156 ADRESBOEK van ZUTPHEN. Slangen wagen No. 2. Graaf Ottosingel. Opper- brandmeesterA. G. Kerkmeijer. Brandmeesters: P. van Gulik en A. J. Pasman. Slangen wagen No. 3. Paardenwal. Opperbrand- meester H. A. Ezerman. Brandmeesters A. Garvelink en G. J. Douwes Jr. Slangen wagen No. 4. Nieuwstad. Opperbrand- meesterJ. Winkels. Brandmeesters: A. J. Reinders en B. G. Landeweert. Slangen wagen No. 5. Broederenkerkplein. Op- perbrandmeester A. L. Meilink. Brandmeesters: G. J. Hamer H.Jzn. en H. Wensink. Slangen wagen No. 6. Havenstraat. Broodfabriek. Opperbrandmeester H. A. A. van Elk. Brandmeesters L. Albers en C. A. Reesink. Korps Weermannen: le Comp. Brandm. 2e Comp. Brandm A. J. H. Reesink. 3e Comp. Brandm. H. L. Hamer. 4e Comp. Brandm. W. C. v. d. Staaij. Bode bij de brandweer M. C. Smit. Gemeentelijke Gasfabriek en gemeentelijke Waterleiding. Directeur J. H. A. Albrecht. Opzichter E. J. Minkman. Boekhouder A. L. Grotenhuis. Het kantoor is geopend alle werkdagen van des voormiddags 9 tot des namid dags 8 ure. Bad- en Zweminrichtingen. Bad-en Zweminrichting op den IJssel bovenstrooms. Badmeester F. Heide onder wijzer in het zwemmen: G. W. Wunderink helpster voor de damesvrouw Dommerhold. Badinrichting op den IJssel. Badmeester: J. van Beest. Bad- en Zweminrichting aan den Graaf Ottosingel. J. G. de Wilde, Badmeester; J. v. d. Berg, hulpbadmees ter Vrouw Altena, badvrouw. Directe Belastingen, Invoerrechten en Accijnsen. Inspec teur Jhr. W. K. von Weiier, Rozenhoflaan 5. Rijks- klerk L. A. Vink en Ontvanger, tevens entre- poseur: H. Ch. Berends. Rijksklerken ten kantore: J. W. Mertens, J. Spelhofen en C. Dokter. Ontvanger Buitengemeenten: J. G. Tielenius Ivruijthoffrijksklerk, J. de Wit. ADRESBOEK van ZUTPHEN. 157 Het kantoor van den ontvanger (Waterstraat 5) is geopendvoor de Directe belastingen des Dinsdags, Woensdags, Donderdags, Vrijdags en Zaterdags 's mor gens van 9 tot 1 en 3 tot 5 uurvoor de Invoerrechten en Accijnsen alle werkdagen des morgens van 9 tot 1 uur en des namiddags van 3 tot 5 uur. - Commies verificateur: F C. te Loo. Commiezen: le klasse J. de Vries, (tevens deurwaarder), E. O. Bootsman, H. G. Worms, H. Roemerman en 2e klasse K. Meek, J. A. v. Loo, D Ruesink en J. G. v. d. Lubbe. Directe Belasting en Kadaster. Controleur W. N. Cool over het gebied van het kantoor der hypotheken en van het kadaster te Zutphen en de gemeenten Apeldoorn en Voorst. Surnumerair der Directe Belasting, Invoerrech ten en Accijnsen gedetacheerd ter controleD. O. Norel. Rijksklei'k ter controle P. A. Broekhoven. Kadajter. Ingenieur verificateur van het kadaster in de 4e Divisie, (Bewaringen Zutphen, Almelo en Deven ter) H. Vriend, bureau Stationsweg 1 (boven). Lan d- meters: J. G. Pompe, J. G. A. Boon. F. A. Bonté, A. K. Nunnink, P. Wind, J. Zijlstra J.Tzn., J. H. de Wal, M. de Vroome, L. Bakker, H. Roetert Steenbrug- gen, O. Eisinga en J. J. W. van Wiechen. Teeke naars: H. Burgers, K. de Goede, E- Sluizeman, F. L. van Hamont en A. Groeneveld de Kater. Kantoor van de Hypotheken en het Kadaster. Bewaar der F. H. v. Leeuwen, kantoor Stationsweg 1 (beneden). Het kantoor is geopend van 's morgens 9 tot's middags 5 uur. Beëedigd Hypotheekklerk J. Witjes. Boekhou der v/h KadasterD. L. Bolleman. Congierge G. E. Eimers. Registratie en Domeinen. Inspecteur: D. A. Doyer, kantoor Waterstraat 5. Ontvanger: W. ten Bokkel, kantoor Waterstraat 5. Laatstgenoemd kantoor is ge opend alle werkdagen van des mox-gens 9 tot 's middags 4 uurvoor de Vermogensbelasting alleen van 102. Formaatzegel Tarief. De prijs van het formaatzegel is bepaald op 15 cent het kleine papier, met de 50 opcenten f 0,22 •25 halve blad 0,37' 50 blad gewoon papier 0,7o 75 registerpapier 1J2 - 1 gulden liet blad groot registerpapier met de opcenten 1,50 Zegel en plakz. voor alle kwitant. boven f 10 en kort papier 0,05

Adresboeken Zutphen (1863-1967) | 1910 | | pagina 82