74 ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. ♦Klumpert J., timmerman, Bakkerstraat 1. Klunder H. L., Halterstraat 11. Kluwen M., dekknecht op eene stoomboot, Barlheze 37. ♦Kluijtenberg A. F., kleermaker, Kerkhof 13. *Knegjens C., gepens. lijnwachter bij de telegraphie, Emm.weg 3a. ♦Knegjens Jr., C., Ie. opz. gemeentewerken, Emm. Weg 3a. Knegjens mej. J. G., telephoniste, Emm. Weg 3a. *Knippenberg R. A., timmermansknecht, Tadamasingel 29. Knobbe A., ondermachinist S.S., Buitensingel 198. *Knobbe S., arbeider, Schoolstraat 6. ♦Knobbe Jr. S'., likeurstokersknecht, Halvemaanstr. 11. *Knol C., koopman, Laarstraat 199. ♦Knol H., caféhouder, Laarstraat 31. Knuever J. H., arbeider, Geweldigershoek 29. ♦Kobus G. J., rentmeester, Burgerweeshuis, Kuiperstraat 20, tel. 114. Kobes W. H., kantoorbediende, Boompjeswal 4. Koch, geb. Rensen, wed. G. J. L., Geweldigershoek 39. ♦Koch J., machinist H. IJ. S. M., Hoornwerk 17. Koch W. Chr., lijnwachter rijkstelegraaf, Weg naar Laren ong. ♦Koebergen J. A., barbier, Hoogestraatje 27. *Koekkoek A. A., handelsreiziger, Pelikaanstr. la. *Koel J. F., societeitsbediende, Spittaalstraat 7a. Koelink, geb. Brouwer, wed. G., Laarstraat 15. Koenderink mej. A. C., verpleegster, Coehoornsingel 3. ♦Koenderink A. J., wisselwachter S.S., Weg naar Laren 40. Koenderink, geb. Hammerman, A. J., Roodetorenstr. 12. Koenders, geb. Olthof, wed. A., Sarepta-stichting, Louises. 2. Koenders A., voerman, Emm. Weg 91. Koenders, geb. Rouwenhorst, wed. G., Laarstraat 57. ♦Koenders G. J., horlogemaker, Laarstraat 57. Koenders H. J., arbeider, Baankstraat 14. ♦Koenen G. J., barbier, Spittaalstraat 105. ♦Koers H. J., fabrikant, Oudewand 34, tel. 236. ♦Koerselman G. J., bakker, Vischpoortplein 9a. ♦KOERSELMAN H., Spittaalstraat 55. Tel. 359. Handel in Rijwielen. Herstelinrichting. ♦Koerselman J. H., handelsreiziger, Kerkhof 11. De Zutphensche Courant is het meest gelezen blad ADRESBOEK VAN ZUTPHEN. 75 Koerselman J., Bornhof. Koerselman, geb. Baarschers, wed. R. J., Tadamastraat 6. Koersen, geb. Kerkmeijer, wed. J. H., Laarstraat 80. Koeslag A., ladingmeester S.S., Havenstraat 19. Koetsier mej. J. Chr., rijkstelephoniste, Lange Hofstr. 18. ♦Koetsier L., kruidenier, Lange Hofstraat 18. Kohier H. C., rijtuigmaker, Laarstraat 28, tel. 407. Kok Joh. Elisab., naaister, Bornhof. ♦Kok A. M., bankwerker H. IJ. S. M., Overwelving 3a. Kok B. J. de, adj.-commies S.S., Buitensingel 98. Kok T., venter, Beekstraat 47. ♦Kolber G. C., gemeentebode, Kerkhof 7. ♦Koldewijn II., stadsarbeider, Weg naar Laren 215. Kolk J., arbeider, Spoordijkstraat 32. Kolk, geb. Plettenburg, wed. A. van der, Geweldigershoek 39. Kolk J. van der, boekhouder, Vischpoortplein 2a. ♦Kolleman G., sigarenmaker, Lievevrouwenstraat 26. KONING SIEBELINK, firma M. J., Hofleverancier, Sprongstraat 1, tel. 56. MAGAZIJN van LUXE-ARTIKELEN. Galante rieën, Porselein, Kristal, Goud en Zilver. Specialiteit in Reisbenoodigdheden en fijn Leder werk Verzilverde en vernikkelde Huishoudelijke Goederen, Lampen, enz. Koning, geb. Allard, wed. A., Barlheze 69. ♦Koning Dr. P. de, leeraar oude talen gymnasium. Deventerweg 139. ^KONINGSVELD W. D. C., Nieuwstad 14, tel. 245. Instrumentmaker. Opticien. Brillen, Pince-nez. Verbandartikelen. Breukbanden. Buikbanden. Fijne Staalwaren. Konijn J. H., arbeider, Nieuwstadskerksteeg 1. ♦Konijnenberg A., rangeerder S.S., Berkelsingel 116. Konijnenberg D., wisselwachter S.S., Weg naar Laren 169. Konijnenberg wed. H., melkhuish., Overwelving 2. ♦Koop J. W., koopman, Walstraat 14. Koop L. S., arbeider, Rijkenhage 40. in het Oosten van Gelderland.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1912 | | pagina 41