66 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Kleve, geb. Wassink, wed. K. R., wollennaaister, Laarstr. 7a. 'Kleij, J. M. v. d., kellner, Spittaalstraat 34a. Kleij n Horsman H., kantoorbediende, Dieserstraat 2. Klip G. A. van der, bouwkundige, Deventerweg 187. Klip H. v. d., aannemer en timmerman, Deventerweg 137. Klok P., stoelenmaker, Donkeresteeg 40. Klomp A., boekhouder bij de gemeentewerken, Badhuisweg 5. Klomps JrH. G., metselaar, Melatensteeg 8. Klomps, geb. van Rebargen, wed. W., Vaaltstraat 4a. Kloosterman R., directeur v d. boterhal.Warnsv weg3b,tel.410 Kloosterman W. M. H., sigarenmaker, Akkerstraat 5. Kloot mej. P. J. F. van der, Coehoornsingel 96. Klosters J. M., kantoorbediende, Buitensingel 92. 'Kluin D., gep. telegraafwachter, Kruisstraat 19. 'Kluin G. A., tuinman, Kruisstraat 19. 'Klumpenhouwer B., wissel wachter SS., Weg n. Laren 54. 'Klumpert H., voerman, Kruisstraat 72. tKlumpert G. H., landbouwer. Kruisstraat 72. Klumpert Jr., H., voerman. Weg n. Voorst 23. 'Klumpert J., timmerman, Bakkerstraat 1. Klunder H. L., turfhandelaar. Dieserstraat 38. fKluter G., wachtmeester der huzaren, kazerne Isendoorn. 'Kluwen M., dekknecht op eene stoomboot, Barlheze 37. 'Kluijtenberg A. F., kleermaker, Kerkhof 13. 'Knegjens C., Emm.weg 3a. 'Knegjens Jr., C., Ie opz. gemeentewerken, Emm.weg 3a. Knegjens mej. J. G., telephoniste, Emm.weg 3a. 'Knippenberg R. A., timmermansknecht, Tadamasingel 33. Knobbe, geb. Wijnbergen, wed. S., Schoolstraat 6. 'Knobbe Jr., S., likeurstokersknecht, Halvemaanstr. 11. Knoek D. E., handelsreiziger, Halterstraat 4. 'Knol C., koopman, Laarstraat 121. Knol Chr. G., onderwijzer R. C. school, Laarstraat 121. 'Knol H., caféhouder, Laarstraat 31. 'KobusG. J., rentmeester Burgerweeshuis, Kuiperstr. 20,tel.ll4. Koch A. H. W., fabrikant van gebreide goederen, Kuiperstr. 40. Koch, geb. Rensen, wed. G. J. LGeweldigershoek 39. Koch, geb. Grezel, wed. J., Hoornwerk 17. 'Koch W. Chr., lijnwachter rijkstelegraaf, Leeuwerikstr. 2. 'Koebergen J. A., barbier, Hoogestraatje 27. 'Koekoek A. A., handelsreiziger, Pelikaanstr. la. *KOEL J. F., Turfstraat 36, Mag. „de Sport", Tabak-, Sigaren- en Sigarettenhandel. Rookt: Mr. Cornells 3 ct., Zwolsche Blauwvinger 2'/2 ct. en Oud-Vorstenlanden 2 ct. Abonneert u op (le ZUTPHENSCIIE ('01 RANT, f 1.— per kwartaal, per post f 150 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 67 'Koenderink A. J., wisselwachter SS, Weg naar Laren 146. Koenderink, geb. Hammerman, A. J., Roodetorenstr. 12. Koenders, geb. Olthof. wed. A., Sarepta stichting, Louises. 2. fKoenders A., voerman, Emm. weg 91. Koenders, geb. Rouwenhorst, wed. G., Laarstraat 84. 'Koenders G. J., horlogemaker, Laarstraat 84. Koenders B., arbeider, Laarstraat 84. Koenders H. J., arbeider, Baankstraat 14. 'Koenen G. J., barbier, Spittaalstraat 105. 'Koers H. J., fabrikant, Oudewand 84, tel. 236. 'Koerselman G. J., bakker, Vischpoortplein 9a. KOERSELMAN H., Spittaalstraat 55. Tel. 359. Handel in rijwielen. Herstelinrichting. 'Koerselman J. PI., kantoorbediende, Kerkhof 11. Koerselman mej. PI. B.. costuumnaaister, Tadamastraat 6. Koerselman J., Bornhof. Koerselman, geb. Baarschers, wed. R. J., Tadamastraat 6. Koersen mej. J., Deventerweg 4a. 'Koeslag A., ladingmeester S.S., Havenstraat 19. Koetsier mej. J. Chr., rijkstelephoniste, Lange Hofstr. 18. 'Koetsier L., kruidenier, Lange Hofstraat 18. Koetsier mej. L. J., onderwijzeres, Lange Hofstraat 18. 'Kohier H. C., rijtuigmaker, Laarstraat 28, tel. 407. 'Kok A. M., bankwerker H. IJ. S. M., Ovèrwelving 3a. Kok T., venter, Kerkhof 24. 'Kolber G. C.. gemeentebode, Kerkhof 7. 'Koldewijn H., stadsarbeider, Weg naar Laren 215. Kolk, geb. Plettenberg, wed. A. van der, Geweldigershoek 89. 'Kolk J. van der, boekhouder, Vischpoortplein 2a. Kolkman J., winkelbediende, Graaf Ottosingel 165a. 'Kolleman G., sigarenmaker, Lievevrouwenstraat 16. KONING SIEBELINK, firma M. J., Hofleverancier. Sprongstraat 1, tel. 56. MAGAZIJN van LUXE-ARTIKELEN. Galanterieën, Porselein, Kristal, Goud en Zilver. Specialiteit in Reisbenoodigdheden en fijn Leder werk. Verzilverde en Vernikkelde Huishoudelijke Goederen, Lampen, enz. Koning, geb. Allard, wed. A., Barlheze 69. Koning, geb. Brink, wed. J., Laarstraat 6. 'Koning Dr. P. de, conrector eymnasium, Deventerweg 139. Ad verteer in de ZUTPHENSCHE COURANT.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1914 | | pagina 36