216 ADRESBOEK van ZUTPHEN. van een voldoend aantal bokken en zoo mogelyk geiten van het witte, ongehoornde Saanenslag het verspreiden van gezonde be grippen omtrent alles met de geitenfokkerij in verband; het hou den van keuringen enz. enz. Leden van deze vereeniging moeten uitsluitend eigenaars of houders van geiten zijn. Contributie minstens f 0,10 per jaar, benevens f 0,5:5 inleggeld. Donateurs zijn z[j, die de vereeniging jaarlijks met minstens f 0,50 steunen. Nederlandsche Heide Maatschappij. Afdeeling Zutphen. Voorz.P. H. Umbgrove, Secr.-PenningmMr. M. Rom Col th off. Waterschap van de Berkel. Watergraaf Jhr. Mr. Dr. J. P. Hooft Graafland; Secr.-Penningm., A. Staring. Afd. Beneden-Berkel. F. H. Umbgrove, Voorz.Dr. E. D. Cartier van Dissel en H. Postel, Hoofd geërfden. Mr. M. Rom Colthoff. Secr.-Penningm. Tramweg-Maatschappij Eefde—Zutphen. Dir. H. N. Sluis. Comm. J. Canters en Mr. J. B. Sölner. Tramweg-Maatschappij Zutphen—Emmerik. F. M. Loep, Directeur, C. W. Vrijland, Burgemeester Hoog-Keppel, Voorz.-Comm. H. Beker, Steenderen, J. B. Helmich, Baak, Max Ostermaijer, Emmerik. Dr. H. Langen, Barge, Mr. M. Rom Colthoff, Zutphen, H. J. v. Zadelhoff, üoe- tinchem, Secretaris. Tramweg-Maatschappij ,.De Graafschap'' Zutphen. Direc* teurP. v. d. Velde. Commissarissen B. Cuperus, Zutphen. Voorz. S. A. IC. Baron v. Nagell, Warnsveld, P. G. Gallée, Vorden, D. Ouweleen, Hengelo (G.), Mr. A. P. R. C. baron v. d. Borch van Verwolde, Ver- wolde, B. F. W. baron van Westerholt van Hackfort, Vorden, J. M. Koning, Hengelo (G.). Nederlandsch Mettray. Afd. Zutphen. Pres. C. Storm Buijsing, seer, en Thes. Mr. W. J. L. Umbgrove. Leden: Jhr. Mr. D. W. v. Andringa de Kempenaer Contributie f 5 voor een lid, f 3,65 voor een begunstiger. Getal leden 30 en 1 begunstiger. Commissie voor de Kweekschool voor de Zeevaart te Leiden. Pres. F. H. Umbgrove; Secr. B. H. A. Lenderink, Thes. C. C. Brünings. Staatsspoorwegen Zutphen. Dienst der Exploitatie. Stationschef J. A. Vermaas; Adjunct Stationschef H. W. ADRESBOEK van ZUTPHEN. 217 BosStations-assistenten E. IC. Ebbenhout, W. Mulder, J. v. d. Hengel, H. de Kant, L. Strabbing, C. van Ingen. Commies C. van Ingen. Adj. Commies K. Breuker, L. Altena, F. L. Bausch, PI. H. F. Salomon. Goederenkler ken C. D. A. Wernas, C. Rolaff, H. J. Volkers, F. Alons en A. P. de Geus. Klerk-Telegrafist J. Reisma, W. J. W. Steemers, W. Veniet, G. PI. Loman, H. Sanders, G. J. Heijink. Telegrafisten J. A. Dammer, H. Santing, L. Goedhart. Arbeider-Telegrafisten A. J. ICoenderink, H. de Ruiter. Ladingmeesters G. Schoonkind, A. Koeslag, G. J. Oldenhof, PI. W. Stoelhorst, J. Timmermans, A. J. Aalpol, J. H. Stapel, J. Renes. Perroncontroleurs P. M. Jeukes, A. de Waard, J. G. Klabbers, F. Dolman, J. J. Haan, G. A. Teeuwsen. Dienst van Tractie en Materieel. Hoofdopzichter IC. P. Poppes. Werkmeester J. J. Staleman. Boekhouder J. H. v. d. Hoek. Werkmeester J. A. Alting. Schrijver A. J. J. Wilschut, H. C. Schütz. Wagenmeester J. A. Voorhout, A. R. Bronkhorst. Th. Effing, J. Harms. Dienst van Weg en WerkenSectie-IngenieurB. J. Iiaitsrna Muiier. Chef de Bureau A. A. van Broekhuijzen. PIoofd-'Bouwkundige W. F. van Vliet. Opzichters J. M. H. Vroemen en J. Verkerk. Commiezen PI. J. van Braam beek en Th. J. Schoot. Adj. Commies M. F. Onderwater. IClerk J. Dekker. Opz. Teekenaar G. Wensink. Schrijvers W. Romijn, G. Baas Becking, F. Tiernagan en G. W. ten Pas. District-Ingenieur Jhr. W. A. C. de Jonge. Ingenieur J. van Hille. Chef de Bureau H. H. L. Pröpper. Com mies J. Th. Oudegeést. Opzichter G. v. d. Burg. Opz. Teekenaar F. G. ter Meulen. Teekenaar M. W. de Vries. Adj. Commies B. J. de Kok. Schrijvers J. W. Beunk, J. L. Hoolboom, A. D. F. Huismans en R. C. Engelberts. Holl. Spoorw. te Zutphen. Ooster- en Ned. Westf. Spoor weg. Jhr, W. Laman Trip, Insp. voor het vervoer te Apeldoorn, L. Bongaerts, Insp. van den weg Winters wijk. C. v. d. Zweep, Opz. van den weg te Winterswijk. B. Barends, Plandelsagent te Zutphen en J. Atkins, Insp. der lokaalspoorweg te Winterswijk. M. Peters, Agent H. IJ. S. M. Commiezen, J. C. van Straten, G. O. Niegeman, F. PI. Diermanse, H. J. Leyer, J. V. de Ridder, A. Ph. G. Baartman, IC. A. W. H. Ribbius. Commies tit. A. G. de Ridder. Ladingmeesters,

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1912 | | pagina 112