174 ADRESBOEK van ZUTPHEN. diakenen. In dit gesticht worden aan gemeenteleden woningen in huur afgestaan. De woningen welke voor dit doel niet gebruikt worden, worden aan anderen verhuurd. Portier J. F. Cuntz. Doopsgezinde Gemeente. (Eéne kerk, Apenstert). Pred. Ds. R. Schuursma. Kerk- en Armbestuur: J. C. Gol- denberg, Voorz. D. A. Doijer, B. Cuperus, J. M. Ubbens en Mr. J. H. de Vries. Koster: S. Klein. Organist: A. van Oostende. Gemeente van Gedoopte Christenen (gewoonlijk Bap tisten genoemd) heeft sedert 8 Juli 1888 rechtspersoon lijkheid. Houdt hare bijeenkomsten in haar kerkgebouw Rijkenhage 49a. Zondagsmorgens 10i/2 uur onderlinge vergadering. Zondagsavonds 7i/2 uur prediking. Vrij dagsavonds 8 uur Bidstond. Bestuur: G. Knippenberg, Ouderling, A. H. Nijveld. Secretaris G. Hovestreijdt' Penningmeester. Gereformeerde Kerk. Leeraar: J. N. Lindeboom. Ouderlingen: G. Addink, J. Baarschers, F. A. Boelens, M. J. Bast, J. Israels, H. J. Koers en B. J. v. d. Veen. Diakenen J. Brinkman, A. H. Scholten en D J. Schol ten. Organist0. N. de Keijzer. KosterH. Goorman. Roomsch-Katholieke Gemeente. (Eéne kerk). Deken en Pastoor: C. van Elmpt. Kapelaans: J. Hermsen en Th. J. van Oppenraaij. Kerkmeesters: G. Braakman J. A. Poppe, L. Kronenburg en F. A. Bücker. R.-K' Parochiaal Armbestuur. Voorzitter: A. T. Derksen' Onder-Voorz.J. J. Wijtenburg. SecretarisJ. F. Pater! notte. Penningm.J. Witjes. Leden J. Dusch en Aug Hartong. Koster: A. van Rijn. Organist: J. Dusch'. Conferentie van den H. Vincentius van Paulo. Pres., J. F. Paternotte. Vice-Pres., J. Witjes. Secret., J. J. Wijtenburg. Penningm., B. J. A. Brandt. Leden: A. T. Derksen, N. A. Meeuwsen, J. A. Poppe, J. IL H. Tacke, B. J. Bornholt, J. M. A. Hendriks, W. Derksen en J. A. C. van Berkel. Commissie voor de Spijskokerij der Vereeniging van den H. Vincentius van Paulo. J. F. Paternotte, J. J. Wijtenburg en J. H. H. Tacke, Adm. ADRESBOEK van ZUTPHEN. 175 Vereeniging „Liefdewerk voor Kinderbescherming"'. Onder- afd. der H. Vine. Vereen. Bestuur: J. M. A. Hendriks, Voorz. J. H. H. Tacke, Vice-Voorz. J. H. C. van Berkel, Secr.-Penningm. N. A. Meeuwsen, B. J. Bornholt, B. J. A. Brandt en J. A. Poppe. Israëlitische Gemeente. (Eéne Synagoge). Kerkbestuur: J. L. Spier, Voorzitter. A. Vromen en I. S. Weijl. KerkeraadS. A. Hamburg, D. Levison, S. de Winter, S. Koppel Jr.. J. Frankenhuis en I. Philips. Arm bestuur: M. Spier, Voorz., J. Spier, Thes., S. Nijburg, B. Frank, Secretaris. SchoolcommissieL. J. Spier, Voorz., M. Elzas Az., Thes. en D. Gast, Secr. Voor zanger en Godsd.' Leeraar: L. D. Staal. Godsd. Onderwijzer en Secret.: B Frank. Koster: S. de Jong. Maatschappij tot nut der Israëlieten in Neder land, afd. Zutphen met onderafd.Hulpkas voor min vermogende Israëlieten Pres., J. L. Spier. Thes., A. Elzas. Secr.. L. D. Staal. J. S. Weijl, S. Nijburg, G. Groenheim, Iz. Philips. Algemeen Israël. Verbond: J. L. Spier, Voorz. M. Elzas Jz., Thes. en S. Levison, Secretaris. Centraal Israël. Weeshuis te UtrechtJ. L. Spier, lid der commissie van toezicht. Subcommissie: Pres. J. L. Spier, Thes., M. Elzas Jz., D. Levison. Vereeniging van afgetreden en dienstdoende kerkeraads- leden der Hervormde Gemeente. (Bankenvergadering). Bestuur: Pres. Dr. J. M. Vorstman, Secret. J. Wensink, Penningm. G. L. Maaldrink. Commissie voor de Nieuwjaarsgift. B. A. Albers, Pres., A. Velders. Thes., J. L. Spier, vice-pres., J. C. Golden- berg, R. Wigman. Th. A. Goddard, I-I. W. Hasselo, H. G. Gerritsen, J. A. Poppe, B. W. van Eldik. M. M. F. Luppes, A. Meinster, J. C. Blaupot ten Cate, J. B. Bieshaar, F. A. Bücker. Dr. E. J. W. Holleman, Dr. J. Oudenampsen en H. Roelofsz, Secr. Onderwijs. Inspecteur voor het Lager Onderwijs in de eerste Inspectie (waaronder Gelderland)Mr. L. F. H. Baron Michiels van Kessenich. Districts-schoolopziener B. Dingemans Arrondissements-schoolopzienerJhr. Mr. Dr. J. P. Hooft Graafland. Inspecteur der GymnasiaDr. C. J. Vinckesteijn.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1912 | | pagina 91