J. Oort en A. B. W. Makkink (aftr. 81 Dec. 1914)S. J. Meyes, F. A. van Leeuwen en P. Kat Pzn.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 78