160 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Roodetorenstraat. Vischpoortplein. Vischpoortstraat. Waterstraat. IJselkade (bezuiden Marschpoortstraat). Zaadmarkt (Westzijde). Zuiderhaven. de Berkelsingel. Buitensingel (van den Weg naar Warnsveld tot aan de Mestbergplaats). Donkeresteeg. Graaf Ottosingel. Groenesteeg. Wijk Buitensingel (van den Weg naar Emmerik tot en met de Mestbergplaats). Lievenheersteeg. Lunettestraat. Spittaalstraat. Tadamasingel. Tadamastraat. Wijk D I. Halvemaanstraat. Hoogestraatje. Laarstraat. Melatensteeg. Polsbroek. Weg naar Warnsveld. D II. Vijfmorgenstraat. Walstraat. Wambuisstraat. Wanne. Weg naar Emmerik. Zaagmolen weg. Weg naar Vierakker. Wijk E. Armenhage. Bernhardsteeg. Beukerstraat. Boorapjeswal. Bornhovestraat. David Evekinkstraat. Frankensteeg. Hagepoortstraat. Houtmarkt (Oostzijde). Komsteeg. Korte Beukerstraat. Korte Hofstraat (Oostzijde). Wijk Achterhoven. Akkerstraat. Baankstraat. Dwarsstraat. Dijkstraat. Kanonsdijk. Kruisstraat Lombardsteeg. Naadzak. Oudewand. Paarden wal. Pelikaanstr. (Noordzijde). Prinsenhof. Rijkenhage. Schupstoel. Turfstraat (Zuidzijde). Sprongstraat. Vaaltstraat. Zaadmarkt (Oostzijde). F. Lijnbaanstraat. Oude Touwbaan. Schoolstraat. Spoordijkstraat. Vliegendijk. Weg naar Voorst. ADRESBOEK van ZUTPHEN. 161 STEMDISTRICTEN: Voor den Gemeenteraad, voor de Provinciale Staten en voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal het eerste district (stemlokaal Gemeentehuis), omvat: het deel der Gemeente, dat ten noorden wordt begrensd door de lijn, loopende van de brug over de Berkel bij het terrein der voormalige Gasfabriek, langs den zuidelijken gevel van de Hoogere Burgerschool, dwars over de Waterstraat, tusschen de perceelen nos. 22 en 24, langs de zuid- of achterzijde der woningen in de Bakkerstraat, uitkomende in de Lange Hofstraat tusschen de perceelen nos. 11 en 13, dwars over de Lange Hofstraat, tusschen de perceelen nos. 16 en 18, in zuidoostelijke richting langs de achtergevels der huizen in de Roode Torenstraat, uitkomende tusschen de per ceelen nos. 9 en 11 in de Raadhuissteeg, volgende de as van de Raadhuissteeg en het Ra venstraatje, schuin de Zaadmarkt overgaande, loopende tusschen de perceelen nos. 93 en 95, langs de achtergevels der huizen in de Bernhardsteeg en op het Schupstoel, in noordelijke richting door de Bornhovestraat en het Oude Wand, oostwaarts benoorden de achtergevels der buizen in de Beukerstraat en de Laarstraat en van daar noordwaarts op tot 100 meter benoorden den Warnveldschen weg en oostwaarts evenwijdig aan dien weg tot aan de grens der Gemeente. het tweede district (stemlokaal in school G, David Evekinkstraat 2), omvathet deel der Gemeente, dat ten zuiden begrensd wordt door de hiervoren om schreven lijn en ten noorden door de lijn loopende van de IJselbrug, langs de as van den afrit en van den Stationsweg, in zuidoostelijke richting over het Stations plein naar de Berkel, volgende de as van de Berkel van de Overwelving en wederom van de Berkel, tot aan de grens der Gemeente. het derde district (stemlokaal school BIC, Gasthuisstr. 3, omvatde Hoven, benevens op den rechter IJseloever het deel der Gemeente, gelegen ten noorden van de laatst omschreven lijn. 11

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1912 | | pagina 84