Nederl. Maatsch. tot be voed. der geneesk. afd. Zutphen. Pres. J. H. ten Bosch, Secret. Dr. E. J. W. Holleman. 170 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Commissie van aanslag voor de Bedrijfsbelasting. Jhr. W. K. von Weiier, Voorzitter. LedenR. ten Cate, Cf. Ltjsen en Mr. H. 0. van Hanswijk Pennink. Plaats vervangers L. G. Maaldrink, H. L. Ketjen en H. J. Reesink. Tiendcommissie in het Ie tienddistrict. Standplaats Zutphen. Lid en Voorzitter. Mr. H. C. van I-Ianswijk Pen nink; Lid en plaatsvervangend Voorzitter, Mr. A. S de Blécourt; Leden: Jhr. Mr. Dr. J. P. Hooft Graafland te Warnsveld, J. B. Helmich te Baak, Mr. J. F. Neeb te Harderwijk. Plaatsverv. Leden Mr. J. Acquoy te De venter, J. C. Blaupot ten Cate te Zutphen, Jhr. A. H. P. C. van Suchtelen van de Haare te Delden. Secretaris, Mr. Th. Dijstra. Kamer van Koophandel. LedenC. L. Rambonnet, Voorz.; J. G. Wessels, Ondervoorz.H. Revelman, Thes. R. ten Cate, G. J. Looman, S. Nijburg, H. J. Koers' J. F. Hartman, D. M. de Wolff en J. J. A. Nieuw- kamp, Secr. Vergadering 2e Dinsdag in elke maand. Kamer van Arbeid voor de Bouwbedrijven, H. Koorde- raan, G. J. Douwes Jr., A. G. Kerkmeijer, P. Broekhuizen, J. C. ten Braak, allen patroons en ailen te Zutphen. M. Olden te Warnsveld, H. Wormgoor, J. W. Born. A. F. Bremer en G. W. Lebbink, werklieden, allen te Zutphen. Voorzitter voor het le halfjaar is de werkman M. Olden id. voor het 2e halfjaar is H. Koordeman, patroon. K. M. Houtaar, Secretaris. Allen treden af in 1914. Liberale Kiesvereeniging. (Politieke). D. Molenaar Voorz., L. J. Spier Secr., W. J. Schillemans Penningm., H. Evekink Jr., E. J. Volkersz, J. Groeneveld en J. de Beus. Contributie minimum f 0,25. Getal leden 150. Vrijzinnig Democratische Vereeniging, aangesloten bij den Vrijzinnig-Democr. Bond. Bestuur: Mr. P. v. Regteren Altena, Voorz., Mr. Max Moltzer, Onder-Voorz., C. L. Fahro, le Secr., M. de Vroome, 2e Secr., Dr. P. M. Keer, Penningm., E. W. Morren, G. H. Dieperink, H. de Kant en H. W. Kwant. Getal leden 100. Minim, contr. f0,25. ARESBOEK van ZUTPHEN. 171 Antirevolutionaire Kiesvereeniging Nederland en Oranje. Bestuur: G. W. Ormel, Voorz., J. v. Dijk, Eerebestuurslid, J. Boks, Secr., R. ten Cate, Vice Voorz., G. Frederiks, H. J. Koers, G. Kranenburg en P. Wind, Penningm. Getal leden 100. Contributie minstens f 0,25 per jaar. Neutrale Kiesvereeniging. Centraal BestuurF. A. Bonté, Voorz., J. J. de Jong, Vice-Voorz., C. L. Ram bonnet, Secretaris, G. Roelofs, Penningm., J. M. A. Hen driks, G. J. Looman, H. Revelman Jr., A. Vromen, M. de Wolf, F. Bosch, Th. Swaders en G. W. Jansen. Sociaal-Democratische Arbeiderspartij. J. F. Scherpen- huyzen, Voorzitter, G. W. v. Laar, Secretaris, PI. J. Leyer, Penningmeester, A. Coenders, M. v. Braambeek Kopper, M. R. de Jong en G. B. Herben, Bestuursleden. Vereeniging voor Vrouwenkiesrecht. Bestuur: mej. R. G. Visscher, Secretaresse; Vice-pres. mej. L. Mallinckrodt, 2e Secretaresse; mej. C. Vos, Penningmeesteresse; mej. Landeweertten Cate, mevr. Tielenius Kruythof—Rink, mej. C. Rutgers, Warnsveld en mej. C. Vermeer, Brummen. Staatsloterij. N. J. M. E. de Bouvé. IJker der Botervaten. L. J. Arentsen, Halvemaanstr. 36b, 's Woensdags van 1 tot 4 uur. Geneeskunde. Staatstoezicht op de Volksgezondheid voor Noord-Brabant, Gelderland en Limburg. Hoofd inspecteur Dr. P. M. J. M. E. Woltering. Inspecteurs, R. C. H. Schüngel, Dr. J. C. I. van der Hagen, P. G. J. Joosten, Dr. G. Romijn. Gezondheidscommissie Pres. D. Molenaar, Secr. Leden L. G. Maaldrink, Dr. R. G. Rijkens, F. S. J. Veeze, Jhr. Mr. B. de Jonge, Dr. J. Oudenampsen, C. Bijl, J. L. Siemens en Jhr. C. E. W. v. Panhuijs. Stadsgenees- heerenDr. E. J. W. Holleman, Dr. A. J. van Rhijn en J. L. Siemens. Stads heel- en vroedmeesterDr. J. van der Hoeven. Vroedvrouwenmej. Haster en mej. Bloemendaal.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1912 | | pagina 89