180 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Te Huis voor Militairen. Bestuur: F. H. Umbgrove, Voorzitter, Jhr. P. E. van de Merwede Quarles van Ufford, Penningm., Jhr. Mr. J. H. J. C. Martens van Sevenhoven, Secretaris, H. A. J. Leembruggen, Ds. P. Veen, K. Keil Hzn., Huisvader. De bestemming: van dit in de Kuiperstraat gelegen Huis, een uitvloeisel van den Nederlandschen Militairen Bond. is Militairen, te Zutphen in garnizoen, kosteloos een aangenaam verblijf in hun vrijen tijd te bezorgen. Een vrij uitgebreide bibliotheek, eenige dagbladen, dam- en schaakspelen zjjn aanwezig. Voor geringen prijs zjjn goede ververschingen geen sterke drank te verkrijgen. Van de gelegenheid om brieven te schrijven wordt ruim gebruik gemaakt. Op bepaalde tijden worden voordrachten over verschillende onderwerpen gehouden. Het lidmaatschap kost f 2 of meer 'sjaars- Christelijke Jongelings-Vereeniging I Tim. 6 12a te Zutphen. H. van Zeben Dzu., Eere Voorz. Ds. J. J. v. d. Broek, Eere Bestuurder, Ds. P. Veen, Voorzitter, W. A. Rietveldt, Vice Voorz., J. Beeks, le Secr., G. J. Eggink, 2e Secr., G. Stam, le Penningm., E. M. Wil- lemsen, 2e Penningm., D. A. Lindeman, le Bibliothecaris, D. Kappert Sr., 2e Bibliothecaris. Getal leden 90. Be gunstigers 180. De vergaderingen worden gehouden iederen Zondagavond van 8uur in haar lokaal op den Paardenwal. Hare afdeelingen vergaderenKnapen- afd. 's Zondags van 121/2l1/^ Zangafd. Dinsdags; Muziekafd. Woensdags; Afd. Gymnastiek Dinsdags en Vrijdags; Reciteer afd. Donderdags; alles 's avonds half 9. Het orgaan „het Maandblaadje" verschijnt tegen den len van elke maand. Haar Volksbibliotheek is ge opend iederen Donderdagavond van 89 uur. Harmoniecorps „Prins Hendrik" afd. der Chr. Jong. Ver. 1 Tim. li 12a. R. Zwaai, Directeur, H. Buiten huis, Voorzitter, L. Hartgerink Jr., Secretaris, G. Stam, Penningmeester, H. Kers en E. M. Willemsen, Com missarissen. Oefening 's Woensdagsavonds van 8V210 uur. Gereformeerde Jongedochters Vereeniging onder den naam van ..Wees een Zegen". Vergadering Maandagavond in dé consistorie der Geref. Kerk van 8 uur tot half 10 uur. Eere Voorzitter Ds. J. N. Lindeboom, Presidente mej. G. v. d. Brink, Vice Pres. mej. D. Gerretsen, Secret. ADRESBOEK van ZUTPHEN. 181 mej. H. J. G. v. d. Veen, thes., mej. M. Israëls, terwijl het bestuur dierzelfde vereeniging Vrijdagsavonds half acht vergadert op dezelfde plaats met meisjes van 1216 jaar. Jongedochters-Vereeniging. Presidente mej. E. H. Bax. De vergaderingen dezer vereeniging, ten behoeve van behoeftige weduwen en weezen, worden gehouden iede ren Vrijdagavond van 79 uur in de kamer der Sarepta- stichting, Louisasingel 2. Gereformeerde Jongelings-Vereeniging „Uw Koninkrijk kome". met een 81 tal leden, begunstigers 60. Vergade ring Zondag om de 14 dagen 's avonds van 8—10 uur en Dinsdag om de 14 dagen van 81/2 10 uur in de consistoriekamer van de Ger. kerk. Voorz. J. A. Surink, Secretaris S. Bos, Tadamasingel 67. Bovengenoemde Vereeniging behoort tot den Ned. Bond van Jongel. Vereenigingen op geref. grondslag en stelt zich ten doelelkander te vormen op elk gebied des christelijken en maatschappelijk levens. Christelijke Jongelings-Vereeniging „Onderzoek de Schriften" Joh. 5 vers 39a, afd. Ned. Jong. Verbond. Bestuur: A. H. Nijveld, Pres., J. Bril, Vice-Pres., H, Lammers, Secr., N. Weenink, Penningm. Zij houdt hare vergaderingen des Maandagsavonds van 81 10 uur in het lokaal grenzende aan de Baptistekerk. Jongedochters-Vereeniging „Maranatha", ten doel heb bende het maken van kleederen voor de arme kinderen der Zondagscholen. Bestuur: mej. Nijveld—Zeevalk, Presidente, Chr. Hendriks, Secretaresse en R. Veldkamp, Penningmeesteresse. Zij houdt hare vergaderingen iede ren Woensdag van 89l/2 uur in het lokaal grenzende aan de Baptiste kerk. Aan deze vereeniging is ook nog eene kleine meisjes-vereeniging verbonden, die Dinsdags vergadert, 's avonds van 71/2—9 uur- Algemeene Protestanten-vereeniging, afd. Zutphen. Be stuur Dr. E. H. Drijber, Voorz., J. Kreukniet, Secr., H. Kuiper, Penningm., M. J. Pennekamp, J. F. Hartman. Oude- en Nieuwe Gasthuis. Inrichting tot verpleging 11

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 94