112 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Etiquettenfabriek. Steen- en Boekdrukkerij. Teekeningen voor cliché's enz. Telephoon 217. Spijker, geb. Huurnink, wed. H. J., Graaf Ottosingel 113. 'Spijker J., bewaarder strafgevangenis, Lunettestraat 9. 'Staal L., Isr. godsdienstleeraar, Warnsveldsche Weg 3. 'Staaij W. C. van der, hoofdopzichter gem.werken, Kerkhof 8. 'Staleman J. J., werkmeester S.S., Stationsplein 12. 'Stam G, boekdrukkersbediende, Berkelsingel 76a. Stam, geb. Hein, wed. W., Komsteeg 21. 'Stapel J. H., ladingmeester S S., Baankstraat 4. Stapelvoort, geb. Schurink, wed. J., Beekstraat 9. 'Staring W. C., gepens. kapt. der inf., Rozenhoflaan 9. Starink Jr., B., Donkeresteeg 65. Starink, geb. Kerkmeijer, wed. F., Turfstraat 31. STARINK's BOEK- en PAPIERHANDEL, (G. Starink Fzn.), Turfstraat 31. Levering van Muziek, Tijdschriften, Dag- en Weekbladen. Depot Bijbelgenootschap. Agent „Het Vaderland." 'Starink G., boekhandelaar, Turfstraat 31. 'Starink G., kruidenier, Laarstraat 4S. Starink mej. G., Ruitershofje. 'Starink Jr., J. W., kleermaker, Oudewand 43. 'Starink M., particulier, Schupstoel 5. STARINK, Firma W. J. G., (Th. de Groot), Houtmarkt 46, tel. 484. Algemeene Boek-, Muziek- en Papierhandel. Plaatsing van Advertentiën. Depot Bijbelgenootschap. Agent Nieuwe Courants Leesbibliotheek. 'Statius Muller A. L., gep. luit kol. 0.1. L., Deventerweg 127. 'Steeg H. van der, wachtmeester der huzaren, Buitensingel 27. 'Steegeman J. H., Geweldigershoek 39. Steeman G.. loodgieter, Hoogestraatje 79 Steeman G. J., in suikerwerken, Spiegelstraat 46. 'Steeman L. A. J., suikerbakker, Barlheze 10. Adverteer in de ZUTPHENSCHE COURANT. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 113 Steemers, geb. Rijsemus, wed. B. J., in sigaren, Turfstr. 41. 'Steemers W. J. W., klerk S.S., Rijkenhage 15. Steemers, geb. de Haan, wed. J. N., Rijkenhage 15. Steemers Th. A. G., kantoorbediende, Turfstraat 41. Steen L., adj. boekhouder aan de gasfabriek en waterleiding Weg naar Laren 113. Steenbergen, geb. Scholten, wed. A., Rozenhoflaan 19. 'Steenbergen G., touwslager, Spittaalstraat 52. 'Steenbergen R, arbeider, Apenstert 2. Steenbergen R. J., arbeider, Dieserstraat 30. 'Steenblik G., manufacturier, Laarstraat 114. fSteenman A. J., schildersknecht, Korte Beukerstr. 25. Steenman, geb. Steegman, wed. W., Korte Beukerstraat 25. Steetsel, geb. Hilverdink, wed. H., Geweldigershoek 4. 'Steetsel Ph. J. B., gasfitter S.S., Baankstraat 17. 'Steffens A. H verversknecht, Halvemaanstraat 31. Steffens, geb. Lubbers, wed. A. H., Groenesteeg 118. Stegeman, geb. de Groot, wed. B. J., Kruisstraat 70. 'Stegeman F.., huisknecht, Zaadmarkt 99. *STEGEMAN E., Groenmarkt 7. Pendules, Klokken, Wekkers etc. Goud- en Zilverwerken. 'Stegeman G. J., kolendrager S.S., Kruisstraat 36. 'Stegeman G. W., brandersknecht, Wanne 14. Stegeman, geb. Nijland, wed. H., tapperij, Kanonsdijk 8. 'Stegeman LI. J., schoenmaker, Wambuisstraat 9. 'Stegeman J., houthandelaar, Spittaalstraat 14, tel. 99. Stegeman mej. J. J. en R. A., Raadhuissteeg 10. Stegeman mej. M. F., Bornhof. 'Steging A. A., brugarbeider S.S., Marschweg 22. Stein L., arbeider, Geweldigershoek 19. 'Stein Sr., P., stadsarbeider, Baankstraat 25. 'Stein Jr., P, barbier, Kanonsdijk 46. Stel Harbeider S.S., Marschweg 12. Steller J. H., loopknecht, Halvemaanstraat 2b. Sterenberg mej. G., Coehoornsingel 52. STERENBORG H. B., Groenmarkt 43 Goedkoopst adres voor schoenen. Reparatie netjes en goedkoop. 'Sterken E., schipper, aan boord. 'Sternfeld L., veehandelaar, Rozengracht 9. Sterrenberg mej. G., verpleegster, Coehoornsingel 3. tSteur Earbeider, Halvemaanstraat 61. Stevens G., wachtmeester der huzaren, Deventerstraat 3a. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe. 1914 8

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 59