ITS ADRESBOEK van ZUTPHEN. Vereeniging ter beoefening der Krijgswetenschap. Cor- resp. voor Zutphen Nationale Vereeniging tot Steun aan Miliciens. Afdee- ling Zutphen. B. E. Onderwater v. Brandwijk, Voorz. M. M. F. Luppes. Secret. W. C. Staring, Mr. C. E. Stolk en J. J. A. Nieuwkamp. Spaarkas. Paardewal. Voorz. J. G. Klaassen, Vice- Voorz. Mr. J. L. A. Stolk, Thesaur. J. Wilh. Vergeer, Secr. L. G. Maaldrink. Leden D. Nuijsink, D. Lijsen, Jhr. Mr. D. W. van Adringa de Kempenaer, B. Cuperus, H. Evekink Jr., W. J. Schillemans en J. Goemans. Zitting Zaterdagavond 89 uur. David Evekink's Stichting. 185 Woningen aan den Paarden wal, den Berkelsingel, Tadamasingel, Melaten- steeg en Warnsveldsche Weg. Bestuursledende leden der Spaarkas. Huurprijs der woningen f 1,25, f 1,50 en f 1,T5 per week. Bestuur der Protest. Vereeniging van Spijsuitdeeling aan behoeftigen. F. H. Umbgrove, Pres.A. Velders, Secret. W. II. Schukking. Thes. F. H. Heukelman, B. Cuperus, H. Goosens, M. M. F. Luppes en Deze inrichting deelt gedurende de maanden November, Decem ber, Januari, Februari en Maart op werkdagen van llU—12U uur 's middags aan minvermogenden soep en vaste spijzen uit aan de gaarkeuken (ingang Spiegelstraat). De kaartjes kunnen bij den Thesaurier verkregen worden door inschrijvingsbiljetten voor een zeker getal op vaste dagenook kan men personen aanwijzen die gedurende bovengenoemde maanden voor rekening van den gever eten ontvangen. Zutphensche Gaarkeuken. Kreynckstraat. Bestuur: F. H. Umbgrove, Pres.A. Velders- Secr.W. H. Schuk king, Thes. F. H. Heukelman, B. Cuperus, H. Goos- sens, M. M. F. Luppes en Zutphensche Broodfabriek aan de Havenstraat. Direc teur. A. B. Dull. Commissarissen, F. J. D. Noordhoek Hegt. B. A. Albers en J. Roeters van Lennep, den Haag. Zutphensche Melkinrichting in de Kattenhavenstraat. Directeur, W. H. Haverkorn van Rijswijk. Commis- ADRESBOEK van ZUTPHEN. 1T9 sarissen B. E. Onderwater van Brandwijk, B. A. Albers en Mr. M. Rom Colthoff. Deze inrichting heeft ten doel den in- en verkoop van zuivere versche en gepasteuriseurde melk, en voor zooveel noodig de bereiding en den verkoop van boter en karnemelk en hetgeen verder in het belang van de inrichting moge blijken. Nederl. Coöp. Eierenverkoop Vereeniging. Bestuur H. J. Tjoonk Vorden, Voorz. J. Nienhuis Vorden, Secr.A. v. d. Linde Ambt-Doetinchem W. Breukink H.Jzn. Steenderen en H. J. F. H. Brouwer Brummen. Directeur: W. C. H. Albrecht. Naaml. Vennootschap „de Botermijn". Mijndagen Dinsdag en Vrijdag 11 uur. H. Evekink, Pres.-Comm.. Mr. J. B. Sölner, Mr. M. Rom Colthoff Comm. Admi nistrateur G. J. Kuijper. MijnagentJoh. Gleis. Eerste Coöperatieve Boterverkoopvereeniging. Verkoop dagen Dinsdag en Vrijdag in de stedelijke Boterhal, des namiddags half twee uur. Van Heioma te Velp, Voorzitter. Mark voort te Velp, Secretaris. Jaarsma te Steenderen, Penningmeester. Commissarissen Gerritsen te Wilp, Ilento te Hengelo (G.). Directeur: R. M. Kloosterman. Administrateur R. ten Cate. Protestantsche inrichting van Weldadigheid. C. C. Brünings, Pres. II. J. Reesink, Vice-Pres.Bart van Eldik, Secr.; A. Velders, adj.-Secr.M. G. A. Lijsen, Penningm.E. J. Harmsen, Adj.-Penningm. J. C. Goldenberg, Magazijnmeester; H. L. Ketjen, Adj.-Maga zijnmeesterMr. G. M. van Voorthuijsen en H. A. A. van Elk. Kamer van Navraag. Bestuur: B. Cuperus, Voorz. B. H. D'Auzon, A. Meinster, P. Veen, J. L. Spier, Sec.-Thes., G. C. Kolber, Boekhouder. Aan dit bestuur is het volgende Damescomité toe gevoegd Mej. S. Tierlam, pres.. mevr. Ybes—v. d. Chijs, mevr. Nuysink—van Andel, mevr. Bruins-Oort, mevr. SpierElias en De Kamer van Navraag stelt zich teu doel door het geven van inlichtingen de particuliere armenzorg te leiden en daardoor misleiding en bedelarij tegen te gaan. tiet beginsel waarvan zij uitgaat, beoogt verhooging van het weerstandsvermogen der armen. Het aantal leden bedraagt 226. Contributie f 0,50.

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 93