118 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. THOLEN MöLLER R. A. F. H., Houtmarkt 53. Schoen- en Laarzenmagazijn. Thomas F. M., rijtuigschilder, Kreynckstraat 15. Thomas mej. J., onderwijzeres, Turfstraat 82. Thomassen G. H machinist S S., Dieserstraat 7. Thomassen, geb. Rikkert, wed. C. S., Bornhof. 'Thij B. A. ten, brievenbesteller, Dieserstraat 62a. 'Thiedink Th. J., arbeider, Weg naar Laren 142. Tieleman J. D., handelaar in kaas, Graaf Ottosingel 151. 'Tieleman J. H., handelaar in kaas, Groenesteeg 58. Tieleman P. A. J., handelaar in kaas, Groenesteeg 114. Tieleman P. A., handelaar in kaas, Groenesteeg 68. 'Tielenius Kruijthoff E., arts, Deventerweg 39, tel. 102. 'Tielenius Kruijthoff J. G., ontvanger der directe belastingen (buitengemeenten), Berkelkade 7. 'Tiemens Hj, stoelenmaker, Wambuisstraat 28 'Tiemstra F., leeraar ambachtsschool, Weg naar Laren 10. 'Tiernagan F., schrijver S.S., Vischpoortplein 12. 'Tiernego E. A., leerlooiersknecht, Tadamastraat 8. 'Tiernego E. A., behanger, Tadamasingel 16. 'Tiernego H., letterzetter, Warnsv.weg 36. Tigchelaar H., lijn wachter telegrafie, Havenstraat 21. Timmer, geb. Carstens, wed. H. D. J., Kanonsdijk 50. 'Timmer J. D., handelsreiziger, Kanonsdijk 50. 'Timmer R. H., bakker, Kanonsdijk 50. Timmermans J., spoorbeambte S.S., Baankstraat 28. 'Timmers B. J., depöthouder broodfabriek, Spittaalstr. 108. Tjallinks A., venter, Polsbroek 124. Tjeenk Willink mej. B. C., Berkelsingel 13. TJEENK WILLINK, Fa., Apotheek, Houtmarkt 73, tel. 80. Minerale Wateren, Verbandstofïen. 'Tobi G. J., onderwijzer, Pelikaanstraat 3. 'Tobi J. G., Laarstiaat. 9. Toepoel P., stoelenmaker, Kolenstraat 6. Toepoel R., arbeider, Armenhage 34. 'Toledo J. K. van, onderwijzer, Oudewand 17. 'Tomas Bboekdrukkersgezel, Dieserstraat 5. tTongeren B. van, schoenmaker, Melatensteeg 66. Tongeren D. Chr. van, arbeider, Bornhof. Tongeren Gerritje van, Broederenkerkhof 17. Tonkert, geb. Vie weg, wed., Deventerweg 2. Tragter mej. G., wollennaaister, Rijkenhage 8. Trelker W. L., banketbakkersknecht, Donkeresteeg 15. Tromp mej. C., costuumnaaister, Deventerstr. 11a. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twentlic. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 119 Tromp. geb. Seinen, wed. D., Deventerstr. 11a. Tromp, geb. Geerts, wed. F., Barlheze 9. 'Tromp L., schipper, aan boord. fTrook H. Ph., schoenmaker, Dieserstraat 19. 'Troostwijk S., in garen en band, Sprongstraat 9. *TRIJBER F. J., Barlheze 53. In- en Verkoop. Antiquiteiten. Gebruikte Meubelen, Winkelrestanten enz. Tuin F. van der, arbeider, Groenesteeg 80. 'Tuin J. H. van der, metselaar, Berkelsingel 90. Tuller, geb. Huurnink, wed. D. J., Spittaalstraat 56. 'Tulp H. M., verversknecht, Dieserstraat 14a. 'Tulp R. J., boekhandelaarsbediende, Laarstraat 66a. 'Turksma E., arbeider, Lievenheersteeg 9. Tuijten J.. arbeider, Hoogestraatje 38. I Tij mans Th bakker, Groenesteeg 46. Tij mans, geb. Latté, wed. W Barlheze 18. Tijssen, geb. ten Have, wed. G., Beukerstraat 5. U. 'Ubbens J. M., papierhandelaar, Deventerweg 19, tel. 37. Ubbens, geb. Makkink, wed. M., Nieuwstad 103. Uitert A. van. asp. lijn wachter bij de rijkstel., Dieserstr. 4. Uiterwijk A., Donkeresteeg 25. Uiterwijk, geb. van der Ploek, wed. A., Deventerstraat 4. Uiterwijk, geb. de Jonge, wed. G., winkelierster, Barlheze 16. 'Uiterwijk Tzn., H.. Zaadmarkt 98. Uiterwijk mej. H. K., onderwijzeres i.d. handw., Spittaalstr. 40. Uiterwijk Wzn., geb. Huurman, wed. J., Kuiperstraat 38. 'Uiterwijk T., particulier, Zaadmarkt 93. 'Umbgrove mr. W. J. L oud-griffier Arr. Rechtb., IJselkade 6. Unen J. van. kleermaker, Hoogestraatje 76. 'Uwland W. J., smid a.d. gemeentereiniging, Lievenh.steeg 13. 'Uijterwijk H., verversknecht, Hoogestraatje 12. V. 'Vaal J. W. de, inspecteur eener verzekeringmaatschappij, Beukerstraat 39. 'Vaart F. M. van der, rijksveldwachter, Emm. Weg. 37c. 'Vaessens H. H. F., kastelein, Beukerstraat 52. Valies L. L., venter, Groenesteeg 170. 'Vasbinder M. J., kleermaker, Spiegelstraat 5. l)e Zutpliensclie Courant is liet meest gelezen blad

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 62