132 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. Teerink, geb. van der Meij, wed. H., Bornhof. *Teerink H., kantoorbediende, Halterstraat 12. ♦Teerink J., landbouwer, Weg naar Voorst 138. ♦Teerink W., graankoopman, Laarstraat 68. ♦Teerink Jr., W., kruidenier, Laarstraat 70. Teeuwe J., arbeider, Donkeresteeg 8. ♦Teeuwen C. J. H. W., handelsreiziger, Tadamastraat 21. ♦Teeuwsen G. A., perroncontroleur, S.S., Buitensingel 15. Tempelman G. J., arbeider, Kruisstraat 53. Tempelman M. A. J., conducteur S.S., Havenstraat 21. ♦Tent H., scheepstimmerman, Hoornwerk 8. ♦Tentman G., poelier, Groenmarkt 3. ♦Terbeek G. P., wijnkoopersknecht, Vijfmorgenstraat S. ♦Terink A., brandewijnstokersknecht, Halvemaanstraat 29. Terink Derkjen, Kanonsdijk 19. ♦Terink D. J., tabakskerver, Polsbroek 50. Terink, geb. Beker, wed. G., Kanonsdijk 84. ♦Terink G. J., arbeider, Lievenheersteeg 95. Terink G. H., machinist-stoker aan de gasfabriek, Weg naar Emm. 45. ♦Terink G. W., lampenist S.S., Wambuisstraat 12. ♦Terink H. J., landbouwer, Kanonsdijk 19. Terink J., voermansknecht, Emm. Weg 53. ♦Terink P., arbeider S.S., Buitensingel 42. Terken mej. J. W. en S. E., costuumnaaisters, Raadhuisst. 19. Terken Th. A., Bornhof. ♦Teriet J. W., koopman, Schupstoel 2, tel. 360. Termaat, geb. Schutte, wed. J. A., Laarstraat 173. Termohlen J. H., straatmuzikant, Hoogestraatje 74. fTerwel Jan, landbouwer, Wanne 24. ♦Terwei Johan, landbouwer, Groenesteeg 103. Terwei, geb. Lammers, wed. J., Polsbroek 52. ♦Terwei Joost, machinist a.d. broodfabr., Marschweg 23. ♦Terwei L., bediende, Paardenwal 23. Terwisga mej. J. van, bewaarster strafgevangenis, Lunettestr. 1. ♦Terwisga F. van, rijksagent voor de Koloniale Werving, Laarstraat 53. ♦Terwogt A., gep. mil. O.-I. L., Vijfmorgenstraat Z. ♦Terwogt D., wisselwachter S.S., Weg naar Laren 4. Adverteer in de ZUTPHENSCHE COURANT. ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 133 ♦TESINK B., Steenhouwerij, Spittaalstraat 8. Magazijn van Hardsteen, Marmeren Grafwerken. ♦Tesink B., koperslager, Laarstraat 10. Tesink Jr., B., kantoorbediende, Waterstraat 47. ♦Tesink Bzn., B., koperslager, Waterstraat 47. ♦Tesink Hzn., B., koperslager, Korte Beukerstraat 14. Tesink Jr., geb. Dierksen, wed. B., Bornhof. ♦Tesink H.Jzn., B., koperslager, Spittaalstraat 47. Tesink, geb. Wissink, wed. C., Bornhof. Tesink Chr., gasfitter, Graaf Ottosingel 179. Tesink G. J., arbeider, Armenhage 30. ♦Tesink H., koper- en blikslager, Laarstraat 10. ♦Tesink H., postconducteur, Barlheze 22a. ♦Tesink H., letterzetter, Berkelsingel 26. Tesink, geb. van Vorden, wed. H. J., koperslagerij', Spittaalstraat 47. Tesink J., Bornhof. Tesink, geb. Grevink, wed. J., Tadamasingel 36. ♦Tesink J., koperslager, Armenhage 40. Tesink J. W., arbeider, Groenesteeg 174. ♦Tesink P., kuiper, Bornhovestraat 49. ♦Teunisse A., schilder S.S., Marschweg 33. ♦Teunissen F. W., arbeider, Weg naar Voorst 31. ♦Teunissen H., Kerkhof 7. ♦Teunissen H. B., timmerman, Baankstraat 27. ♦Theewis P. F. H. A., kleermaker, Spittaalstraat 57. Theurer mej. J. F., Ruitershofje. Thiel, geb. Pieters, wed. A. H., Beekstraat 30a. THIEME's Boek- en Muziekhandel (P. van Bel- kum Azn.,) Houtmarkt 65, tel. 71. Directe handel op Duitschland. Spoedige bezor ging van Boeken, Muziek- en Tijdschriften in de verschillende Talen. Hollandsch Leesgezel schap, per kw. f 2,Leesgezelschap in 4 talen, per kw. f 3.50. Abonnementsvoorwaarden gratis en franco. Steendrukwerk. Specialiteit in gebon den Boeken. Kantoorboeken. Agentuur van het Nieuws van den Dag, het Handelsblad en van het Weekblad de Amsterdammer. Boekbinderij. Zij wordt gelezen in de Graafschap en Twenthe.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1912 | | pagina 70