88 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Noij J., Oudewed 3. "Nues W. F. van, handelsreiziger, Spittaalstraat 61a. "Nuesell J., particulier, Sprongstraat 7. "Nunnink A K.. landm. bij het kadast., Lange Hofstr. 8. Numans, geb. de Jongh, wed.. Stationsplein 6. Nusink mej. S. M. en A. J., Nieuwstad 19. NUIJ, Firma Wed. Th., Korte Hofstr. 6—8. Te!. 200. Dames-, Heeren- en Kinder-Modemagazijn. Specialiteit in Onderkleeding, Pelterijen, Garneeringen, Zijden Stoffen en Fluweelen, Corsetten, Kousen en Sokken, Witte Goederen, Blouses, Costume-, Onder- en Bovenrokken, Handschoenen, Parfumerieën, Parapluies, Kindergoederen, Garen en Band, Tafelkleeden, enz. STEEDS NOUVEAUTE'S. Nuij mej. J. G., Geweldigershoek 89. Nuijens M. J., handelsreiziger. Lange Hofstraat 21a. Nuijsink, geb. van Andel, wed. D., Deventerweg 87, tel. 342. Nuijsink mej. J. M. C. A.. schilderes, Deventerweg 87. Nijbroek J. P., arbeider, Kanonsdijk 46. *NIJBURG Sal., Taxateur, Turfstraat 2, tel. 274. In Antiquiteiten. Nijenhuijs B., timmerman, Bornhof. Nijenhuis geb. Hilge, wed. G. J., Baankstraat 45. "Nijenhuis G. J. A., onderwijzer, Warnsv.weg 3f. Nijenhuis, geb. Schuppert, wed. G. W., Groensteeg 37. "Nijenhuis H., gepens. brievenbesteller, Tadamastraat 4. Nijenhuis mej. PI. E. A. J., onderw.es L.O., Warnsv. weg 3f. "Nijenhuis H. W., tabakskerver, Bernhardsteeg 6b "Nijenhuis J., landbouwer, Kruisstraat 43. "Nijenhuis J. A., ambtenaar ter gem.-secretarie, Kaadhuisstr. 6. "Nijenhuis T., onderwijzer, Hoornwerk 32. Nijhof A., arbeider, Spiegelstraat 38. "Nijhof B. J. H., wisselwachter S.S., 1ste Pofferdijkdwarsstraat7. Nijhof F. J., zonder beroep, Zaagmolenweg i6. "Nijhof G., bakker, Broederenkerkhof 15. "Nijhof G. J. leerhandelaar, Zaadmarkt 107, tel. 898. "Nijhof H. G., koetsier, Roodetorenstraat 6. Nijhof, geb. Scholten, wed. H. W., Warnsv.weg 198. "Nijhof H. Wmagazijnknecht, Wanne 8. Nijhof H. W., kantoorbediende, Warnsv. Weg 198. "Nijhof J. A.. stoelenmaker, Warnsv.weg 22. "Nijhuis H. J., rijksbakenmeester. Weg naar Voorst 9. "Nijkamp D., bakker, Polsbroek 28. Nijkamp, geb. Driessen, wed. B., Ruir.ershofje. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 89 "Nijkamp J. E., schildersknecht, Flalvemaanstraat 49. "Nijkamp H. J., timmerman S.S., Buitensingel 204. 'NIJKAMP J., Beukerstraat 29, Telephoon 322. Boek- en Muziekhandel, Leesinrïchting in 4 talen. Nijkamp mej. Joh., costuumnaaister, Boompjeswal 4. Nijland mej. A., onderwijzeres, Lange Hofstraat 19. "Nijland A. H., horlogemaker, Kuiperstraat 29. Nijland A., tuinman, Groenesteeg 72. Nijland mej. B. M. J., costuumnaaister, Bornhovestr. 22a. Nijlar.d H.. rangeerder S.S., Baankstraat 6. Nijland mej. J. S., costuumnaaister, Pelikaanstr. 7. "Nijland C. J., horlogemaker, Lange Hofstraat 19. "Nijland H., timmerman, Stationsweg 7. Nijland mej. H. J Lange Hofstraat 19. "Nijland PI. J., zadelmaker, Pelikaanstr. 7. "Nijland H. J., timmerman, Weg naar Voorst 132. NIJLAND Firma J. A., Lange Hofstraat 19, tel. 437. HORLOGERIE. Magazijn van Horloges, Pendules, Goud, Zilver, Reparatiën. Nijland, geb. te Boekhorst, wed. J. A., Lange Hofstr. 19. Nijland mej. J. F. en C. Wmodisten, Zaadmarkt 105. "Nijland J. W., smid, Oudewand 50b. Nijman, geb. Schouten, wed. E. J., Tadamasingel 37. "Nijman H. B., varensgezel, Armenhage 20. "Nijveld A. H., bediende, Rijkenhage 47. Nijveld H. A., arbeider, Halvemaanstraat 2b. Nijveld J., arbeider, Groenesteeg 172. "Nijveld W., meesterknecht melkinrichting, Bakkerstraat 83. O. Oberink H. J., Oudewand 55a. "Ockers G. A. Bparticulier, Kanonsdijk 1. "Oene H. van, slagersknecht, Gasthuiskamp 10. Oerlemans D., arbeider, Halvemaanstraat 59. Oerlemans, geb. Kramer, wed. J., Polsbroek 30. Oever Chr. ten, venter in galanterieën, Groenesteeg 178. Offerhaus dames A. J. en C., Vischpoortplein 10. §Offerhaus dr. H., leeraar gymnasium, Deventerweg 47. "Offerhaus M., handelsreiziger, Vischpoortstraat 4a. "Offeringa E., schilder in het Bornhof. Emm. weg 37a. "Oldenhof G. J., ladingmeester S. S., Bakkerstraat 19. "Oldenkamp Joh., koföehuishouder, Kanonsdijk 8. "Olree C., in tabak en sigaren, Laarstraat 46. "Olree J., in tabak en sigaren, Laarstraat 46. De Zutphensclie Courant is liet meest gelezen blad

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 47